Nový online kurz Vánoce jinak už začal, rychle se plní a aktuálně zbývá posledních pár míst za 50% ceny. Píšete nám, jak vám minulý kurz Jarní očisty udělal dobře a jak se těšíte na Vánoce jinak. Píšete nám dotazy a kurz se pěkně rozjíždí. Jsme moc rádi. Zanedlouho bude kurz za plnou cenu. Pokud ještě váháte, nepromeškejte příležitost a přidejte se ke kurzu.

Jak se můžu přidat

Přejděte na stránku s objednávkou a dokončete ji.

Chci vánoce jinak

Jak poznám, že jsem to stihla se slevou 50%

Jednoduše. Cena, kterou vidíte na své objednávce platí.

vanoce-jinak

Co říkají účastnící

LadaPrincess
Krásný podzim všem :) I já se moc těším. Představte si, že jsem si v pondělí sama pro sebe podle jarní očisty do zápisníčku sepsala tzv. podzimní očistu…A večer si tak sednu k fb a najednou naskočí: právě teď – Vánoční kurz. Během pár minut jsem ho měla zaplacený a teprve potom jsem si pustila video a přečetla úvodní komentář. Bylo mi jasné, že Eva a Helča ho opět budou mít promyšlený do posledního puntíku…už teď se těším na společně sdílené předvánoční období a jsem opravdu zvědavá, co pro nás holky vymyslely. Je to můj vánoční dárek. Velké díky a obdiv…:)

MrazkovaI
Přeji všem krásné ráno a těším se. Po jarní očistě mi bylo krásně, byla jsem plná energie, začala jsem pořádat kurzy jógy, která mi harmonizuje život. Po hektickém létě nás teď čeká doba zklidnění a soustředění se do sebe. K tomu zrovna Helenka a Eva přišli s Vánočním kurzem. Jsem zvědavá a moc děvčatům děkuji za jejich nápady a Vám všem, co přispíváte za vaše rady , nápady a energii.

Makki
Také se s radostí přidávám k prima partě :-). Dost mě zaujaly vánoční zvyky a tradice, které bych chtěla oprášit! Nic lepšího, než to udělat spolu s vámi, jsem si nemohla přát :-)Díky

Lenka
Holky, vy mi snad čtete myšlenky. Celé léto hledám právě takové nakopnutí, jak se znovu vrátit k stravě JJ. Poprvé jsem začala letos v lednu po tříletém váhání a výsledky úžasné – pryč 12 kg, bolesti zad, bonus dobrá nálada a energie. Na jaře přišly problémy se synem (17 let) a já je řešila jídlem – cpala jsem do sebe všechno, co mi přišlo pod ruku . V létě jsem se trochu umravnila, každý večer stála před ledničkou – a ještě dojím to a ono a od zítřka začnu…Tak jsem tady a těším se, hlavně na celou atmosféru kurzu. A nezačnu v pondělí, začala jsem už dneska Díky.

 

Chci vánoce jinak

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekNapařovaný jáhlelník s kokosem (bezlepkový)
Další článekSeznam místností k úklidu