Domů > Nepřehlédněte

Poznejte Feng Shui a prosperujte více

Pokud chcete díky Feng Shui zlepšit zdraví, vztahy, finance a další oblasti, přečtěte si tuto knihu. Pro členy Klubu JJ je za super cenu.

Feng Shui je jednou z mála technik, které působením na vnější okolí mění kvalitu Vašeho života.

Z různých zdrojů se dozvídáme, že Feng Shui v překladu znamená vítr a voda. Podle některých asijských pramenů jsou však slova Feng Shui idiomem (ustáleným víceslovným spojením se svébytným významem), který znamená „dokonalé umístění“.

Nalezněte  „dokonalé umístění“ ve svém obydlí. Poznejte, jak funguje harmonie prostoru a získejte novou energii pro svůj život!

Kniha je praktickým návodem, jak prostřednictvím změn v prostoru změnit svůj život. Myslíte, že to není možné? Principy Feng Shui používají nejúspěšnější světové firmy, jako jsou např. Google, Apple, či Microsoft. Budou fungovat i pro Vás.

Kolik kniha stojí

Pro členy Klubu Jíme Jinak jen za 99 Kč

Objednejte na této adrese: [přihlaste se]

 

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

chtěla jsem se zeptat, jak si koupit knihu se slevou. přála bych si ji jako dárek. :) odkaz směřuje na popis knihy, ale není tam kde na co kliknout. když si ji najdu v Obchodě za plnou cenu, tak je tam možnost zadat Kód kupónu, ale ten tady na stránce není.

Dlouho jsem s koupí váhala, protože máme malou knihovnu😃. Nicméně, knížka opravdu moc mile překvapila a rychle se u našich “srdcovek” zabydlela.
Děkujeme za priiima slevu a uuuuplne náhodou nechystá se sleva i na druhý díl? Já jen jestli si ji mám kupovat v předprodeji nebo si počkat na naši “protekční cenu”?😃😍🤔 Díky moc❤

Ukázat další komentáře