Domů > Magazín > Blog

Kolik nás bude?

Také se čas od času nachomýtnete k zajímavému rozhovoru, který ve vás vyvolá spoustu otázek, překvapí vás a vy pak dlouho dumáte? Budu ráda, když se s námi podělíte o vaše zážitky.

Klidná chvilka

Tak si jdu k večeru jen s mladším synem nakoupit. Ano, jít jen s jedním, je klidná chvilka. Nebyl to zrovna JJ nákup, měla jsem koupit i maso pro kluky. Vůbec se v tom sortimentu neorientuji. Velmi dlouho vybírám, pořád obcházím ty chlaďáky. Až jsem se nachomýtla k pro mne zajímavému rozhovoru, tedy jen malé části, ale i to mnohdy stačí.

Velká rodina

Starší paní, dle mne ve velmi dobré kondici, kolem sedmdesátky si povídá se zaměstnankyní obchodu, evidentně se znají z dřívějška. “To víš, já měla čtyři děti, ty mají 10 vnoučat a ty mají 20 pravnoučat, no ale mám je všechny moc ráda!” Páni! To jsou tedy čísla, s tím jsem se tedy ještě nesetkala a ještě k tomu s milující nejen pra/babičkou, klobouk dolů!

Kolik nás bude

Hlavou mi běží spousta otázek, pročpak jsem se k tomu nachomýtla právě já? Ahá, čekáme docela brzy narození třetího děťátka, ale ještě némáme pocit, že i tak budeme kompletní, takže čtyři děti?! Páni a jak se můžou rozrůst! Mám jen jednoho sourozence, vůbec si to neumím představit, ale u mne stejně nefunguje přemýšlet dopředu nad těmito záležitostmi, tak se necháme překvapit.

Jak velké máte rodiny?

A jak to máte vy? Také se občas nachomýtnete k zajímavému rozhovoru, který ve vás podnítí otázky? Jelikož jsme tu nejrůznější věkové kategorie, pochlubíte se, kolik kdo má dětí a vnoučat nebo dokonce někdo již s pravnoučetem/y ?

Jsem zvědavá :)

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Baví mne zdravý životní styl, který je zatím s různými klopýtnutími, ale i o tom to je a i to s vámi budu sdílet. Je mi velmi blízký minimalismus, intuitivní chování a pozorování a zkoumání souvislostí v životě.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Docela by mne zajímalo, kolik nás je tu se 3 a více dětmi. Naśe maličká už vyplula, začali jsme chodit ven a docela jsem překvapená, kolik lidí se potřebuje zeptat a ujistit, že víc dětí není v plánu? Že už se třemi je co obdivovat, že jsme do toho vůbec šli. Asi jsme se dočista zbláznili :-D nám se to tak líbí a jsme za ně rádi, i když obča (nebo často?) z něčeho šílíme :-D kolik je nás tu nadšenců velkých rodin? :)

Pár dní před porodem jsem potkala paní, která ses námi dala do řeči. Má též 4 děti a vnoučat zatím 9, už by mohli být i pravnoučata, ale nějak otálejí :). Také pěkné rozrůstání :-)

Ukázat další komentáře