Domů > Magazín > Blog

Krásné svátky a šťastný nový rok!

Vaše nastavení osobních údajů (cookies) nám zakazuje přehrávat videa.
Ale nebojte se. Jakmile videa povolíte, přehrajeme je.

Zásady cookies

Uteklo to jako voda a my vám posíláme vánoční video přáníčko. Krásné svátky! Užijte si je i se svými blízkými. Máme vás rádi a děkujeme, že jste s námi!

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Milá Evo a Romane, děkuji za bezpečné provedení Podzimním detoxem. Je to viditelně příjemné, jak z tvé tváře, Evo, září zdraví a dobrá vůle. Za všechny inspirace a rady děkuji, budu se ke komentářům pravidelně vracet a snažit se jimi řídit, i když zatím ne na 100 %, ale nic se nemá lámat přes koleno. Přeji pohodové svátky a krásný a zdravý rok 2021.
Radmila

Evi, Heli, Ajko, Romane a všichni klubáci, přeji vám všem samozřejmě nejvíce hodně zdraví, štěstí a hodně chutí do vaření jj. Evi, jak říkáte ve videu…. my zrovna to těžké období prožíváme, ale doufám a věřím, že se vše v dobré obrátí a bude zase fajň. Krásný nový rok všem.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

5
137

Na Jíme Jinak slavíme 10 let!

Už 10 let sdílíme tisíce zdravých receptů zdarma a pomáháme lidem k lepšímu zdraví, postavě i psychice. Děkujeme, že nám pomáháte šířit myšlenky Jíme Jinak...