Domů > O nás > Pochvaly

Nepřestává mě fascinovat, co dokáže ranní polévka (Eva)

Eva: Vím, že už na to taky většina lidí asi přišla, ale mě nepřestává fascinovat následující: pokud si dám ráno polévku, nemám potřebu přes den cokoli užírat, nemám chuť na alkohol, na sladké, na kakao, nic. Jo, dám si kafe, ale spíš tak nějak ze zvyku, než že bych s krvelačným výrazem hypnotizovala varnou konev, když už jako tu vodu dovaří… teď jsem měla pár dní divočejších, takže jsem si ověřila, že v poklidném dni už mám dost dobré návyky a kompletní talíř za 30 minut není problém, ale jakmile je rytmus dne “jinak”, už se to veze… a když zruším ranní polívku a pozdrav slunci, už z toho celý den nevyjdu. Takže já si jdu asi koupit termosku na dobu, až se zase začne chodit normálně do práce :-)

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Nejlepší věci přichází, když to nečekám…
Před deseti dny jsem četla knihu SVĚTLONOŽKA, která je o pocitech a zamyšlení nad životními postoji a vztahy.
Ráda jsem si v týdnu zacvičila s Maruškou Zítkovou – cviky pro uvolnění energetických drah.
V pondělí mi kolegyňka z práce dala TIP na JIME JINAK.
A teď jen s úžasem pročítám a zírám na tu úžasnou energii, která z těchto stránek vyzařuje. Hlubokou poklonu lektorce Evě i všem, kteří tyto stránky tvoří nebo “pomáhají utvářet”.

Ukázat další komentáře