Máme pro vás tip na zdravé vánoční dárky a výhodný nákup do vaší kuchyně. Firma Danfood dodává prvotřídní zboží a letos slaví desáté výročí. U této příležitosti jsme pro vás domluvily  velkou slevu na biopotraviny, ekodrogerii, pomocníky do kuchyně a prádlo z bio bavlny.

Danfood slaví 10 let na trhudan_2

Firma Danfood letos slaví 10 výročí. Je na trhu známá jako dodavatel prvotřídních biopotravin. Jak říkají ti, co v Danfoodu nakupují, je to to nejlepší ze zdravé výživy, co se dá u nás koupit. Daniel Doležal, majitel firmy, si je vědom kvality produktů, které prodává a na adresu svého sortimentu říká: „Všechno zboží, které nabízím dál zákazníkům, mám osobně prověřené. Důraz kladu spíše na kvalitu produktu, nežli na jeho kvantitu, to se projevuje i na ceně.“

Tip na dárky830-1471-home

Blíží se vánoční svátky a ve většině rodin se bude řešit, jaké dárky dát našim blízkým a jaké dárky bychom chtěli dostat my. Co byste řekli na balení lahodné rýže calasparra, obilnou kávu Yannoh nebo sklenku umeboshi pasty? Že by se z toho daly udělat krásné a navíc zdravé potravinové balíčky?

Vánoční nákup se slevou

My máme výrobky od Danfoodu rády, a proto jsme pro vás domluvily s Danielem Doležalem speciální vánoční akci. Od 17.11. do 30.12. 2014 _vyrn_305chico_sklomůžete nakoupit veškerý sortiment firmy Danfood se slevou a ušetřit jak na dárcích, tak na vlastním nákupu do vaší kuchyně.

Co Danfood nabízí 
1027-1097-home

V sortimentu Danfoodu mimo jiné najdete kvalitní sojové omáčky, miso pasty, umeboshky, ume ocet a jiná zdravá dochucovadla, lahodné džemy a kompoty bez cukru, široký výběr obilovin, luštěnin, olejů, kávovin, sladkých i slaných dobrot a mnoho dalších biopotravin. V nabídce je také ekodrogerie a originální pomůcky do kuchyně jako suribashi na výrobu domácího gomasia, kartáček na zeleninu,  presovač na výrobu kvašené zeleniny a presovaných salátů, lis na olej a další. A když už budete u nákupu dárků, můžete se inspirovat a pořídit se slevou i kvalitní prádlo z bio bavlny.

Jakou získáte slevu837-1187-home_vyrn_48calaspara_1kg

Všichni registrovaní uživatelé mají slevu 5% a členové Klubu 846-1411-homeJíme Jinak 15%. Slevu je možno uplatnit na celý sortiment v eshopu makrobiotika.cz . Heslo pro uplatnění slevy najdete v sekci Výhody pro členy. Zaregistrovat se můžete zdarma kliknutím na Vytvořit účet vpravo nahoře na hlavní stránce.

Jak nakoupit

Zboží si lze buď osobně vyzvednout ve velkoobchodě Danfood v Rychnově na Moravě 166, nebo vám jej zašlou dobírkou či PPL. Při nákupu nad 3.000 Kč (bez DPH) je poštovné zdarma. Jsou schopni vám přibalit i čerstvý lotos, lopuch či shiro miso. Doručení zásilky poštou probíhá zpravidla do 3 pracovních dnů.  Slevu lze uplatnit na jeden nákup.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové klubu Jíme Jinak mají vždycky něco navíc. Na vánoční nákup u Danfoodu mají 15% slevu! Heslo pro uplatnění slevy najdete v sekci Výhody pro členy 

Všechno nejlepšídan_1

Danielovi Doležalovi a Danfoodu ze srdce přejeme mnoho úspěšných a zdravých dalších let, ať  zákazníků přibývá a obchod vzkvétá! Dan je báječný chytrý člověk se zkušenostmi a nadhledem. Na osvětě kolem zdravého stravování u nás  má obrovské zásluhy. Možná ho někdy přemluvíme k rozhovoru :-) Má opravdu co nabídnout. Dane, gratulujeme k deseti letům na trhu!

A vám přejeme příjemné nakupování a dobrou chuť!

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

  1. Dobrý večer, zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenost s tímto pasírovačem, co zde mají (http://www.makrobiotika.cz/Pasirovatko-velke-d434.htm). Ráda bych si nějaký pořídila, ale stále si nejsem jistá, jestli se to vyplatí. Děkuji

  2. Dejte si pozor na to, ze kterých stránek objednáváte. Danfood.cz (velkoobchod) má min. odběr za 1500,- Kč a poštovné s dobírkou 190,- Kč. Kdežto odkaz holek je na makrobiotika.cz (maloobchod), tj. jiný eshop, jiné dodací podmínky :-)

      • Krásná nabídka. Po pravdě i těch 190 bych chápala… Ne, že bych jásala… Ale dojet si tam by mne stálo ještě mnohem víc… A když si vezmu, že balení potravin musí člověk věnovat více péče – aby se to nerozmáčko, nepromáčklo, neprasklo, nerozbilo, nerozsypalo apod., tak se pak nedivím.

  3. Dekuji, pro tentokrat se mi moje odkladani nakupu vyplatilo :-).
    Je pravda, ze nejsou zrovna nejlevnejsi, ale sezenu tam veci, co jinde ne. A minuly nakup jsem mela myslim bez postovneho, byl za 4000.

  4. Potraviny jsou nejchoulostivějším obchodním artiklem. Je na nich nejnižší marže a musí se hlídat nejvíc věcí. Na tomto zboží si nikdo kapsu nenamastí. Krom toho zabalení potravin vyžaduje úplně jiné standardy. Za sebe moc děkuji a určitě nabídku využiji. Jak to vy holky šikovné děláte, že máte pro nás vždy něco navíc?

  5. Zobrazit všech 12 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekJak zpracovat babičky – I. díl
Další článekPozvánka na prodejní výstavu Ezotera