Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Klubové setkání – Povídání o jídle pro děti i rodiče v ZŠ Mozaika (Mnichovice)

Eva s dcerou Markétkou budou ve čtvrtek 28.4. od 17 hodin povídat o jídle a o tom, jak na nás působí, s dospělými a dětmi od 9 let. Děti starší 5 let vám v Mozaice pohlídají. Akce je určena pro členy Klubu Jíme Jinak a přátelé Mozaiky.

Jedná se o společnou akci, na kterou si Táňa Kadlecová, ředitelka školy, zve rodiče a žáky Mozaiky a další přátele školy a my srdečně zveme vás, členy Klubu Jíme Jinak.
Přednáška bude primárně pro děti od 9 let a jejich rodiče, kteří se chtějí dozvědět něco více o stravě, o tom, jak na nás jídlo působí a jak si můžeme vylepšit jídelníček.

Kdy

Čtvrtek 28. dubna od 17 do 19 hodin

Kde

ZŠ a MŠ Mozaika, Myšlínská 30, Mnichovice

Mozaika sídlí v malém městě vzdáleném 30 minut od Prahy. Stačí jet po dálnici směrem na Brno a sjet na 15. kilometru na sjezdu na Velké Popovice/Strančice, a nebo na 21. kilometru v Mirošovicích, pokud jedete směrem od Brna na Prahu.

Program 

První část bude jednodušší, zaměřená hlavně na poslouchající děti. Cílem bude zapojit je do přemýšlení o tom, co vlastně jíme a jak to na nás působí, co nám v jídelníčku chybí, co je pro nás přirozené.
Po přestávce se děti budou moct připojit k mladším dětem, o které se budou starat paní učitelky.
Ve druhé části bude prostor pro složitější dotazy rodičů.
K dispozici bude sedmiletá Evina dcera Markétka, která je na přirozené stravě od prvních příkrmů a je připravena rodičům i dětem odpovědět na jejich otázky.

Děti

Přednášky se mohou účastnit děti od 9 let.

Hlídat je možné dát děti od 5 let (od 4 let je možné dát hlídat ty, které do Mozaiky chodí). Během přednášky se o ně postarají místní paní učitelky.

Vstupné

Vstupné na akci je dobrovolné, akce se koná díky podpoře města Mnichovice, která pokrývá část nákladů.

 

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Na akci jsou zvaní jen členové Klubu. Pro účast je potřeba se zaregistrovat do 26.4.

Do poznámky napište, zda přijdete sami či s dítětem, zda potřebujete hlídání, pro kolik a jak staré děti.  Uveďte váš telefon, abychom vás mohli kontaktovat.

[přihlaste se]

Občerstvení

Pro všechny bude připraveno občerstvení.

Parkování

Parkovat se dá přímo před školou.

Kontakt

 dasa.valentova@montessorimozaika.cz

 

Těším se na vás v Mozaice,

Eva s Markétkou

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit a konečně Evu vidět naživo:-). Velké díky také patří tchyni, která mi po dvou letech narychlo přijela pohlídat děti. Skvěle to zvládli a hned po návratu jsem si zakusila jaké to je, mít děti nadopované spoustou medu. Řádily a pak fňukaly, ale jsem vděčná;-).

Děkuji za super akci, dcera Viktorka mi cestou domů povídá, tak já už ty bonbony mlsat nebudu, když Markétce stačí rozinka:-)) a na snídani mi uvař tu zeleninovou kaši- takže myslím, že přednáška svůj účel splnila:-) (uvidíme na jak dlouho) díky!!

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Žitné perníkové koláčky

Vyzkoušejte tyto rychlé zdravé sušenky bez cukru a sladidel, připravené ze základních zdravých ingrediencí, slazené pouze ovocem. 

Slané plněné lívance (bez lepku)

Tyto plněné lívance vás překvapí nejen chutí, ale i svou jednoduchou přípravou. Jsou bez lepku a náplň je velmi variabilní. Pokaždé je tak můžete udělat ji...

Co je to vlastně stres? A co dokáže spustit ve vašem organismu

Stres je odezva těla na situaci, která je nepříjemná až ohrožující a přitom vždy záleží, jak tu danou situaci vnímá a prožívá konkrétní člověk. Je řešením ...
klub
89
32

Kolik čeho jíst – tabulka potravin

Kolik můžeme sníst zeleniny a kolik mořských řas? Jak často je vhodné jíst celozrnné obiloviny a luštěniny? Můžeme si dát živočišné potraviny? Jaké a kolik...
104
26

Chcete lepší postavu? Zkuste tento letní jídelníček

Biologické léto je tu! Co máme jíst a pít? Čemu se raději vyhnout a co v této sezóně přidat? Vylaďte jídelníček na letní, spravte si postavu do plavek a zl...

Zelený energetický krém

Netradiční polévka nebo omáčka z hrášku. Matcha, citrón a kokosové mléko zaručí zvláštní chuť, která věřím, že nezklame.