Domů > O nás > Pochvaly

Vlasů na dvě hlavy a ty lokny! (Kattynka)

Kattynka: Evi, díky za sdílení, jste zářný příklad, že když se chce, tak to jde a to v každém věku. Kéž by tohle pochopila i moje matka :-(
Jinak mně po Jíme Jinak taky rostou vlasy jak blázen. Sice mi nejprve dost vypadaly, ale to jsem přičítala eliminacím, ale co se na mé hlavě děje ted? Kudrnatý, hustý masakr :-) Vlasů na dvě hlavy a ty lokny! :-)

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Paráda, gratuluji 👍🙋‍♀️😘

Jaroslava
17. 2. 2021

V posledních týdnech mi také začaly vlasy hodně vypadávat. Samozřejmě může hrát roli věk (64 let), léčená snížená funkce štítné žlázy,…..Zúčastnila jsem se podzimního detoxu, tak jsem přemýšlela, co mi mohlo ve stravě chybět, aby to mělo vliv na vlasy. Jediné, co mě napadlo, by mohl být nedostatek lepku. Myslíte, že by to mohlo mít souvislost?

Ukázat další komentáře