Domů > O nás > Pochvaly

Zachránili jste mi zdraví

Veronika: Adventní půst nevyšel aneb jak se to nemá dělat. Jím jinak už dost dlouho, zachránili jste mi zdraví a přesto anebo právě proto, jsem si začla myslet, že můžu jíst všechno. Bylo mi tak dobře, že jsem úplně zapoměla, kdo jsem a čím jsem si prošla.

A tak už od letošního podzimu jsem více než méně porušovala pravidla JJ a adventní půst jsem dokonale nezvládla. Mé tělo si stále pamatovalo, že mi bylo dobře a tak jsem na jídlo přestala myslet úplně. No nebudu Vás napínat.

Sedím tu teď, sypu si popel na hlavu a prosím svoje tělo, aby mi zas odpustilo a zase se uzdravilo. Stolici mám všelijakou jen ne normální, bolí mě celý člověk, na bradě a krku mám boláky a o chybějící jiskře v oku ani nemluvě.

Takže zpytuji svědomí, po kolenou se plazím k mrkvi a vzývám rýži a potvrzuji vše, co tu kdy bylo napsáno o tom, že jedině takhle se můžeme uzdravit. Vlastní krví a potem podepisuji.

PS: Jdete s námi letos do Jarní očisty? Zavíráme vstup - poslední šance

Rozhoupejte se a pojďte udělat něco sebe 😊. Pojďte skoncovat s únavou, kily navíc a špatnou náladou. Už za pár týdnů uvidíte výsledky. Pročistíme tělo podle připraveného zdravého jídelníčku. Mrkněte na 8 týdenní Jarní očistu a naskočte!

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář