Domů > Magazín > Blog

Vyhlášení soutěže o knihu Meditace pro zdraví

Děkujeme vám všem, kteří jste se zúčastnili soutěže, za krásné a inspirativní odpovědi, co pro vás znamená meditace a při jakých činnostech se dokážete zcela uvolnit. Vyhrát ale mohl jen jeden.

Pro každého meditace znamená něco jiného

Ti z vás, kteří toto téma mají zmáknuté, nám psali, že se zastaví a zklidní např. při józe, v lese, při vaření, sportu nebo třeba s rodinou, ale spousta z vás se zklidnit a zastavit neumí. Psali jste nám, že je to pro vás velká výzva.

Jelikož je meditace téma, které vás zaujalo a řešíte ho a my bychom rádi odměnili vícero z vás a pomohli vám naučit se zastavit, rozhodli jsme se na příští týden připravit soutěž o další, ale tentokrát jinou, knihu o meditaci.

Ale teď zpět k aktuálně ukončené soutěži.

A kdo je tím, na kterého se dnes usmálo štěstí?

Knihu Meditace pro zdraví získává paní Simona s její opravdu nádhernou odpovědí, co pro ni znamená meditace. Moc se líbila nejen nám, ale také návštěvníkům našeho webu, kteří se za ni přimlouvali. A my jí tímto moc gratulujeme nejen k výhře, ale také rovnou k MDŽ. :)

Moje meditace, klid, láska a bezpečí.. To na co se těším celý den je, když jdu večer spát s mými malými dětmi, ležím mezi nimi, držíme se za ruce. Jen v tento okamžik můžu vypnout, tohle je pro mě víc než meditace. Se svými poklady pod křídly. Ani slovy nejde popsat  ?

Příští týden hrajeme o další knihu o meditaci. Sledujte nás!

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Nejkrásnější meditace ❤️

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Únava v těhotenství a její nejlepší řešení

Proč se únava v těhotenství objevuje, jak jí zmírnit, abyste tuto životní etapu mohla prožít lépe, než s pocity vyčerpání? Co dělat, abyste měla více energ...

Lízátka bez lepku

Jednoduchá, ale vynikající sladkost, která potěší nejenom děti. Ty koneckonců můžete zapojit i při jejich výrobě a je už jen na vás, jak si je nazdobíte.

Grilovaný chřest s čerstvým tymiánem

Chřestová sezóna vrcholí. Ještě pár dní si můžeme užívat tuhle zajímavou zeleninu. Kdo zrovna neholduje chřestovým polévkám, ten ale jistě nepohrdne chřest...

Žitné perníkové koláčky

Vyzkoušejte tyto rychlé zdravé sušenky bez cukru a sladidel, připravené ze základních zdravých ingrediencí, slazené pouze ovocem. 

Slané plněné lívance (bez lepku)

Tyto plněné lívance vás překvapí nejen chutí, ale i svou jednoduchou přípravou. Jsou bez lepku a náplň je velmi variabilní. Pokaždé je tak můžete udělat ji...

Co je to vlastně stres? A co dokáže spustit ve vašem organismu

Stres je odezva těla na situaci, která je nepříjemná až ohrožující a přitom vždy záleží, jak tu danou situaci vnímá a prožívá konkrétní člověk. Je řešením ...