Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Tábor pro rodiny s dětmi se slevou pro Klubáky

Rádi byste strávili příjemnou dovolenou v panenské přírodě a zároveň chcete vašim dětem dopřát dětský kolektiv a bohatý táborový program? Chcete být o dovolené spolu, ale volný čas můžete každý z rodiny trávit podle svých představ? To vše podpořeno zdraví prospěšnou stravou, která posílí tělo a povznese duši? Chcete sdílet svá životní témata s podobně naladěnými lidmi? A v neposlední řadě byste si rádi i trochu té táborové atmosféry a dovádění užili společně s dětmi? Členové Klubu Jíme Jinak mají na tento pobyt opět prima slevu.

Kdy

20.– 27. 8. 2022

Kde

Rekreační středisko Funlandia, Protivanov

Program

V rámci této letní rodinné dovolené vás čekají čtyři paralelní programy podle věku účastníků. Pro malinké děti do 3 let je připraven Baby klub. Předškolní a školní děti budou rozděleny do menších oddílů. Děti se budou hodně pohybovat v přírodě, budou tvořit, hrát divadlo, zpívat a tančit a ještě mnoho dalšího. Nechte se překvapit. I pro dospělé účastníky je připraven občasný program. A pro všechny zájemce ranní cvičení, večerní táboráky a sdílení snad po celý den.

Ubytování

Tábořiště Funlandia se nachází na Drahanské vrchovině. Leží 10 km východně od Boskovic a cca 35 km severně od Brna. Je to příjemně zvlněná, kopcovitější krajina bohatá na lesy. Tábořiště samotné se nachází 1,5 km za Protivanovem, v lese u velkého Protivanovského rybníka.

K ubytování jsou dvě základní možnosti: 4 lůžkové srubové chatičky se dvěma palandami nebo pokoje ve zděných budovách. Na budovách jsou toalety a umyvadlo, všichni pak mají koupelny se sprchami v hlavní budově. Koupelny jsou nově opravené. V hlavní zděné budově je velká jídelna, další zasklený prostor s krbem, klubovna.

Strava

V táboře pro vás bude připravována vyvážená rostlinná strava bez cukru, exotických plodů, chemických přísad a jiných nepřirozených surovin. Suroviny jsou z části v bio kvalitě. V pravidelných časech je podávána snídaně, dopolední svačina (pro děti), oběd, odpolední dezert, večeře. Nápoje jsou účastníkům k dispozici po celý den. Na přání pro vás připraví speciální stravu (např. bezlepkovou) či stravu pro malinké děti.

Kam na výlet

Nejvíce se samozřejmě nabízí pěší turistika nebo cyklo výlety všude kolem. V 10 km vzdálených Boskovicích můžete navštívit zámek, hrad, židovský hřbitov a vůbec celé židovské ghetto. 10 km jihozápadně od Protivanova je hranice CHKO Moravský kras. Je to nejbohatší oblast na krasové jeskyně v ČR. Největším lákadlem je samozřejmě propast Macocha, která je součástí komplexu Punkevních jeskyní. Navštívit však můžete mnohé další. Celkový počet registrovaných jeskyní prý přesahuje 1 600! 12 km východně od Protivanova se nabízí k návštěvě zámek Plumlov aj.

Proč se tábora zúčastnit, co zažijete

Každý si na táboře může najít to své:

 • rušný program
 • sdílení s jinými rodiči a účastníky tábora
 • klid okolní přírody
 • zajímavé turistické cíle v blízkém i vzdálenějším okolí
 • dostatek pohybu jak v tábořišti, tak mimo něj
 • harmonizující rostlinnou stravu, která posílí tělo a povznese duši
 • přátelské prostředí a nápomocný personál
 • nové informace z oblasti zdravého životního stylu
 • večerní posezení při táboráku, zpěv
 • a mnoho dalšího

Cena

Děti od 3 do 15 let 4 500 Kč, dospělí 5 200 Kč ve srubové chatičce; děti od 3 do 15 let 5 500 Kč a dospělí 6 200 Kč ve zděné budově; děti do 3 let bez nároku na lůžko, ale s programem 2 200 Kč, děti do tří let bez programu a bez nároku na lůžko hradí pouze za stravu 1 400 Kč. Děti do jednoho roku ZDARMA.

V ceně je zahrnuto:

ubytování 7 nocí, 7x plná penze, program, pobytová taxa, závěrečný úklid

V ceně není zahrnuto:

dopravu, cestovní pojištění

Více informací a rezervace

 • info@duhovykonik.cz
 • tel.: 602 558 972
 • www.duhovykonik.cz
 • organizátor: cestovní kancelář Duhový koník s. r. o.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 10% pro všechny členy rodiny! Pokud např. jedou 2 dospělí a 2 děti a ubytují se ve zděné budově, ušetříte díky Klubu 2.340 Kč. Pro její uplatnění uveďte při rezervaci svůj klubácký email a heslo [přihlaste se].

Sleva 10% pro členy Klubu Jíme Jinak platí na všechny pobytové akce CK Duhový koník v roce 2022.

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

46

Kojibakers se slevou až 30%

S Kojibakers pokračujeme a máme pro vás ještě větší slevu než vloni! 30% na miso pasty, 25% na polévky a 10% na rodinná balení a další produkty.
2

Intenzivní víkendový kurz vaření s Paní Dýní

Zveme vás na intenzivní kurz vaření vyvážené stravy na základě principů Jíme Jinak, kde vám Lenka Rojíková (Paní Dýně) předá svoje znalosti a kuchařské zku...

Letní turistika v Beskydech (léto 2021) se slevou pro členy klubu

Rádi objevujete nová místa naší krásné země? Jste rádi v pohybu a na toulkách po lesích a zajímavých místech? Chtěli byste, aby se vaše děti (a třeba i vy)...
3

Podzimní víkend se zdravou stravou v Brdech 24. – 28. 9. 2021

Pojeďte si užít báječný prodloužený víkend v krásném prostředí městečka Spálené Poříčí, které se nachází na úpatí brdských lesů! Brdské lesy na podzim mají...
13
19

Užijte si léto v domě u moře – ušetřete přes 5.000 Kč

Pokud hledáte poklidné, bezpečné místo u moře, blízko pláže, s bazénem a venkovním posezením, jste tu správně. Dům i okolí je vhodný pro rodiny s dětmi. Ne...
11
2

Španělsko na podzim a v zimě – výlety, golf, teplíčko

Chybí vám na podzim sluníčko a špatně snášíte plískanice? Přijeďte nasát energii na Sluneční pobřeží. Je tu 300 slunečních dní v roce, v zimě 8 – 9,5...