Díky kurzu člověk přemýšlí, co vaří

3

Kacezak: Tak a první týden je za námi. Jsme v devátem dni. Rekapitulace? Co se týče váhy, přiznám se, že nevím, neb jsem se nevážila. Nicméně kalhoty mi jsou volnější, takže něco šlo dolu určitě. Děkuji za tento program. Člověk přemýšlí (ale ne násilnou formou) o tom, co vaří – o jídle, ale nejen o něm. Souvisí s tím i životní otázky, životní filosofie. Měla jsem strach, že se bude vše najednou točit jen kolem jídla – miluju dobře se najíst, ale nežiju, abych jedla – což pár prvních dnů bylo, ale časem se to nějak vytříbilo, člověk získal určitý grif a teď to jde mnohem lépe.
Díky

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

  1. Ahoj, dobrý den všem
    tak nevím, zda mám komentáře číst, přeji Vám hubnutí, ale mě se zatím neděje nic. Snažím se být klidná a věřím, že i mě něco na váze nebo obvodu ubude :)

    • Marie, komentáře čti jen pokud na to máš čas a baví tě to. Pro úspěch kurzu to není podstatné, vše máš ve videích, v jídelníčku. I když to může být motivující či inspirující, takže pokud tě to baví, tak samozřejmě čti. V první řadě si ale pusť video https://www.jimejinak.cz/jo-hubnu-malo/ které se dnes v noci otevře, ať víš, kde jsou rezervy, čím to může být a čím to podpořit.

  2. Zobrazit 3 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekKurz mi pomohl mnohé si uvědomit
Další článekRychlá příprava jídel, které mi chutnají