Přednáška MUDr. Strnadelové a Jana Zerzána v Praze 11.5. 2019

9

Přijďte na přednášku MUDr. Strnadelové a Jana Zerzána o zdravé výživě, která je prevencí i léčbou civilizačních nemocí. Po přednášce následuje autogramiáda a možnost koupit si knihy s 30% veletržní slevou. Pro Klubáky máme soutěž o dvě volné vstupenky na Svět knihy.

Kdy

 • sobota 11. 5. 2019 v 10,00 – 10,50 hodin

Kde

 • na knižním veletrhu a literárním festivalu Svět knihy Praha
 • Velký sál v Průmyslovém paláci na Výstavišti
 • adresa: Výstaviště 67, 170 90 Praha 7-Holešovice

Naši odborníci na Jíme Jinak

Znáte je z našich klubáckých videí a článků. MUDr. Strnadelová a Jan Zerzán jsou odbornice na výživu a celostní medicínu, se kterými se pravidelně radíme a konzultujeme s nimi vaše dotazy. MUDr. Vladimíra Strnadelová, lékařka-neuroložka a dietoložka, a odborník na výživu Jan Zerzán působí v rámci Institutu celostní medicíny a jsou autory knih „Radost z jídla“ a „Radost ze zdravých dětí“, jež vydalo nakladatelství ANAG. 

Přednáška „Strava a civilizační nemoci“

 

TIP od Jíme Jinak
Vezměte na přednášku příbuzné, kteří mají problém přijmout váš způsob stravování. Od odborníků, zvlášť od lékařky, to zní jinak! Doma není nikdo prorokem 😉

V rámci festivalu proběhne přednáška na téma „Strava a civilizační nemoci“, na které tito dva odborníci posluchače seznámí s problematikou nesprávného stravování, jelikož v posledních letech neustále přibývá srdečně cévních nemocí, imunitních problémů i zhoubných nádorů. Přitom nemalou roli při vzniku zdravotních problémů často hraje špatná strava. MUDr. Strnadelová a pan Zerzán v rámci přednášky vysvětlí, co má správná strava obsahovat a jak může prospívat našemu celkovému zdravotnímu stavu – preventivně i léčebně.

Autogramiáda a veletržní sleva 

Po přednášce máte jedinečnou možnost nechat si podepsat knihu přímo od autorů. Na místě si můžete zakoupit jejich knihy s 30% veletržní slevou stejně jako všechny ostatní knihy od Anagu.
Členové Klubu Jíme Jinak mají tuto slevu celoročně i mimo festival viz poslední odstavec. Pokud tedy nemůžete přijít na festival, můžete si novou knihu objednat v eshopu nakladatelství Anag.

Vstupné

Vstup na přednášku je zdarma, máte na něj přístup v rámci vstupného na celý festival (120 Kč celodenní vstupenka; 60 Kč celodenní pro důchodce/ studenty/ ZTP; 250 Kč 4 denní vstupenka, děti do 6 let zdarma, více na webu festivalu).

Soutěž pro členy Klubu Jíme Jinak o 2 volné vstupenky

Pro jednoho z vás máme dvě volné celodenní vstupenky na Svět knihy. Do soutěže se jednoduše zapojíte tak, že nám do 2.5. 2019 napíšete do komentář pod tento článek, které klubácké video MUDr. Strnadelové vás nejvíc oslovilo, pomohlo nebo zaujalo. (Při psaní komentáře je potřeba být přihlášený. tj. vpravo nahoře je vidět vaše uživatelské  jméno, abychom poznali, že jste s námi v Klubu.) Výherce vybereme a vyhlásíme 3.5. 2019.

Celoroční výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Speciální slevu 30% mají členové Klubu celý rok i mimo festival na všechny tituly tituly o zdravém životním stylu, vaření a volném čase vydavatelství Anag. [ přihlaste se 

Kurz mi pomohl mnohé si uvědomit

Slechtova777: Kurz mi velmi pomohl si uvědomit, že někdy...

Hubnutí přišlo tak nějak samo

Chania: Vynechala jsem pečivo, nepotřebuji ho. Cukr jsem přestala...

Své porce musím bránit před rodinou:-)

Adad: Dobrý den, děkuji za krásný a hlavně srozumitelný...

Z vašich článků jde cítit tolik pozitivní energie! Čtu je každý den.

Dagstr: Z Vašich článků a rozhovorů jde tolik pozitivní energie....

Překvapilo mě, jaký rozdíl je, když nejím maso a mléko

Slavkast: Chtěla bych za kurs moc poděkovat! Nejvíce mě...

Je úžasné, jak jde váha sama dolů!

Jajabre: Zdravím všechny. Zítra to bude 14 dní. Koupila...

Díky kurzu mám najednou více času na důležité věci

Monimar: Milá Evičko, utíká to a ve vánočním programu...

Za týden co jíme jinak o čtyři kila méně

Merci 72: Krásné ráno děvčata. Chtěla bych Vám mockrát...

Cítím se mnohem více v pohodě

Avka: Zase mě začalo bavit vařit a zjišťuji, jak...

Doslova hltám všechny nové články!

Zdenka N.: Poslední dobou hltám vaše nové články, jsou super!...

Nějak mi zmizelo 6 kg

Dagmar: mám výbornou náladu, protože jsem ze skříně vytáhla oblečení,...

Nevěřila jsem, že dokážu být bez čokolády

Marcella H.: Březen byl můj první měsíc, kdy jsem se...

Moje tělo po vašem jídle přede blahem

Verulka: Ja som tak nadšená 😀 Kvôli svojím zdravotným...

Klesl mi cholesterol, glykemie i další hodnoty v krvi

Jana P.: Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat, za...

Zhubla jsem 5 kg za 3 týdny a 9 cm v pase

Lenka: vaše recepty okukuju již dlouho, až letos jsem vyzkoušela...

Muži říkají, že mi to sluší víc než obvykle

Julajka: Chci Vám moc poděkovat, jak to máte bezvadně...

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

Seriál: Jak na jaro

materiály
 • Stáhněte si jej a upravte jídelníček.
 • Vyhněte se nemocem a jarní únavě.
 • Jídelníček ke stažení!
 1. Hmmm, zrovna bych si tam i zajela, to mě bude mrzet – chystáme se na běh Paměti národa a už jsme to složitě dali s dětmi dokupy, to by mě mrzelo je nevidět běžet. Tak někdy příště…

  • A já už myslela, že jsi první, kdo se ozval na soutěž a že dostaneš lístky 🙂 No, to se nedá nic dělat, jestli se to časově nedá skloubit, tak na přednášku si zajdete jindy. Obdivuju všechny, kdo běhají, užijte si to!

    • Je to ten úplně první a vyhráváš lístky, protože jsi první a poslední, kdo soutěžil, včera byl konec soutěže, zrovna se to chystám vyhlásit 🙂

   • Aha, to mě nenapadlo, já viděla příspěvek Katchenky K ve 13:36, tedy dlouho přede mnou (a tedy musím přiznat, že jsem si ani nevšimla, že v kommentech je soutěž – teď jsem odstavec dočetla a jelikož můj příspěvek neobsahuje to hlavní – které video mě čím oslovilo či zaujalo, můj příspěvek je zcela jistě nesoutěžní 🙂 ).
    Ta symbolická akce s během je pro nás důležitá, takže když už se podařilo to dohodnout, půjdeme. Já neběhám vůbec, tady jde ale o symboliku a formu příspěvku k uchování vzpomínek pamětníků. Děti mi rychle dospívají a za rok už možná toto pro ně nebude (na hodně dlouhé mládí) vůbec důležité, chci a musím využít jejich současné ochoty.

    • Však to je úplně jasné, mě se akce jako Paměti národa moc líbí, jsem staromilec a ráda bych, aby se nám sem vrátilo vlastenectví, soucit, morálka a radost ze společných věcí. Moc si to užijte!

     • A vy si všichni rozhodně užijte Svět knihy a přednášku, to mě opravdu zamrzelo, že se termíny překryly. Já moc děkuju za přání, my tam máme ještě tu vazbu, že máme za koho v rodině běžet.

 2. Přiznám se, že jsem ještě všechny videa s paní doktorkou neviděla, ale z těch co jsem zatím stihla, tak nejvíce jsem si odnesla s videa o menstruaci. Mám ráda, když pochopím princip tak jak to mám být správně.

 3. Zobrazit všech 9 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článek10 tipů, jak zařadit vlákninu do jídelníčku
Další článekKdy vařená zelenina druhý den nevadí