Domů > O nás > Pochvaly

Zbavila jsem se léků na ulcerózní kolitidu (Denisa)

Denisa: Mám ulceróznu kolitidu a do klubu Jíme Jinak som vstupovala pred viac ako rokom, keď som mala relaps (hnačky, krv a hlien v stolici, nafúknuté brucho a veĺa nepríjemných pocitov). Brala som denne 3x salofalky 2tablety, teda pred každým jedlom. Od mája som úplně bez liekov aj vďaka tejto strave. Takze každého povzbudzujem: začiatok bude asi ťažký, keďže každý vám odporúča bezzvyškovú dietu, ale ozaj tato strava funguje :) Skúste a nebojte sa! A stránkam Jíme Jinak ďakujem za inšpirácie :)

PS: Stále na sebe nemáte čas?

Co se postarat konečně i o sebe? Startujeme podzimní detox. Spravíme si jídelníčkem postavu, odstresujeme se a nabijeme energií. Budeme o vás 8 týdnů pečovat a podporovat vás na cestě k lepšímu zdraví.
Chci trochu péče a porozumění.

PhDr. Alois Dvořák, 1951, vystudoval FŽ UK v Praze, pracoval jako tiskový mluvčí několika ministrů obchodu a cestovního ruchu ČR, publikoval řadu článků v ústředním a odborném tisku na téma maloobchod a cestovní ruch, od začátku 80. let do poloviny 90. let spolupracoval s Československým rozhlasem, zejména jako odborný host pořadu Kolotoč., ale i autor komentářů, poznámek a glos. V roce 1996 založil reklamní agenturu, kterou provozoval až do svého odchodu do důchodu.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář