Zachránili jste mi zdraví

0

Veronika: Adventní půst nevyšel aneb jak se to nemá dělat. Jím jinak už dost dlouho, zachránili jste mi zdraví a přesto anebo právě proto, jsem si začla myslet, že můžu jíst všechno. Bylo mi tak dobře, že jsem úplně zapoměla, kdo jsem a čím jsem si prošla.

A tak už od letošního podzimu jsem více než méně porušovala pravidla JJ a adventní půst jsem dokonale nezvládla. Mé tělo si stále pamatovalo, že mi bylo dobře a tak jsem na jídlo přestala myslet úplně. No nebudu Vás napínat.

Sedím tu teď, sypu si popel na hlavu a prosím svoje tělo, aby mi zas odpustilo a zase se uzdravilo. Stolici mám všelijakou jen ne normální, bolí mě celý člověk, na bradě a krku mám boláky a o chybějící jiskře v oku ani nemluvě.

Takže zpytuji svědomí, po kolenou se plazím k mrkvi a vzývám rýži a potvrzuji vše, co tu kdy bylo napsáno o tom, že jedině takhle se můžeme uzdravit. Vlastní krví a potem podepisuji.

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Roman Cikryt
Když jsem díky manželce Evě ochutnal zdravější jídelníček, ke klasickému už jsem se nikdy nevrátil. Shodil jsem totiž přes 10 kg bez cvičení, mám sportovní postavu a mnohem více energie. Pečuji o tyto stránky, točím videa, fotím jídla a vyrábím kurzy.
Předchozí článekKonečně vím „ jak na to“
Další článekJak krásný je svět, když máte zdraví