Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Kurzy zdravého životního stylu pro celou rodinu i jednotlivce  

Na Morávku vzpomínáme dodnes. Bylo to pro nás mnohem víc než jen kurz. Týden jsme nemusely vařit, ale přitom jedly ukázkové vzorné jídlo včetně dezertů. O děti se nám od rána do večera staraly šikovné slečny, což byla přímo luxusní služba, protože dětem bylo 2,5 roku a nikdo je hlídat nechtěl a neuměl. Potkaly jsme báječné lidi, se kterými přátelíme dodnes. Od MUDr. Strnadelové a Jana Zerzána jsme dostaly odpovědi na všechny otázky. Vřele doporučujeme.

Kdy

 1.7.  –  8.7. 2017

Kde

Penzion “U přehrady” Morávka – Beskydy

Ubytování

Ve 2-5lůžkových pokojích se sprchou a WC

Strava

Lehká domácí vegetariánská strava – snídaně, oběd a večeře.

K dispozici je po celý den čaj a dobrá voda.

Lektoři

MUDr. Vladimíra Strnadelová, Jan Zerzán

Program

 

Pro dospělé:

kurz zdravého životního stylu pro začátečníky i pokročilé. Principy energeticky vyváženého stravování pro prevenci i léčbu. Technologie vaření s praktickými ukázkami. Základy orientální diagnostiky. Přírodní léčebné postupy. Hodinová ranní rozcvička s nácvikem sestav harmonizujících energii těla.

Pro děti:

Program je diferencovaný dle věku dítěte. Pro starší děti tábornický program. Vše pod vedením zkušených vedoucích.

 

Celodenní výlet na hřebeny Beskyd /dle kondice/. Ve volném čase k dispozici minigolf, sauna.

Cena

děti od 0-3let 4.500 Kč, od 3-15 let 5.500 Kč, dospělí 7.500 Kč

Závazná přihláška je nevratná záloha 1.500 Kč na osobu s udáním věku dítěte zaslaná na adresu Oldřich Plšek, Sazovice 185, 763 01 Mysločovice, s možností zaplacení přes účet na základě telefonické domluvy.

Přihláška a více informací

Předběžná přihláška a informace na: 724 362 322 nebo E-mail: strnadelova@cbox.cz

 

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Lentilka
29. 3. 2017

Taky by se mi to libilo,ale v tom terminu mame již jinou dovolenou a manžel by na Morávku s námi asi stejně nejel, takže bych měla dvě děti sama. A nevím, zda by dcera vydržela u nějaké cizí paní, je na mě hodně fixovaná. Ale uvažuji o tom na další rok, když našetřím. Je to lákavá představa, že se nebudu muset starat o jídlo a bude to dle našeho gusta.

My jsme tehdy dlouho vahaly, ale nakonec jsme jely a na miste jsme uznaly, ze to stoji za vic nez kolik jsme zaplatily. Bylo to vic nez dovolena. Kona se kazdy rok, dokud si to Honza s Vladkou nerozmysli. Je to totiz organizacne dost narocne. Kazde male dire ma vlastni chuvicku atd.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Bolest těla a únava: 5 tipů, jak se jich zbavit

Tělo bolí, kvůli únavě sotva udržíte víčka otevřená. Možná za to může dlouhé ponocování, možná jste to předchozí den přehnali s intenzitou cvičení. Ať je t...

Permakultura? Proč ne?

Jsem nadšený začátečník, proto určitě v tomto článku nehledejte odborné rady. Ráda bych se jen podělila o trochu jiný pohled na zahradničení, popsala svoje...

Kukuřičné těstoviny s pórkem, kapustičkami, brokolicí a uzeným tofu

Jednoduché a přitom velmi chutné jídlo, skvělá volba, pokud nemáte na vaření moc času.
23

Kouzla brutnáku v lékárničce i kuchyni

Mohutný krasavec s neobyčejnými kvítky, který umí léčit i kralovat v kuchyni. Už jste ho vyzkoušeli?
9
12

Těstovinový salát s houbami a chřestem

V teplých dnech přijde k chuti lehký, osvěžující salát s chřestem.

Jednoduché mandlové sušenky

Velmi rychlé sušenky, z mála ingrediencí, bez mouky a vajec. Pokud potřebujete něco honem rychle na poslední chvilku, tyto sušenky vás určitě nezklamou.