Stáhněte si podzimní seriál s jídelníčkem

4

Nezapomeňte si stáhnout náš podzimní seriál s jídelníčkem, videem a info materiály. Kdo si nechá poradit, užije si podzim v dobré náladě a kondici. Rýma a kašel na vás budou krátké.

Pohodový podzim

To je něco, o čem se mi léta jen snilo. V mém případě to byly věčné záněty močového měchýře, bolavé uzliny na krku, rýma a neustálý pocit, že na mě jde chřipka. Ucpané dutiny, zahleněná. Velmi v kostce a velmi přesně takhle jsem prožívala třicet podzimů svého života.

Dokud jsem nezměnila jídelníček. Od té doby nemám odřený nos, nebolí mě hlava od dutin a můžu si užívat krásný, barevný podzim se vším, co k tomu patří. Už řadu let. A se mnou i moje rodina. Neznáme prosmrkané a prokašlané podzimy. Roky u nás na podzim nikdo „nezalehl“.

Vy můžete také

Že úprava jídelníčku pomáhá předejít nachlazení a špatným náladám, o tom se tu v komentářích a příbězích čtenářů dočítáte už několik let. Kdo nezažil pohodový podzim, ten neuvěří, dokud nevyzkouší.

Nechte se inspirovat

Získejte zdarma seriál věnovaný úpravám jídelníčku, regeneraci orgánů, které jsou na podzim nejvíce citlivé, a vzorový jídelníček.

Pošleme vám ZDARMA

 1. Co způsobuje bolesti hlavy, migrény a jak se jim vyhnout
 2. Video, jak upravit jídelníček a vyhnout se tak podzimním rýmám a kašlům
 3. Které orgány jsou přetížené a jak je regenerovat
 4. Třídenní jídelníček s recepty včetně nákupního seznamu a videoprůvodce
 5. Proč se na podzim máme tendenci zakulatit a jak se tloustnutí snadno vyhnout

Zadejte email, na který vám máme materiály zasílat.

Přidejte se k nám

Neváhejte a vyzkoušejte naše tipy a doporučení. A nezapomeňte nám dát vědět, jak se vám rady osvědčily a jaký jste měli letos podzim!

Seriál: Jak na jaro

materiály
 • Stáhněte si jej a upravte jídelníček.
 • Vyhněte se nemocem a jarní únavě.
 • Jídelníček ke stažení!
  • Jejda, migréna není žádný med nikdy, ale při kojení je to tedy total průšvih.Doufám, že už to přešlo! Pro útěchu – nejste v tom sama a vlivem úplňku (který umocňuje to vše, co v seriálu píšeme), dietních chyb, změn počasí apod. mělo migrénu včera mnoho lidí.

 1. Zobrazit 4 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekDýňový parmazán (vegan)
Další článekRakovina plic s metastázemi do kostí – Petr jí zvládnul