Jaro je tu: Jak začít jíst zdravě

Ve 13 minutách zjistíte, jak zas získat energii, shodit zimní kila, co jíst a co vynechat.

Určitě jarní energii využijte k pročištění. Tak jako my!

Každoročně společně startujeme jarní detox online program. Společně si užíváme připravený jídelníček na každý den, zlepšujeme kuchařské dovednosti s video recepty, pochutnáváme si a shodíme pár kil navíc.

Jestli chcete průvodce jarním detoxem, jsme tady! 🙂 Začínáme už 25.2.2019.

Chci začít zdravě s Jarní očistou

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

18 komentářů. Jak to vidíte vy? Napište komentář.

  • Světlano, jarní kurz je zaměřený na jarní detoxikační jídelníček, věnuje se orgánům játra a žlučník, řeší úklid stejně jako v Vánocích, ale místo vánočního plánování se zaměřuje na osobní rozvoj a na to, co potřebujeme udělat na jaře. Jaro je nový biologický rok – nový začátek a tedy i nové příležitosti. Na tom všem budeme v kurzu společně pracovat 😉

  • Ten nemá hodně žen 🙂 Můžete se stravovat jarně, ale buďte opatrná s česnekem, ostrým kořením, mastným, tučným apod.

 1. Vaše video mne dostalo, prostě jsem se rozhodla změnit práci…jestli to vyjde, tak fajn, jestli ne tak se nic neděje. Jsem optimista a na detox se opravdu moc těším. Nejraději bych začala hned – s příchodem sluníčka jsem nesvá. Denně chodím ven a prostě se donutím – jen rada k nezaplacení – pořiďte si psího miláčka a úplně se vám změní životní styl (pro začátek) a když se ještě i vyčistím, tak budu šťastná (tak málo mi stačí☺)

  • Tak to je skvělé, SK 77! Jestli se v očistě budete držet i práce na osobním rozvoji, zažijete skutečně velké věci :-)) Já taky nemám doma stání, jak se ukáže sluníčko. Nejraději bych vzala bágl a šla se toulat světem po lesích 🙂 Fakt je, že ke skutečnému štěstí stačí skutečně málo – když je nám dobře a radujeme se, i když k tomu není nějaký extra důvod 🙂 Těším se na vás v kurzu! 🙂

 2. Dobry vecer, chtela bych se zeptat k vasi jarni ociste. Uz nejaky cas se chystam ke zmene jidelnicku (kvuli unave) a laka me vase jarni ocista. V obdobi ocisty (na zacatku brezna) me ceka s nasim devitimesicnim synem cca na tyden hospitalizace z duvodu planovane operace syna. Zajima me, jestli bych byla schopna nejak jidelnicek dodrzovat i v nemocnici (lze si jidlo nejak dopredu zavarit?). A druhy dotaz – je vase ocista i s vyrazenim lepku? Moc dekuji za informace!

  • Dobrý den, Marie, co se týče jídelníčku v nemocnici, tak je dobré se předem obrátit na dietní sestru a domluvit si, co potřebujete. Naše doporučení najdete v tomto článku https://www.jimejinak.cz/4-tipy-jak-se-zdrave-stravovat-v-nemocnici/ Jinak bych si s týdnem v nemocnici nedělala velké starosti – věnujte se tam hlavně synovi a vytvářejte pokud možno klidné a spokojené prostředí, ať operaci dobře zvládne. Ke kurzu se vrátíte zase doma. Kurz je přístupný do 31.5., takže budete mít dost času ten jeden týden vynechat a dohnat. Můžete si jídlo zavařit, otázka je, co vám v nemocnici dovolí viz článek. Co se týče lepku, tak program není vedený jako striktně bezlepkový, ale z velké části takový je, protože primárně používáme bezlepkové obiloviny, občas ale použijeme špaldu nebo kroupy, kde se lepek vyskytuje. Není však problém je nahradit rýží apod. Pokud máte bezl.dietu, jednoduše v jídelníčku vyměníme pár lepkových jídel za bezlepková. Jinak v rámci detoxu budete mít i týden bez bílé mouky a týden bez pečiva, takže budete mít možnost si to vyzkoušet, pokud vás to zajímá jen ze zvědavosti. V kurzu je online poradna, takže cokoli budete potřebovat vědět, vyřešíme.

 3. Díky za super povzbuzující video. Cítím se plná energie, asi jsem se ke svému tělu v zimě chovala správně. Mám spoustu nápadů, chuť celý barák vygruntovat, těším se až začnou rašit kopřivy, popenec a další zelené divoké rostlinky. Těším se na jarní očistu s vámi, chci se jí zúčastnit a manžel se prý také chce se mnou zapojit. Tak se budeme vzájemně podporovat:-D Těšíme se!!

  • Terezo, tak to je super, že to máte takhle. Tak to má být 🙂 A je paráda, že se manžel chce přidat, to je skvělé, toho si moc važte a buďte na něj hodná 🙂 Užijeme si to, taky už se těším.

 4. Oceňuji Váš zápal, s jakým ty informace podávate. Založením jsem spíše skeptik, ale na Váš kurs jsem zvědavá. Stačila by mi i jen polovina energie, kterou sršíte. Tak uvidíme, kolik se mi povede z té nabídky realizovat.

  • Meliso, já jsem asi ze své povahy taky spíš skeptik, ale vždycky mi zbyla ještě špetka té naděje, že bude líp a po 32 letech se to konečně zlomilo a energie si ke mě našla cestu (nebo já k ní) a už taky vím, co mi ji bere a jak si ji chránit (větišnou) 🙂 Tak se o to s vámi v kurzu ráda podělím a věřím, že si taky “cucnete”, ono je to v té partě takové nakažlivé a veselejší, než když se to člověk všechno učí sám.

 5. Zobrazit všech 18 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.