Domů > Magazín > Blog

Přednáška MUDr. Strnadelové a Jana Zerzána v Praze 11.5. 2019

Přijďte na přednášku MUDr. Strnadelové a Jana Zerzána o zdravé výživě, která je prevencí i léčbou civilizačních nemocí. Po přednášce následuje autogramiáda a možnost koupit si knihy s 30% veletržní slevou. Pro Klubáky máme soutěž o dvě volné vstupenky na Svět knihy.

Kdy

  • sobota 11. 5. 2019 v 10,00 – 10,50 hodin

Kde

  • na knižním veletrhu a literárním festivalu Svět knihy Praha
  • Velký sál v Průmyslovém paláci na Výstavišti
  • adresa: Výstaviště 67, 170 90 Praha 7-Holešovice

Naši odborníci na Jíme Jinak

Znáte je z našich klubáckých videí a článků. MUDr. Strnadelová a Jan Zerzán jsou odbornice na výživu a celostní medicínu, se kterými se pravidelně radíme a konzultujeme s nimi vaše dotazy. MUDr. Vladimíra Strnadelová, lékařka-neuroložka a dietoložka, a odborník na výživu Jan Zerzán působí v rámci Institutu celostní medicíny a jsou autory knih “Radost z jídla” a “Radost ze zdravých dětí”, jež vydalo nakladatelství ANAG. 

Přednáška “Strava a civilizační nemoci”

 

TIP od Jíme Jinak
Vezměte na přednášku příbuzné, kteří mají problém přijmout váš způsob stravování. Od odborníků, zvlášť od lékařky, to zní jinak! Doma není nikdo prorokem ;-)

V rámci festivalu proběhne přednáška na téma “Strava a civilizační nemoci”, na které tito dva odborníci posluchače seznámí s problematikou nesprávného stravování, jelikož v posledních letech neustále přibývá srdečně cévních nemocí, imunitních problémů i zhoubných nádorů. Přitom nemalou roli při vzniku zdravotních problémů často hraje špatná strava. MUDr. Strnadelová a pan Zerzán v rámci přednášky vysvětlí, co má správná strava obsahovat a jak může prospívat našemu celkovému zdravotnímu stavu – preventivně i léčebně.

Autogramiáda a veletržní sleva 

Po přednášce máte jedinečnou možnost nechat si podepsat knihu přímo od autorů. Na místě si můžete zakoupit jejich knihy s 30% veletržní slevou stejně jako všechny ostatní knihy od Anagu.
Členové Klubu Jíme Jinak mají tuto slevu celoročně i mimo festival viz poslední odstavec. Pokud tedy nemůžete přijít na festival, můžete si novou knihu objednat v eshopu nakladatelství Anag.

Vstupné

Vstup na přednášku je zdarma, máte na něj přístup v rámci vstupného na celý festival (120 Kč celodenní vstupenka; 60 Kč celodenní pro důchodce/ studenty/ ZTP; 250 Kč 4 denní vstupenka, děti do 6 let zdarma, více na webu festivalu).

Soutěž pro členy Klubu Jíme Jinak o 2 volné vstupenky

Pro jednoho z vás máme dvě volné celodenní vstupenky na Svět knihy. Do soutěže se jednoduše zapojíte tak, že nám do 2.5. 2019 napíšete do komentář pod tento článek, které klubácké video MUDr. Strnadelové vás nejvíc oslovilo, pomohlo nebo zaujalo. (Při psaní komentáře je potřeba být přihlášený. tj. vpravo nahoře je vidět vaše uživatelské  jméno, abychom poznali, že jste s námi v Klubu.) Výherce vybereme a vyhlásíme 3.5. 2019.

Celoroční výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Speciální slevu 30% mají členové Klubu celý rok i mimo festival na všechny tituly tituly o zdravém životním stylu, vaření a volném čase vydavatelství Anag. [přihlaste se

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Krákora
29. 4. 2019

Hmmm, zrovna bych si tam i zajela, to mě bude mrzet – chystáme se na běh Paměti národa a už jsme to složitě dali s dětmi dokupy, to by mě mrzelo je nevidět běžet. Tak někdy příště…

Katchenka K
29. 4. 2019

Přiznám se, že jsem ještě všechny videa s paní doktorkou neviděla, ale z těch co jsem zatím stihla, tak nejvíce jsem si odnesla s videa o menstruaci. Mám ráda, když pochopím princip tak jak to mám být správně.

Ukázat další komentáře