Ne, nezbláznila jsem se, vím, že je léto. Ale já si připadám jako opět jako Ježíšek, když v průvanu balím výhry pro naše nové hrdinky. Balící papír mi vlaje ve větru a já si broukám koledy :-) Radost mi zkazí pošťačka, která kolabuje, když nás vidí s balíčky přicházet a vykřikuje, že končí.

Dárky už jsou na cestě

Dárky od Traminalu jsem s pomocí holek zabalila a s pomocí Romana odnesla na poštu. Pátek byl asi na poště náročný, protože pošťačka vida mě přicházet k okénku se 4 balíčky začala hlasitě lamentovat: „No to ne! Zase balíky! Všichni se rozhodli posílat balíky v pátek!“ A když přišel Roman s dalšími 5 těmi těžšími, tak začala protestovat: „Já končím, to fakt ne. Já jdu domů!“ Poněkud jsme zrozpačitěli, ale balíčky jsme odeslat chtěli, takže jsme se nenechali odradit a začali je skládat do  okénka. Následovala litanie kolem klientské kartičky, adresy na doručovací schránku a celý výstup skončil tím, že nás odkázala se stohem podacích lístků vyplnit všude naší adresu a adresáta. Prezentovala to tak, že si ušetří práci, ale v praxi to pak stejně růčo datlovala do počítače. Lístečky jsou jen pro nás, půlhodina v tahu, zbytečná byrokracie. Příště to snad pošlu kurýrem. Pošta se nelepší a nelepší… snad se tentokrát nebude vymlouvat aspoň na covid a výhry vám dojdou hned z kraje tohoto týdne.

V sobotu jsme shodou okolností byli v Legiovlaku okouknout, jak to s poštou dělali legionáři. Člověk jen žasne, jak to zvládali před sto lety bez počítačů, internetu a online databází! Z transsibiřské magistrály posílali poštu po celém světě a doba doručení koňmi a loděmi se od té dnešní moc neliší :-)

Knížky přijdou v druhém kole

Knížky pošle přímo vydavatelství Anag, takže výhercům přijdou balíčky dva. Nelekejte se tedy, vy kdož jste vyhráli, že v prvním balíčku nebude všechno, co jste se dočetli, že jste vyhráli.

Ještě jednou všem výhercům gratuluji, hlavně ke krásným výsledkům, kterých dosáhli.

Užijte si léto a své zasloužené výhry!

Eva

PS: Jakmile nám Darinka dodá adresu, pošleme i poslední balíček ;-)

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

  1. Balíček dorazil a ani u nás pošta nezklamala 😁. Byl “pohozen” za brankou na jehličnanech 🙈. No aspoň jsem se nemusela “táhnout” na pobočku 😂.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekUž vím, že zhubnout jde v každém věku (Lenka, 52 let)
Další článekPěstujeme radost