Domů > Magazín > Žijeme jinak

Bruce Lipton – Myšlením dokážeme změnit geny

Vaše nastavení osobních údajů (cookies) nám zakazuje přehrávat videa.
Ale nebojte se. Jakmile videa povolíte, přehrajeme je.

Zásady cookies

Určitě víte, že nás geny předurčují a co je dáno geneticky se změnit nedá. Možná ale nevíte, že Bruce Lipton ukázal, jak myšlením změnit geny. Konec výmluv, “duchovní nauky” o pozitivním myšlení dostaly vědecké vysvětlení. Pusťte si toto video.

 

Bruce Lipton, Ph.D. je univerzitní pedagog, biolog a vědec. Publikoval řadu knih, bestsellerů a odborných článků. Nejčastěji je spojován s objevy kolem epi-genetiky. Bruce Lipton říká a potvrzuje, že nejen geny, ale i okolní prostředí formuje výslednou podobu a vlastnosti. Vyplývá s toho, že například myšlením dokážeme přeprogramovat, které geny se aktivují a které ne.

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

10 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

makropes
23. 2. 2024

Wow, Evi, Romane!! Takovéhle poklady tady! Narazila jsem na to až náhodou dneska a koukám, jak už hodně staré to video je. Existuje nějaký návod jak na JJ hledat třeba videa s osobním rozvojem? Zkusila jsem dát do vyhledavače a moc úspěšné to nebylo.

Tomáš Fibír
30. 8. 2023

Děkuji moc za tak krásný rozhovor. Adéla byla naprosto dokonalá. A téma bylo zásadní pro lidstvo. Děkuji.🙏👍

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

klub
24
4

Pečivo při celiakii, HITu a intoleranci lepku

Jaké pečivo je vhodné pro celiaky a lidí, kteří nemohou lepek? A jak je to s pečivem při histaminové toleranci? Jaký typ kvásku použít při různých zdravotn...