Domů > O nás > Pochvaly

Po třech týdnech 10 kg dole (Radka)

Radka: Ahoj, tak 28.3. jsem odstartovala program jarní očisty. Už od nového roku jsem se snažila zhubnout, ale bez úspěchu. Např. vaření a vážení surovin mi vydrželo asi 11 dní, poté bezmoc a vyčerpání, takže nakonec jsem ještě 3 kg přibrala. Po stránkách Jíme Jinak pokukuji už přes rok, ale nikdy jsem neměla ten správný impuls. Až jednou to secvaklo, že to je to “teď”. A přihlásila jsem se. Na začátku – před třemi týdny, jsem měla 109,5 kg…no…na ženskou masakr….po třech týdnech mám 10 kg dole a 8 cm v bocích. Přiznám se, že podle jídelníčku a receptů jsem vařila sotva 3 dny. Jsem sama a znamenalo to pro mne otevřít snad vše, “ušpinit”všechny hrnce a “předepsanou” zeleninu nestíhala jíst a jiná se zbytečně kazila, ale našla jsem si nějaký svůj systém a zatím funguje….pravda je, že dnes jsem si za odměnu nadělila poctivý hambáč s hovězím masem a dvě pivka…nemám ani výčitky a moc jsem si pochutnala a už se těším na zítra, až si dám něco zdravého a lehkého :).
Zároveň jsem vydržela 3 týdny bez masa, vajec, mléčných výrobků a pečiva. Především to maso bylo těžké, k snídani jsem mívala šunku, k obědu nějakou přílohu a maso a k večeři pořádný steak. Teď je to jinak, ani mně nehoní mlsná, ale asi dnes, možná i tím, že jsou Velikonoce a že jsem už pro sebe něco dokázala, jsem měla potřebu se odměnit. Ale už se zase těším na odlehčený jídelníček.

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Buďte první, kdo napíše komentář