Domů Téma Mléko z kokosu

mléko z kokosu

Čočkové kari s hráškem z jednoho hrnce

Potřebujete rychlou večeři téměř bez práce? Stačí jeden hrnec, čočka a pár ingrediencí a máte dobrotu na stole.

Sladká zelenina s kokosovým mlékem na způsob Nishime

Rychlé a výborné zeleninové jídlo v léčebném a lahodném japonském stylu nishime. Jako stvořené do chladnějších dnů. Zahřeje, zasytí a pohladí :-)

Cizrna se zeleninou v kokosu

Cizrna s barevnými druhy zelenin nejen dobře vypadá, ale i senzačně chutná. A díky kokosovému mléku je to skutečné pohlazení pro mlsné jazýčky.

Kokosová omáčka s hráškem

Výtečná hrášková omáčka s kokosovým mlékem, oblíbená i u dětí díky sladké chuti hrášku a mléka. Ideální k těstovinám, nokům nebo knedlíčkům.
Téma: z jednoho hrnce, sezóna podzim, bílé fazole, kari pasta, celiakie, fitness strava, bez laktózy, smetanová omáčka, Hokkaido, dýně hokkaido, pórek, paprika, bezlepková dieta, fitness trava, shiromiso, sezóna jaro, rýžový ocet, kari koření, cizrnové kari, těstoviny, sezóna léto, garam masala, paleo, čerstvý hrášek, bez lepku, špagety, petržel, velké fazole, zázvor, hrášková omáčka, zelenina s kokosovým mlékem, rostliné mléko, balzamiko, mořská řasa, cuketa, mung dhal, loupané mungo, indické kari, ABKM, dýně hokaido, curry, Hokaido, bílé miso, kari, celiak, alergie na mléko, mungo, mrkev, bílkoviny, řasa, luštěniny, večeře, děti, rychlovka, tymián, rýžové miso, vegetariánství, nudle, nishime, červená paprika, ¨, hrách, bez mléka, Kombu, indické curry, hrášek, vegan, indická kuchyně, česnek, kokosové mléko, kokosová omáčka, mléko z kokosu, vegetariánské recepty, proteiny, veganství, fazole, omáčka s kokosovým mlékem, omáčka na těstoviny, kurkuma, fit strava, neloupaná čočka, zelený hrášek, cizrna, kari z čočky, cibule, čočka, low carb, dýně, zeleninové jídlo, čočkové kari, kapie, asijské koření, mražený hrášek, rostlinné mléko

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?