Domů > Magazín > Blog

Kolik nás bude?

Také se čas od času nachomýtnete k zajímavému rozhovoru, který ve vás vyvolá spoustu otázek, překvapí vás a vy pak dlouho dumáte? Budu ráda, když se s námi podělíte o vaše zážitky.

Klidná chvilka

Tak si jdu k večeru jen s mladším synem nakoupit. Ano, jít jen s jedním, je klidná chvilka. Nebyl to zrovna JJ nákup, měla jsem koupit i maso pro kluky. Vůbec se v tom sortimentu neorientuji. Velmi dlouho vybírám, pořád obcházím ty chlaďáky. Až jsem se nachomýtla k pro mne zajímavému rozhovoru, tedy jen malé části, ale i to mnohdy stačí.

Velká rodina

Starší paní, dle mne ve velmi dobré kondici, kolem sedmdesátky si povídá se zaměstnankyní obchodu, evidentně se znají z dřívějška. “To víš, já měla čtyři děti, ty mají 10 vnoučat a ty mají 20 pravnoučat, no ale mám je všechny moc ráda!” Páni! To jsou tedy čísla, s tím jsem se tedy ještě nesetkala a ještě k tomu s milující nejen pra/babičkou, klobouk dolů!

Kolik nás bude

Hlavou mi běží spousta otázek, pročpak jsem se k tomu nachomýtla právě já? Ahá, čekáme docela brzy narození třetího děťátka, ale ještě némáme pocit, že i tak budeme kompletní, takže čtyři děti?! Páni a jak se můžou rozrůst! Mám jen jednoho sourozence, vůbec si to neumím představit, ale u mne stejně nefunguje přemýšlet dopředu nad těmito záležitostmi, tak se necháme překvapit.

Jak velké máte rodiny?

A jak to máte vy? Také se občas nachomýtnete k zajímavému rozhovoru, který ve vás podnítí otázky? Jelikož jsme tu nejrůznější věkové kategorie, pochlubíte se, kolik kdo má dětí a vnoučat nebo dokonce někdo již s pravnoučetem/y ?

Jsem zvědavá :)

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Baví mne zdravý životní styl, který je zatím s různými klopýtnutími, ale i o tom to je a i to s vámi budu sdílet. Je mi velmi blízký minimalismus, intuitivní chování a pozorování a zkoumání souvislostí v životě.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Docela by mne zajímalo, kolik nás je tu se 3 a více dětmi. Naśe maličká už vyplula, začali jsme chodit ven a docela jsem překvapená, kolik lidí se potřebuje zeptat a ujistit, že víc dětí není v plánu? Že už se třemi je co obdivovat, že jsme do toho vůbec šli. Asi jsme se dočista zbláznili :-D nám se to tak líbí a jsme za ně rádi, i když obča (nebo často?) z něčeho šílíme :-D kolik je nás tu nadšenců velkých rodin? :)

Pár dní před porodem jsem potkala paní, která ses námi dala do řeči. Má též 4 děti a vnoučat zatím 9, už by mohli být i pravnoučata, ale nějak otálejí :). Také pěkné rozrůstání :-)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

20
1

To není plíseň! To jsou kořínky.

Často ve skupině na Facebooku někdo píše, že se mu nepodařilo naklíčit semínka, že se na nich udělala plíseň, tak letěla celá várka do koše. Jaká škoda!