Domů > Magazín > Blog

Jak na domácnost bez chemie a jedů – knižní novinka

Zdravé vaření je bez chemie. A stejně tak chceme i uklízet. Ekologicky, levně a účinně. V nové knížce najdete 150 vyzkoušených receptů, podle kterých si můžete doma snadno z přírodních surovin vyrobit čisticí prostředky. Pro všechny z vás máme slevu na tuto knihu i všechny další publikace z Grady!

150 snadných a levných receptů na přírodní čisticí prostředky

V knize najdete 150 jednoduchých vyzkoušených receptů na čisticí prostředky, které opravdu fungují a díky nimž kompletně uklidíte celý svůj domov. Dozvíte se nejen to, jak si domácí čisticí prostředky vyrobit a jak je uchovávat, ale zároveň jak si úklid usnadnit a lépe zorganizovat. Vše, co potřebujete k tomu, aby se vaše domácnost blýskala čistotou a voněla, je pár základních čistě přírodních surovin, které běžně používáte v kuchyni.

O autorce

Becky Rapinchuk je odbornice na úklid a vedení domácnosti, manželka skvělého muže a maminka tří roztomilých dětí, úspěšná podnikatelka (Clean Mama Printab-les) a bývalá učitelka estetické výchovy. Její nadšení pro vedení a úklid domácnosti začalo před lety, když přemýšlela, jak nejlépe udržovat čistotu a pořádek v chaotické a od barev zamazané učebně výtvarné výchovy. Triky, které vymyslela, se daly snadno uplatnit i v domácnosti, ale impulz ke zrodu značky Clean Mama přišel až v době, kdy se jí narodilo první dítě a najednou dostala strach, že všude kolem je plno škodlivých chemikálií a bakterií, které ohrožují malé batole. Tehdy se začala zajímat o to, jak vyčistit domácnost přírodními a ekologickými prostředky a zároveň ochránit rodinu před toxiny. Po letech hledání dokonalé řady čisticích přípravků také zjistila, že si může vyrábět vlastní účinné čisticí prostředky z několika snadno dostupných surovin.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

  • Nakladatelský dům Grada nabízí pro členy Klubu 25% slevu na knihu Jak na domácnost bez chemie a jedů a všechny ostatní tituly z produkce nakladatelství. 
  • Pro její uplatnění uveďte při objednávce v e-shopu www.grada.cz svůj klubácký email a heslo [přihlaste se].
  • Slevu je možné uplatnit objednání přes e.shop, e-mailem obchod@grada.cz, nebo telefonicky: 234 264 401.
  • Akce platí do 31.3. 2019.

Výhoda pro registrované čtenáře

Více informací o knize
autor: Becky Rapinchuk
ISBN: 978-80-271-2051-2
formát: A5
vazba: V2
počet stran: 224
prodejní cena: 299 Kč
vydala: Grada
Více informací o knize najdete zde.

  • Registrovaní čtenáři mají slevu 10% na knihu Skryté nebezpečí zdravých potravin a všechny ostatní tituly z produkce nakladatelství. 
  • Pro uplatnění slevy zadejte při nákupu svůj registrační email na Jíme Jinak a heslo [přihlaste se]
  • Slevu je možné uplatnit objednání přes e.shop, e-mailem obchod@grada.cz, nebo telefonicky: 234 264 401.
  • Akce platí do 28. 2. 2019.

Tipy na další novinky od Grady

Podívejte se na skvělé knižní novinky (na jednu knihu klikněte, otevře se vám celý obrázek, šipkou pak můžete prohlížet jednu knihu za druhou). Jeden titul zajímavější než druhý a na všechny teď máte slevu!

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Evi ďakujem za typ aj za vybavenie zľavy. Objednala som si, prečítala a dostala som chuť pokračovať a teda aj pokračujem vo “vianočnom”upratovaní?. Určité suroviny mam, ale nemáte dievčatá typ kde kúpiť kastilske mydlo a borax? Ked vyhľadávam na googli borax, ponúka mi to tetraboritan disodný prípravok pre rôzne technické účely, hnojivo. Ďakujem a prajem krásny deň ?

Ukázat další komentáře