Domů > Magazín > Blog

Známe hrdiny Jarní očisty 2022!

Známe nové hrdiny. Děkujeme za vaše fotky, příběhy o uzdravení těla i psychiky, shozená kila a centimetry v pase. Jsou to fantastické výsledky a my jsme na účastníky jarního programu velmi hrdí. Podívejte se na největší proměny!

Srdečně gratulujeme!

Všichni, kdo se zúčastnili Jarní očisty, jsou pro nás hrdinové. Každičký krůček k lepšímu životnímu stylu počítáme a oceňujeme. Dárek od nás však dostanou jen ti, kdo se přihlásili do soutěže a podělili se o svoje úspěchy. Ať už jsou to shozené kilogramy, zlepšení zdraví, postavy, psychiky, zbavení se léků či závislostí.
Těžko se hodnotilo a vybíralo. Jarní očista totiž ve skutečnosti není žádná soutěž. Cenami jsme chtěli motivovat nové hrdiny, aby sdíleli svoje příběhy a inspirovali tak ostatní. Moc jim za to děkujeme a vážíme si jejich odvahy a otevřenosti. Mezi ty, kdo nám na e-mail zaslali své soutěžní příběhy, jsme rozdělili všechny ceny v hodnotě 22 800 Kč:

Darinka (31 let)

Oceňujeme Darinku za odvahu, se kterou se pustila do změny poté, co roky prožívala ohledně jídla úplně opačné pocity než radost a uspokojení. Darinka, i díky podpoře jejího manžela, který se k ní přidal, překonala své deprese z jídla, z jídla se stala radost a zdravé jídlo si užívá i její roztomilá dcerka Laurinka. Přečtěte si celý Darinčin příběh.

Pro mě, mého manžela a naši holčičku to není jen tak ,”nějaká očista”, nebo ,”zase dieta” – jak zaznělo z okolí, ale začátek famózní cesty. Stále máme velké rezervy, ale den za dnem na tom pracujeme. Ale ne ve stresu, že něco musíme… v klidu a s čistým svědomím, že dáváme sobě i miminku to nejlepší, co dokážeme. Konečně vím, jak na to.

Darinka od nás získává filtrační lahev Sport Berkey v hodnotě 899 Kč Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihy Radost z bezlepkové stravy v hodnotě 399,- Kč a 6minutový kouč – Daruj si sebelásku v hodnotě 269,- Kč od vydavatelství Anag.

Aneta (34 let)

Oceňujeme Anetu za její odhodlání ke změně, k níž ji motivovala mimo jiné touha po děťátku, kvůli které chtěla zatočit s letitými zdravotními problémy. Nyní je Aneta maminkou krásné zdravé dcerky a těší se z výsledků , které pociťuje na svém zdraví – zbavila se akné, zmírnila se jí alergie a potíže s močovým měchýřem, přestalo ji bolet břicho. Přečtěte si celý Anetin příběh.

Skočila jsem do toho po hlavě a viděla jsem velké změny – přestalo mě bolet břicho, zmizelo akné a stejně tak pupínky z rukou, močák se také přestal ozývat a také se mi zmírnila alergie na kočky, které mám doma. Dcerka doteď byla párkrát jen lehce nachlazená. K doktorce chodíme jen na preventivní kontroly.

Aneta od nás získává lahev Lurch 0,75 l burgundy, v hodnotě 450,- Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihy Návyky šťastného mozku v hodnotě 329,- Kč a 6minutový kouč – Daruj si sebelásku v hodnotě 269,- Kč od vydavatelství Anag.

Magda (30 let)

Magdy si velice vážíme za její vytrvalost a vůli se zdokonalovat. Magda na sobě udělala veliký kus práce a mimo jiné dosáhla snížení léků na štítnou žlázu a zmírnění ekzému. Naučila se s námi plno nových receptů a vychytávek, díky čemuž si umí lépe zorganizovat vaření a zbývá jí tak více energie na její koníčky, rodinu a vše, co má ráda a baví ji. Magda je zářným příkladem toho, že kdo nepotřebuje, ten na zdravé stravě nehubne. O tom všem se dočtete v jejím příběhu.

Naučila jsem se spoustu vychytávek a dokážu si vaření zorganizovat tak, že v kuchyni nestrávím celý den. Jelikož mám ráda pořádek, tak jsem ocenila i podněty k jarnímu úklidu. Díky tipům kdy a jak jíst se nám i například uklidnily rodinné večery. Dostala jsem pochvalu od terapeutky TČM, že jsem pro své tělo změnami v jídelníčku udělala už velký kus práce. Čím dál víc poznávám, jak se já i vše kolem mě mění. Že to není jen změna jídelníčku, ale celého životního stylu.

Magda od nás získává silikonovou formu na cukroví Lurch – hvězdy v hodnotě 449,- Kč od firmy Traminal s.r.o.  a knihy Návyky šťastného mozku v hodnotě 329,- Kč a Jak si správně přát – 7 pravidel, jak uskutečnit své sny v hodnotě 239,- Kč od vydavatelství Anag.

Zuzana (45 let)

Zuzana má náš obdiv nejen za shozených 6 kg, ale i za to, že se dokázala zbavit chuti na sladké a razantně omezila kávu a také jak se díky práci na seberozvoji naučila rozlišovat, co je pro ni důležité a co naopak nemá smysl řešit. Jak si Zuzka Jarní očistu a svou proměnu těla i duše užila, si můžete přečíst v jejím příběhu.

Šla jsem do toho na poslední chvíli, prostě protože jaro je na očistu dobré, potřebuju restart…prostě jsem si kurz Jarní očista a členství v klubu koupila k narozeninám, protože jsem velká holka a můžu si to dovolit :-) Potěšila mě ztráta „bažení“ po sladkém a když už jsem ochutnala (asi abych o něco třeba nepřišla :-)), chuť byla podivně fádní, prostě „jen“ sladká. Psychicky jsem měla dobrý pocit už jen z toho, že pro sebe něco dělám a tělo mi to vracelo v dobré pohodě a sebevědomí

Zuzana od nás získává výrobník rostlinných mlék Chufamix v hodnotě 1490,- Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihy Návyky šťastného mozku v hodnotě 329,- Kč a Jak si správně přát – 7 pravidel, jak uskutečnit své sny v hodnotě 239,- Kč od vydavatelství Anag.

Monika (41 let)

Moniku oceňujeme za její odvahu a obrovský posun, který je u ní patrný jak na zdraví a postavě, tak na psychice. Vaření se ze strašáka stalo relaxací, která jí pomáhá se uvolnit a neřešit negativní věci valící se z médií. Monika shodila během Jarní očisty 7 kg a zbavila se léků na alergii a na bolest zad. Moničin příběh si bude brzy zveřejněn na stránkách Jíme Jinak.

Do Jarnej očisty som šla hlavne preto, že som sa cítila úplne vyhorene, bez energie, unavená, nič ma už nebavilo. Navyše mi celý program pomohol i psychicky – pri varení som nemala čas myslieť na covid a vojnu na Ukrajine. Pocit demotivácie zmizol, už znovu zvládam prácu/podnikanie i učiteľovanie – súčasne som už 8 rokov učiteľkou našej dcéry. 

Monika získává nízký hrnec Eaziglide 28 cm v hodnotě 2090,- Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihy Radost z bezlepkové stravy v hodnotě 399,- Kč a 6minutový kouč – Daruj si sebelásku v hodnotě 269,- Kč od vydavatelství Anag.

Jarmila (44 let)

Jarmila má od nás má velké uznání za to, že překonala svůj odpor k vaření a za její odhodlání jít do změny, aniž by se ptala okolí, byla rozhodnutá pro sebe něco udělat a vyplatilo se. Jarmila se zbavila skoro 9 kil a svou změnu si užívá, cítí se lehce a je na sebe hrdá. K Jarmile se částečně přidala i její rodina a manžela potěšila navíc úklidem, který dělala podle návodu v kurzu. Přečtěte si celý Jarmilin příběh.

Překonala jsem svůj odpor k vaření a zatočila se svou váhou, kterou jsem nesnášela. Jsem na váze „před mladším synem“, připadám si krásně štíhlá a hrdá, že jsem to dokázala. Okolí si také všimlo, takže o to víc mě to těší. Můj pořádkumilovný manžel na mě s úžasem hleděl a pak prohlásil, že jestli začnu uklízet, tak mi ten kurz příště zaplatí sám.

Jarmila získává sušičku Yden v hodnotě 7 790,- Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihy Průvodce světem fermentace v hodnotě 549,- Kč a Kouzlo kvásku v hodnotě 279,- Kč od vydavatelství Anag.

Žaneta (38 let)

Žanetu, se kterou se do změny pustil i její manžel, oceňujeme za její úžasně pozitivní přístup. Žaneta i její manžel díky Jarní očistě shodili pár kilogramů, zbavili se lupů a nadměrného pocení a změny pocítili také na duši – našli novou harmonii a lásku ve vztahu a z jejich příběhu láska a pozitivní energie přímo čiší. Přečtěte si celý příběh Žanety a Tomáše

Tento (nejen) výživový směr nám opravdu sedl a je neuvěřitelné, jak krásně nás respektuje nejbližší okolí. Nejlepší ale je můj manžel a jeho „proměna“. Je úžasně podporující a se mnou nadšený z nového stylu. Pro nás žádný konec očisty není, my jsme našli směr a styl, který nám vyhovuje a je to trvalé nastavení. Jsme nadšení, že jsme v „partě“ stejně smýšlejících lidí, kteří také berou své zdraví a životy do svých vlastních rukou.

Žaneta získává nerezový jídelní Snap Box Lurch 1400 ml v hodnotě 840,- Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihy Radost z bezlepkové stravy v hodnotě 399,- Kč a Umění dýchat v hodnotě 249,- Kč od vydavatelství Anag.

Lenka (52 let)

Lenku oceňujeme za její odhodlání poprat se se zdravotními potížemi, které jí trápily již roky a taky s kily, která nabrala během posledních několika let. Lenka překonala počáteční nedůvěru a s odhodláním se pustila do změny, která jí přinesla nárůst energie, zlepšení refluxu, zbavila se kávy a úspěšně odolává nástrahám v podobě nezdravých sladkostí. A odměnou je jí také to, že shodila skoro 14 kg a může si tak opět užívat oblečení, se kterým se málem rozloučila. Lenčin příběh bude brzy zveřejněn na stránkách Jíme Jinak.

Nevěřila jsem, že bych mohla ve svém věku zhubnout a hlavně si udržet váhu. Odměnou mi je, že mohu znovu obléknout ty dva kostýmky. Díky změně stravy mám mnohem víc energie a léky na reflux už potřebuji jen výjimečně. Jsem šťastná, že jsem se vydala touto cestou a upravila svůj jídelníček zdravějším směrem.

Lenka od nás získává formu na pizzu Eaziglide Neverstick2 32 cm v hodnotě 790,- Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihy Průvodce světem fermentace v hodnotě 549,- Kč a Jak si správně přát – 7 pravidel, jak uskutečnit své sny v hodnotě 239,- Kč od vydavatelství Anag.

Katka (36 let)

Katka má naše uznání za to, že se do Jarní očisty pustila i v bojových podmíkách, které k vaření měla, a to při rozsáhlé rekonstrukci kuchyně. Katka se během Jarní očisty posunula o velký kus dál, naučila se spoustu nových vychytávek, naučila se nebát se experimentovat a vaření si doslova zamilovala. Odměnou je jí to, že se cítí dobře a opět nastartovala své hubnutí. Katčin příběh bude brzy zveřejněn na stránkách Jíme Jinak.

Kurz mi otevřel oči: “Neřeš váhu a řeš jen to, jak se cítíš.”  Mé vaření probíhalo v zádveří, kde jsem měla sporák a pidi prostor na tvorby. I přes toto jsem měla potřebu si vařit tak, abych tělu dala to, co je na jaře potřeba. Hecla jsem se, že zkusím i jídla, která mě do teď moc nelákala. Mám dalších několik oblíbených, jen se nebát a dát prostor tvorbě, i když se zdají na první pohled složité, tak nakonec zjistíte, že vlastně nejsou.

Katka získává formu na koláč Eaziglide 26 cm v hodnotě 690,- Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihy Umění dýchat v hodnotě 249,- Kč a Kouzlo kvásku v hodnotě 279,- Kč od vydavatelství Anag.

Tereza (34 let)

Terezu oceňujeme za to, že se do Jarní očisty pustila i přes to, že nečekala nic moc nového. Tereza je ale skvělým příkladem toho, že i když máte pocit, že už všechno znáte, každý kurz vám může přinést něco nového. Tereza si v letošní Jarní očistě osvojila, kdy co jíst a jaký to má význam a také se díky synovi naučila jíst polévky a poznala jejich benefity. Terezčin příběh bude brzy zveřejněn na stránkách Jíme Jinak.

Největší AHA! nastalo, když jsem si pročetla sekci “kdy jíst”. Každá informace přijde vždycky v pravý čas, když jsme připraveni ji uchopit. Najednou jsem do hloubky pochopila důležitost pravidelnosti stolování a paradoxně se mi extrémně ulevilo!!! Celkově bych svoje prožitky z letošní Jarní očisty shrnula slovem UVOLNĚNÍ. V nakupování, vaření, ale i komunikaci s okolím, už cítím daleko větší lehkost.

Tereza získává klíčidlo Gefu v hodnotě 749,- Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihy Umění dýchat v hodnotě 249,- Kč a Kouzlo kvásku v hodnotě 279,- Kč od vydavatelství Anag.

Posíláme vám dárky od Jíme Jinak

Dámy, jste skvělé! Srdečně gratulujeme k vašim úspěchům. Na vaše emaily jsme již odeslali gratulaci a žádost o adresu, na kterou máme odeslat dárky, které jste získaly. Dárky pak zabalíme a pošleme. Užijte si je :-)

Poděkování

Moc děkujeme sponzorům za podporu odvážných žen a mužů – firmě Traminal s.r.o. za nádherné, praktické a hodnotné ceny, vydavatelství Anag za skvělé knihy o zdravé stravě, životním stylu a osobním rozvoji.

Eva

 

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

11 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Ahoj, moc děkujeme 😘 Box s námi hned putoval do Krkonoš na Kurz zdravého životního stylu s MUDr. Vlaďkou Strnadelovou a panem Honzou Zerzánem (naprosto perfektní kurz 👍💚) – vezli jsme si v něm koláč na cestu zpátky od Paní Dýně 😃👏🎃👍
Na knížky se také těšíme – tu o dýchání jsem si ‘nakvantovala’ a povedlo se 😉, tu druhou už máme, ale podarujeme někoho dalšího 👍 Ž&T

🙏 Blahopreji vsem ucastnim jarni ocisty, i tem anonymnim. A moc dekuji. Budu se tesit.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Dáváte si novoroční předsevzetí? Letos to udělejte jinak!

Nový rok s sebou přináší mnoho výzev. Dáváme si předsevzetí, která hned v lednu berou za své a my se tak točíme v kruhu naštvání a zklamání. Máme pro vás n...