Domů > Magazín > Blog

Pojďte s námi také

Až půjdete v létě do kraťasů a plavek, budete rádi, že jsme vás na jaře postrčili! 😉 Budete totiž svršky odkládat s lehkostí a úsměvem. Stačí pár týdnů a všechno bude lepší – zdraví, postava, spánek, energie, psychika. Podívejte se, jakých úžasných proměn dosáhli ti, kteří s námi vloni změnili jídelníček. Pojďte do toho letos s námi!

Letošní 8 týdenní online program Jarní očista začíná v půlce února. Mrkněte, co dokázali předchozí účastníci.

Živomíra (46 let)

Živomíra s námi shodila 7,5 kg a změna jí moc sluší. Výsledky pocítila i na svém zdravotním stavu a jako bonus se zbavila se chuti na sladké. Přečtěte si její příběh o tom, že očista je pro ní start nového životního stylu.

Pro mne to nejsou dva měsíce detoxikace, pro mne to je začátek změny stravovacích návyků. Cítím se lehká a plná síly a energie a nejen na fyzické úrovni, ale i na rozjezd nových projektů, které už nějaký pátek čekají. Přestala jsem mít ucpaný nos – trpěla jsem tím od dětství. Jakmile pominuly detoxikační příznaky z vysazení úplně všeho, přestala jsem mít chuť na sladké.

Hanka a Marian (47 a 52 let)

Dohromady zhubli 8 kg a spousty centimetrů, vylepšili si postavy, Hanka se zbavila zažívacích potíží a její lékař jí dokonce snížil dávky léků na psychiku. Přečtěte si jejich příběh.

Hanka: Podařilo se mi zhubnout, cítím se psychicky lépe, lékař mi ubral léky na psychiku, pomohl mi kurz a manžel, nejvíc se mi líbí zlepšení figury.
Marian:
Podařilo se mi zhubnout, cítím se lépe, pomohl mi kurz a manželka, nejvíc se mi líbí menší břicho.

Věra (47 let)

Věra se dokázala zbavit závislosti na kávě. Zhubla s námi krásných 7 kg a 26 cm v pase a chce být dále příkladem a motivací svému synovi. Přečtěte si, jak její příběh.

S programem jsem se naučila pár skvělých receptů bez jednoduchých cukrů a světe div se, i moji chlapi to jedli. Určitě jsem taky pochytila pár skvělých vychytávek. Ke kávě se už nechci vracet, k masu jen tak občas a mléko úplně nepotřebuji. Takže ANO – hodně mi to dalo a pevně doufám, že i můj syn, který vidí, jak se jeho máma se snaží, tak se mu to pomalu, ale jistě vrývá do hlavy a jednou se bude i on sám o sebe starat s respektem k svému tělu.

Radka (73 let)

Radka je živoucím důkazem toho, že změna je možná v každém věku. Dosáhla s námi vysněné váhy, užívá si veškeré aktivity a to vše i díky podpoře svého manžela, který ji chválí za to, že se do změny pustila. Přečtěte si celý Radčin příběh.

Jsem aktivní babička, lektorka jógy, věnuji se Tai-chi, chodím do fitness, jezdím na kole, chodíme po horách a navštěvuji U3V – univerzitu třetího věku – nyní on-line. Přes veškeré aktivity jsem byla stále baculka. Nastoupila jsem cestu “Jíme Jinak”, nejdříve podzimní detox, a protože mě manžel opravdu podporoval a statečně jedl, co jsem navařila, a chválil mou snahu, tak jsem pokračovala i na jaře Jarní očistou. Dosáhla jsem vysněných 53 kg a postava je mnohem hezčí na pohled.

Zdeňka (35 let)

Zdeňka se zbavila antidepresiv, našla cestu ke svému 2 letému synovi, od změny jídelníčku shodila už 10 kg nadváhy a 15,5 cm jí ubylo po obvodech. Přečtěte si její příběh, o tom, jak se zbavila antidepresiv a život se jí změnil zásadně k lepšímu. Pokračování jejího příběhu je taky skvělé, proměna totiž neustále pokračuje! (Po roce s Jíme Jinak)

Trpěla jsem maniodepresivní poruchou, poporodními depresemi, nadváhou, ekzémy, bolestmi zad, návaly vzteku. Měla jsem sebevražedné sklony a po porodu jsem nenáviděla svoje dítě. Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh o tom, jak se díky mojí kamarádce, která mě nasměrovala na Jíme Jinak, i obrovské podpoře mého manžela vše obrací k lepšímu.

Věra (65 let)

Věra má naše uznání za to, že se naučila být laskavá sama k sobě a že ukázala na svém příkladu, že i žena po přechodu a se sníženou funkcí štítné nemusí tloustnout. Za rok s Jíme Jinak shodila 30 kg! Získala životní energii, zmizely jarní a podzimní virózy, přestala ji pálit žáha, přestaly jí otékat nohy a zmizela letitá zácpa. Také ostruha zmizela, problémy s močením ustaly, postupně mizí i problémy s páteří. Přečtěte si  její příběh o tom, jak i ve vyšším věku má smysl začít se změnou.

Po letošní Jarní očistě se cítím fajn. Váha jde stále pomalu dolů. Přestaly mně honit chutě na sladké i na večerní vínko. Přestala jsem své splíny zajídat sladkostmi. Už celý den neuždibuji. Stačí mi jíst třikrát denně. Občas si nějaký ten sladký hřích povolím a užiji si to. Bez výčitek a druhý den se zase vrátím ke svému jídelníčku.

Lucka (32 let)

Lucka při třetím dítěti nabrala skoro 30 kg. Kvůli zánětu štítné žlázy se nemohla dlouho zbavit posledních pár kil a Jarní očista jí pomohla zlepšit postavu, spánek i psychiku. Přečtěte si její příběh o cestě za proměnou těla i duše.

Teď se váha hnula o 3 kg a ubylo přes pas, boky i břicho 6 cm. Kromě váhy se určitě změnil psychický stav. Ale já na sobě změny pozoruji už delší dobu. Beru tohle vše jako cestu, jako skládačku, do které mi jednotlivé kousky zapadají. Spánek se mi zlepšil též. Mám velký problém s hlubokým spánkem a zlepšil se mi v řádu o desítky minut, což je už znát:)

Karin (49 let)

Karin s námi shodila 9 kg a 11 cm v pase, dostala do normy krevní tlak, zbavila se jarní rýmy a pálení očí. Povedlo se jí také snížit svůj metabolický věk a viscerální tuk. Přečtěte si celý její příběh.

Tlak sa upravil. Schudla som 9 kg. Mám -11 cm v bokoch aj v páse. Viscerálny tuk klesol z 5 na 3. Metabolický vek klesol zo 48 na 38. Jarná nádcha a svrbenie očí sa tento rok nedostavili. A ako nečakaný, ale veľmi vítaný a neoceniteľný bonus – duševná pohoda, energia, chuť robiť nové veci, učiť sa. A samozrejme, keď je mama spokojná, tak je spokojná aj rodina.

Dana (39 let)

Dana i přes krizi dokázala uhnout ze slepé koleje, znovu najít čas sama na sebe a vrátit se zpět ke zdravé stravě a tělo se jí za to odměnilo zlepšením různých zdravotních potíží. Dana se kromě 7 kg váhy zbavila pigmentových skvrn, bolestí hlavy a menstruačních bolestí, zlepšilo se jí i akné. Přečtěte si celý její příběh.

Je to návykové. Pozitivně návykové. Nemám chuť na „prasárny“, 3 měsíce nepiju kávu, zhubla jsem 7 kg (z 68 kg na 61 kg), 9 cm přes břicho a 6 cm přes boky. Bez hladu a bez pocitu, že musím něco „vydržet“. Přestože jsem si na začátku očisty myslela, že jsem zdravá a nepotřebuji stravou řešit žádné zdravotní problémy, i zde se dostavily nečekané výsledky.

Jana (35, let)

Jana se do programu přidala na poslední chvíli. Těsně před tím, než se kurz zavřel a těsně předtím, než hrozil vážný zdravotní problém. Jídlo s ní jedla dcera i manžel a chválili si to. Jana po letech konečně zhubla, lépe se jí spí a ztrácí se celulitida. Přečtěte si celý její příběh.

Odměnou a motivací je mi také zhubnutí 4 kg, což se mi nepodařilo za posledních několik let žádnou dietou. Moje míry jsou: přes prsa 86 cm, v pase 73 cm, přes boky 95 cm, přes zadek 96 cm. Konečně nosím upnutá trička, cítím se dobřelépe spím a dokonce mi dost zmizela celulitida!

Boža (53 let)

Boža a její kamarádka Alena jsou krásným příkladem přátelství a podpory. Božu Alena inspirovala k tomu, aby se odhodlala přihlásit do Jarní očisty. Po celou dobu se vzájemně podporovaly a společně také sportují a otužují se. Svým příkladem inspirují ke změně další ženy ve svém okolí. Boža během Jarní očisty shodila krásných 8 kg. Přečtěte si celý její příběh.

Bylo to velice zajímavé a fajn, naučila jsem se kombinovat luštěniny, obilniny a pracovat s novými potravinami i doplňky. Jedním slovem – obohacující. Doteď si připravuji každé ráno miso polévky, které mi vyhovují a zasytí až do oběda a promyšleně přistupuji i k dalšímu stravování.

Líba (66 let)

Líba má díky programu krásné výsledky na postavě i zdraví. Vytrvala, i když musela vařit nadvakrát – pro sebe a pro svého manžela. Je krásným příkladem toho, že vše jde v pohodě skloubit. Přečtěte si celý její příběh.

Jmenuji se Líba, je mi 66 let a v Jarní očistě se mi podařilo zhubnout k dnešnímu dni o 6,5 kg. Kalhoty mi jsou v pase volné. :-) Jsem tomu neskonale ráda, protože se už delší dobu pokouším zhubnout a nešlo to:-) Měla jsem v poslední době zdravotní problémy – žlutý jazyk, červené fleky na obličeji, čepy na mandlích, toto vše je pryč a zatím se to nevrací. Manžel se ke mně nepřidal, tak jsem stále vařila nadvakrát, ale dalo se to skloubit. Má rád maso a to se vždy rychle připraví. 

Renata (56 let)

Renata se dokázala zdokonalit co se týče vaření, postavy, zdraví, ale i přístupu ke stravování a sobě samotné. Přečtěte si celý její příběh.

Už za prvních 14 dní v programu jsem se zdokonalila a začala využívat vše, co zbylo. Při kombinování surovin probíhal detoxikační proces na plné obrátky. Podpořený popíjením teplé vody s čajem banchou se smysly začaly zbystřovat, tělo odlehčovat, cítím se výborně.

Chcete další proměny a zkušenosti?

Podívejte se příběhy odvážných žen a mužů, kteří programem Jarní očista prošli.

Pojďte do toho s námi!

Teď je to na vás. Jestli už teď je vám jasné, že potřebujete změnu jídelníčku jako sůl, neváhejte a přidejte se hned. Online program Jarní očista 2022 začínáme už 12.02.2024.

Chci Jarní očistu

Zjistit více o Jarním detoxu

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

9 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Posilte imunitu lepším jídelníčkem

Přebytky po zimě, kdy jsme se méně hýbali, nepřiměřeně jedli, měli horší životosprávou, máme uložené. Tento odpad musí pryč a tělo se snaží čistit – ...
40
9

Lékaři ji nedávali šanci (Libuše, 60 let)

Před třiceti lety měla dcera divný kašel. Byly jí dva roky a čekala nás drsná diagnóza – bronchiální astma. Protože lékaři jí nedávali šanci, musela ...
3
59

Kvalitní nůž je nezbytný – pořiďte si ho a ušetřete

Pokud nemáte pořádný nůž, bude pro vás zdravé vaření velká otrava. Já se svým nožem jezdím na návštěvy i na dovolené. Nemám nervy na tupé a malé nože. Dobr...
12

Dobrá rada nad zlato

Už dlouho jsme se s Romanem tak nezasmáli. Dnes jsme našli dotaz ve facebookové skupině Jíme Jinak, kde se paní ptala, jak se stravovat týden pod stanem. D...
22
14

Strava hmatatelně řeší zdravotní problémy (Milu, 55 let)

Starám se o ležící maminku, vím, co to je pečovatelský syndrom. A protože problémy mám už od 19 let, byl nejvyšší čas udělat změnu. Začala jsem s Jíme Jina...
247
6

Listopadový úplněk 8.11. 2022 je extra silný

Letošní listopadový úplněk, který nastává už zítra, tedy 8.11. 2022, ve 12:01, bude výjímečný a na mnohé z nás bude mít opravdu velmi intenzivní vliv. Co n...