Domů > Magazín > Blog

Vyhlašujeme válku cuketám! Zreceptujte je a vyhrajte spiralizér!

Sezóna cuket je v plném proudu a většina z nás jich má přebytek. A co teď s nimi? I my to tak máme. Proto jsme se rozhodli, že vyhlásíme cuketám “válku”! A vás zveme, abyste se připojili a spolu s námi je všechny chutně “zlikvidovali” v cuketovém týdnu. O co půjde?

Budeme vás sytit netypickými cuketovými recepty

Každý den vám budeme servírovat netradiční recepty a tipy na to, jak cukety chutně zpracovat. Budeme je dávat do receptů všude, kde byste je třeba ani nečekali. A vás zveme, abyste naše recepty nejen vyzkoušeli, ale také s cuketou sami experimentovali a s vašimi “úlovky” se zapojili do naší cuketové soutěže.

ZAČÍNÁME UŽ DNES 6.8.2018!

Chcete vědět o cuketách více informací? Kde se vzaly, jaké jsou jejich benefity pro naše tělo, jak pomáhají hubnutí a detoxikaci a jak je využít? Přečtěte si článek Cukety, cukíny, tykve – hurá na ně.

SOUTĚŽ O SPIRALIZÉR v hodnotě 549 Kč

Vyhlašujeme také soutěž o nejlepší cuketový recept. Zapojte fantazii a přidejte cuketu kamkoliv vás napadne – vymyslete zcela nový cuketový recept nebo jí nahraďte v tradičním receptu některou hlavní surovinu (maso, těstoviny atp.)!

Jak se zúčastnit?

  • Vložte cuketový recept spolu s fotkou do čtenářských receptů a na konec receptu napište heslo SOUTĚŽ. Recept musí být bez vajec, masa, bílého cukru a mléka a mléčných výrobků.
  • Jakmile vložíte recept, klikněte na modré sdílecí tlačítko (pod hotovým receptem) pro přidání na vaši Facebook timeline a získejte lajky od svých přátel.
  • Pokud chcete sdílet recept i někde jinde a získat další lajky, sdílejte web adresu vašeho receptu.
  • Recepty můžete vkládat od 6. do 12.8.2018.
  • 20.8.2018 v 9:00 vyhodnotíme soutěž a recept s největším počtem lajků vyhraje spiralizér v hodnotě 549 Kč od firmy Vitalvibe

Spiralizér, král čerstvých kouzel
Se spiralizérem vytvoříte pestré a zábavné pokrmy během chvilky. Raw špagety z cukety, spirálky z řepy, okurky nebo mrkve – nechejte pracovat fantazii.Vaše jídlo dostane nový rozměr! 
Jíme Jinak doporučuje: Nám se spiralizér osvědčil na výrobu nudliček z ovoce a zeleniny v různých tvarech a tloušťkách. Snadno s ním vytováříme“nudle” s mákem z jablíček, špagety z cukety s boloňskou omáčkou, zeleninové křupavé spirálky, které stačí smíchat s olejem a kořením a upéct v troubě nebo čínské nudle například z mrkve a batátu orestované na pánvičce s tofu či tempehem atp.

Budeme se podporovat na Facebooku – přidejte se!

Cuketový týden také probíhá na ve skupině na Facebooku Jíme jinak kde se budeme v “cuketovém běsnění” podporovat a sdílet naše úlovky. Přidejte se, inspirujte se, pobavte se a pojďte také posdílet! :)

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář