Domů > Nepřehlédněte

Sleva na nákup zdravých potravin a eko drogerie od Country Life

Pro členy Klubu Jíme Jinak jsme domluvili slevu na celý sortiment v eshopu Country Life. Pokud vaříte podle nás, už jinam nemusíte chodit.

Co všechno můžete koupit

Nemusíte jinam

Pokud vaříte podle našich receptů, už nemusíte chodit jinam. Vše seženete v tomto eshopu a pohodlně si to můžete nechat dovézt až domů. Kdo nakupuje ekologicky, může využít gastro balení.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové klubu Jíme Jinak slevu 5 % na celý nákup. [přihlaste se]. Slevu nelze uplatnit v kamenných prodjenách Contry Life.

Akce platí do 31. 12. 2019

PS: Jarní očista odstartovala - naskočte!

Zatočíme s jarní únavou, kily navíc i zdravotními problémy. Je čas na 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku. Už za pár týdnů uvidíte výsledky - ověřeno na lidech! 😊

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Pavlína
19. 2. 2020

Dobrý den, plánujete na letošní rok zase spolupráci s CountryLife? Sleva se vždycky hodí. :-) Tento kód už neplatí, právě jsem to zkoušela.

Tuto slevu určitě využiji. Ale v tomto eshopu nemají vše, navíc hodně potravin z Číny. Poradíte, kde mají největší výběr BIO obilovin, luštěnin, moř. řas, aj.? Prostě to co potřebujeme? Děkuji.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Skryté tajemství dlouhověkosti – 25% sleva na knihy

Na trhu je novinka, která navazuje na předchozí bestseller Skryté nebezpečí zdravých potravin. Pokud jste nám doposud nevěřili, že mít zdravě osídlené stře...