Na Morávku vzpomínáme dodnes. Bylo to pro nás mnohem víc než jen kurz. Týden jsme nemusely vařit, ale přitom jedly ukázkové vzorné jídlo včetně dezertů. O děti se nám od rána do večera staraly šikovné slečny, což byla přímo luxusní služba, protože dětem bylo 2,5 roku a nikdo je hlídat nechtěl a neuměl. Potkaly jsme báječné lidi, se kterými přátelíme dodnes. Od MUDr. Strnadelové a Jana Zerzána jsme dostaly odpovědi na všechny otázky. Vřele doporučujeme.

Kdy

 1.7.  –  8.7. 2017

Kde

Penzion „U přehrady“ Morávka – Beskydy

Ubytování

Ve 2-5lůžkových pokojích se sprchou a WC

Strava

Lehká domácí vegetariánská strava – snídaně, oběd a večeře.

K dispozici je po celý den čaj a dobrá voda.

Lektoři

MUDr. Vladimíra Strnadelová, Jan Zerzán

Program

 

Pro dospělé:

kurz zdravého životního stylu pro začátečníky i pokročilé. Principy energeticky vyváženého stravování pro prevenci i léčbu. Technologie vaření s praktickými ukázkami. Základy orientální diagnostiky. Přírodní léčebné postupy. Hodinová ranní rozcvička s nácvikem sestav harmonizujících energii těla.

Pro děti:

Program je diferencovaný dle věku dítěte. Pro starší děti tábornický program. Vše pod vedením zkušených vedoucích.

 

Celodenní výlet na hřebeny Beskyd /dle kondice/. Ve volném čase k dispozici minigolf, sauna.

Cena

děti od 0-3let 4.500 Kč, od 3-15 let 5.500 Kč, dospělí 7.500 Kč

Závazná přihláška je nevratná záloha 1.500 Kč na osobu s udáním věku dítěte zaslaná na adresu Oldřich Plšek, Sazovice 185, 763 01 Mysločovice, s možností zaplacení přes účet na základě telefonické domluvy.

Přihláška a více informací

Předběžná přihláška a informace na: 724 362 322 nebo E-mail: strnadelova@cbox.cz

 

 

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

  1. Taky by se mi to libilo,ale v tom terminu mame již jinou dovolenou a manžel by na Morávku s námi asi stejně nejel, takže bych měla dvě děti sama. A nevím, zda by dcera vydržela u nějaké cizí paní, je na mě hodně fixovaná. Ale uvažuji o tom na další rok, když našetřím. Je to lákavá představa, že se nebudu muset starat o jídlo a bude to dle našeho gusta.

    • S nami manzele taky idmitly jet :-) Usetrily jsme dost penez a konecne pokecaky. Deti, byt malinke a Helcin Danda total zavuskak v te dobe, byly ze slecen natolik nadsene, ze jsme jim vecer souply par korun navic a ony nam je u pohadek uspavaly,vtatimco my klabosily s mladenci o patro niz :-)

  2. My jsme tehdy dlouho vahaly, ale nakonec jsme jely a na miste jsme uznaly, ze to stoji za vic nez kolik jsme zaplatily. Bylo to vic nez dovolena. Kona se kazdy rok, dokud si to Honza s Vladkou nerozmysli. Je to totiz organizacne dost narocne. Kazde male dire ma vlastni chuvicku atd.

  3. Jejda, to by bylo něco taková dovolená. O holky postaráno. … a já bych se věnovala tomu co mne baví. … jen ty peníze ?. … Jak často se tento kurz koná? Že bych snad něco našetřila ?…

  4. Zobrazit všech 5 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekSleva na termosky Stanley a Thermos
Další článekFazolové karbanátky v rýžovém papíru