Oblíbený jarní program určený na detoxikaci organismu, ve kterém se naučíte zdravě vařit podle připravených jarních jídelníčků, podle video receptů a s naší podporou, už za 2 týdny začíná. Přihlásit se můžete už teď za zvýhodněnou cenu a zažít jaro plné energie, dobré nálady a s pěknou postavou. Jarní únava nemá šanci!

Vstup je otevřený – začínáme v pondělí 25.2. 2019

V tomto programu jdeme kurzem společně, ale nemusíte nikam chodit, kurz bude s vámi ve vašem počítači nebo telefonu. Každý týden se věnujeme určitým oblastem v jídelníčku, učíme se nahradit nezdravá jídla těmi zdravějšími. Online program trvá 8 týdnů, první týden je přípravný, 6 týdnů obsahuje jarní jídelníček včetně nákupních seznamů, poslední týden je závěrečný. Snadno, lehce a chutně se dostanete do formy, naučíte se zdravě vařit, pochopíte principy a budete si umět sami sestavovat jídelníček. Kdo bude chtít, může s námi udělat jarní úklid doma i v hlavě. Bude to zábava!

Chci začít zdravě s Jarní očistou
Zjistit více o Jarním detoxu

Jarní jídelníček – zdravý a detoxikační

V kurzu na váš čeká 6 týdenní jarní jídelníček poskládaný ze snídaně, svačiny, oběda a večeře. Celkem vás tedy čeká 168 zdravých jídel, 168 skvělých receptů. Ke každému jídlu je připravený recept, každý týden vás čeká jedno video vaření, podle kterého se naučí zdravě vařit i ten, kdo v životě nedržel vařečku v ruce. Jídelníčky jsou sestaveny tak, aby jemně čistily naše trávení a ulevily orgánům, které jsou na jaře na vrcholu, játra a žlučník. Jídelníčky jsou maximálně efektivní, jídla na sebe navazují, takže ušetříte čas na přípravu. Přestože budete jíst zdravě a budete si čistit, tak si určitě pochutnáte. Každý rok nám to znovu potvrzují ti, kdo se přidali.

Začátečníci i pokročilí – zvládne to každý

Jídelníčky máme připravené extra pro začátečníky a pro pokročilé. Zvládnou to s námi hravě tedy jak ti, kteří se zdravým vařením začínají a nemají mnoho zkušeností (nebo žádné jako kdysi já), tak ti, kteří už běžně vaří, ale dochází jim nápady nebo potřebují svoje stravování posunout na vyšší úroveň.

Maminky na mateřské, manažeři i senioři

Každý rok se v očistě zformuje bezva parta těch, kteří chtějí od života něco víc a nejsou líní pro to něco udělat. Do programu s námi chodí maminky od malých dětí, maminky se třemi i čtyřmi děti, stejně jako časově vytížení manažeři nebo naopak lidé, kteří jsou již roky v důchodu. Není člověk, kterému by změna k jídelníčku neprospěla a není člověk, který by to s námi nezvládl. Kurzem jdeme společně, pomalu a hlavně každý svým tempem. Není to soutěž, je to chutná a zdravá zábava, které se každý věnuje jen tolik, kolik mu vyhovuje.

Není to jen o jídle

Biologické jaro je kouzelné období, kdy se vyplatí se věnovat nejen úpravě jídelníčku, ale celkově životnímu stylu. Proto v kurzu najdete ještě další osvědčené metody, kterými můžete své tělo dostat do kondice, stejně jako tipy na jarní úklid v domácnosti i v hlavě. Kdo chce, může se s námi věnovat osobnímu rozvoji, který je připraven pro pokročilé účastníky, kterým už jde zdravé vaření snadno a nestojí je větší úsilí. Biologickým jarem začíná nový biologický rok. Co teď zasejeme, to budeme po celý rok sklízet. Jarní očista je taková roční údržba našeho těla, mysli i domácnosti.

Vaše nejčastější otázky

Detailní popis kurzu, obsah jednotlivých týdnů, vaše nejčastější otázky, ukázky z video vaření, zkrátka úplně vše, co by vás mohlo zajímat, najdete zde.

Jak získat Jarní očistu nejvýhodněji

Nejlepší cenu mají roční členové Klubu Jíme Jinak, kteří mají všechny naše programy jen za 490 Kč. Pokud s námi v Klubu nejste a uvažujete o tom, bude se vám líbit balíček roční členství v Klubu JJ + Jarní očista. Získáte měsíc v Klubu zdarma a ušetříte 3.310 Kč. Pokud vás Klub JJ nezajímá, využijte předprodej programu – do 20.2. 2019 je Jarní očista o 1.000 Kč levnější.

Chci začít zdravě s Jarní očistou

Těšíme se na čištěnou!

Vaše stránky mě nadchly

Agatha: Vaše stránky mě nadchly a hodně inspirovaly. Už...

Díky kurzu mám řád a disciplínu

Iva: Zdravím všechny v tomto kurzu už potřetí? A...

Děkuji za skvělé stránky

Eliška: Dobrý den, moc děkuji za skvělé stránky, které...

Manžel na této stravě cukrovku vyléčil

Metodej: Určitě je, manžel na této stravě v podstatě...

Členství v Klubu byla jedna z našich nejlepších investic

Martina: Dlouho jsem váhala, zda si můžeme dovolit z...

Óda na jara a jarní očistu (Marek)

Postit se dá i s radostí a humorem, jak...

Můj 19letý syn začal sám vařit dle JJ

Magda: Před chvílí se starší syn (19 let) ptá,...

Manžel si všiml, že mám menší zadek a chce, abych mu také vařila

Kamlibe: Musím vám napsat, že podle vašeho jídelníčku je...

Váš kurz mě znovu nakopnul

Iva: Milá Evo a Helčo, psala jsem osobní mail...

JJ mi změnila pohled na jídlo a dodalo sebevědomí si dělat věci po svém

Venisy: Skupina Jíme Jinak mi před šesti lety změnila...

Nějak mi zmizelo 6 kg

Dagmar: mám výbornou náladu, protože jsem ze skříně vytáhla oblečení,...

Poděkování

Dobrý den, vaše stránky jsem objevila cca před měsícem....

S manželem jsme dohromady zhubli 15 kg!

Zdeňka B.: Kurz i přes zdravotní obtíže, které mě...

Netušila jsem, že se dají uvařit takové mňamky, jaké jsou tady na JJ

Spenito: Ahojky Eví a holky, jsem tady taky poprvé...

Členství v klubu JJ je cesta, jak si užít život na tomto světě

Jajabre: Klub JJ - dává mi radost z jídla,...

Kurz pro začátečníky

Alena: Děkuji za spoustu podnětů, které jsem na vašem...
    • My máme naštěstí od pondělka teprve přípravný týden, takže máme ještě 7 dní na nákupy a přípravu 🙂

  1. Děkuji. Zmátlo mně to, že jak máme možnost nakoupit na e-shopu 2kukuřice je tam uvedeno, že nákupní seznam pro jarní detox je připraven. Píše se tam – připravte se, nakupte si…

    • Irco, nakupni seznamy jsou primo v programu. Zaciname pripravnym tydnem, tam bude seznam na prvni tyden, bude tedy dost casu nakoupit a pripravit se na start ?

  2. Zobrazit 5 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.