Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Pobytová dovolená v Chorvatsku

Chtěli byste jet k moři, odpočinout si a přitom se zdravě najíst? Dnes už to není nemožné. Přibývá možností a jednou z aktuálních je právě pobyt v Chorvatsku, kde se postarají i o vaše děti.  Duhový koník vás zve na krásné místo, kde je pláž blízko domu, klidné ubytování a přitom nejste daleko od rušné civilizace. Členové Klubu samozřejmě ušetří :-)

Kdy

Tři týdenní turnusy od 18. června do 9. července 2016

Kde

Ostrov Čiovo, Okrug Gornji

Příjemné pobytové místo na ostrově Čiovo, pohled na otevřené moře, sluneční terasy i oblázkové pláže, nedaleko historického města Trogir, nedaleko letiště Split.

Ubytování

V příjemných pokojích se sociálním zařízením.

Strava

Zdraví prospívající rostlinná strava a čerstvé ryby.

Program

Program pro děti i pro dospělé. Ranní rozcvičky na břehu moře.  Možnost sdílení s podobně naladěnými lidmi dodá vaší dovolené dokonalý rozměr.

Cena

Ceny od 6 300 Kč na osobu a týden podle zvoleného ubytování

Rezervace a více informací

Podrobný popis zájezdu včetně cen je zde

Kontakt: info@duhovykonik.cz, tel.: 602558972

Akci pořádá Duhový koník

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají 10% slevu pro děti od 12 let a pro dospělé a 50% slevu pro děti od 3 do 11 let!

Pro uplatnění slevy zadejte při nákupu kód: [přihlaste se] a uveďte svůj registrační email v Klubu.

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Fazolová smaženice

Proč je tento recept pojmenován smaženice pochopíte hned, jak jídlo ochutnáte. Je to bašta, kterou budete mít připravenou během chvilky a navíc si na ní bá...
20
5

Konec krutých podmínek pro zvířata

Jsme velmi potěšení aktuální zprávou o zlepšení podmínek pro hospodářská zvířata ve Velké Britániii. Empatie ke zvířatům, vytrvalost a cílevědomost přinesl...
55

Letní rodinný kemp v Krkonoších (červenec 2024) se slevou pro členy klubu

Jste milovníci cyklo nebo pěší turistiky? Dáváte přednost tomu strávit kus prázdnin aktivně a pestře, spolu s vaší rodinou? Připravili jsme na každý den ně...

Jarní krémové boby

Velmi jednoduché a rychlé jídlo. Pokud nemáte k dispozici bob, zkuste klidně připravit recept s hráškem.

Zelňačka s tofu

Milujete zelňačku a nevíte jak ji uvařit zdravě bez brambor a klobásy? Nám se to povedlo a je ještě lepší, než ta klasická.
24
6

Ředkvičky 6x jinak

Máte nadúrodu ředkviček a nevíte, co s nimi? Velká škoda by byla nechat je zdřevnatět na záhonech. Máme pro vás 6 osvědčených tipů, jak je zpracovat.