Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Zimní dovolená bez vaření

bez lepku

Jet na hory a nemuset  tahat kromě zimní výbavy ještě půl kuchyně, to je pro lidi, co jedí jako my, sen. Tentokrát se vám může splnit.  Představte si ten luxus: ráno vstát, posnídat, zalyžovat si, přijít k obědu, dát si dezert, jít zase na lyže a večer se vrátit k hotovému jídlu. Žádné nákupy a vaření! Svačiny pro děti připravené, čaj a špaldové kafe stále k dispozici.  Jídlo bez lepku není problém. Vařit vám bude Dáša Lužná! Nyní můžete vyzkoušet zimní zdravou dovolenou v rakouských Alpách. A pozor – členové s 10% slevou!

 

8878648301_0b2410a00b_c

 My jsme s Petrem Dohnalem a Dášou Lužnou vyzkoušeli letní dovolenou a kamarádi zimní. Všichni jsme byli náramně spokojení. Dovolené jsou pořádány v krásném prostředí a o účastníky je pečováno jako o opravdové klienty. Co se týče jídla, je to servis, o jakém se vám nesní. Nebudete mít jedinou starost, vše je do detailu podle našeho. Dáša vaří výborně a bere v potaz i děti.

Zimní zdravá dovolená v rakouských Alpách

Jen si představte, že vstanete a čeká na vás horká miso polévka a obilná kaše každý den s jinou přílohu.  K obědu polévka, kompletní talíř a ještě dezert. K večeři opět nějaká zdravá dobrota z obilí, luštěniny a zeleniny. Celý den je k dispozici čaj a obilná káva. Během dovolené už prostě nemusíte za jídlo utratit ani korunu, nemusíte nic vozit, nic kupovat, vše je zajištěno. Problém není ani bezlepková dieta nebo místo oběda udělat jídlo s sebou, pokud se nechcete na oběd vracet. A maličké děti, které ještě potřebují svačiny, je mají připravené už při snídani. Kromě dovolené bez starostí o jídlo si určitě odvezete i spoustu inspirace pro vaše vaření. Kdo z vás třeba umí kondimenty? Tady je budete mít na talíři denně.

rgb_16943

Kdy

22.-29. 3. 2014

Kde

Chata Bergerhof, Ramsau am Dachstein, Rakousko. Ramsau je součástí lyžařského 

resortu Schladming Dachstein nabízející 230 km sjezdovek, 85 lanovek a vleků, 220 km upravených běžeckých tratí. Středisko je také velmi přátelské 

pro rodiny s dětmi s mnoha cvičnými vleky pouze pro děti. Resort také nabízí pestrou škálu aktivit i mimo sjezdovky – termály, zimní túry, sáňkařské dráhy, koňské povozy na saních, curling, sportovní parky, muzea a další.

Ubytování

Chata Bergerhof je prostorný dům na krásném místě obklopený přírodou. Na 3 podlažích se nachází 11 pokojů (dvou, tří a čtyřlůžkových), všechny pokoje mají vlastní WC a koupelnu. Dále je na chatě jídelna a společenská místnost, kuchyň vybavena sporákem na dřevo, lyžárna s vysoušečem bot, stůl pro stolní tenis. Z balkonů si lze vychutnat krásné výhledy na okolní hory.

rgb_79717

Strava a cvičení

Plná makrobiotická penze (snídaně, oběd, dezert, večeře, čaj, káva) připravená pod vedením makrobiotické lektorky a kuchařky Dagmar Lužné. Energetická cvičení QIGONG, DO-IN (dobrovolné :-)).

Kontakty pro rezervace

Akci pořádá občanské sdružení Macro Lif. Více informací o pobytu naleznete na www.zdrava-dovolena.cz  nebo kontaktujte Petra Dohnala na emailu petrdohnal@hotmail.com nebo telefonu 602 442 776.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 10%.  Sleva platí v týdnu 22.-29.3.2014. Pro její uplatnění uveďte při rezervaci heslo uvedené v sekci Výhody pro členy.

 

 

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Zuzano nezoufej, jsem na tom taky tak a určitě nejsme samy :) Obě dovči vypadají bezva, na ten servis určitě nejsou předražené, ale bohužel momentálně na to není.. Takže holky, díky za “provokaci” :D A taky za inspiraci, po něčem podobném toužím, co jím jinak! Jediná možnost bude podniknout to amatérsky svépomocí, třeba na nějaké pronajaté chatě u nás, nejlépe v počtu pár rodin, které by se střídaly ve vaření, prostě něco ve stylu “tří grácií v novohradských horách” :) Zní to jako utopie a má to velký háček – nikoho takového neznáme! Co říkáte, byl by tu někdo pro?

Mít penízky, tak jedu… a jak ráda – bohužel, tohle by nás položilo na hodně dlouhou dobu :(.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

23

Kouzla brutnáku v lékárničce i kuchyni

Mohutný krasavec s neobyčejnými kvítky, který umí léčit i kralovat v kuchyni. Už jste ho vyzkoušeli?

Těstovinový salát s houbami a chřestem

V teplých dnech přijde k chuti lehký, osvěžující salát s chřestem.

Jednoduché mandlové sušenky

Velmi rychlé sušenky, z mála ingrediencí, bez mouky a vajec. Pokud potřebujete něco honem rychle na poslední chvilku, tyto sušenky vás určitě nezklamou.

Prvních 7 kg bylo pryč během pár dní (Eva, 58 let)

Mojí motivací ke změně byla nadváha, velká únava a různé zdravotní potíže. Už po pár dnech jsem cítila příliv energie, přestala mě pálit žáha a kila jdou ú...
klub
9
10

Jak je to s raw stravou a paleo dietou?

Je vhodné v létě přejít na raw stravu složenou ze syrových salátů, ovocných a zeleninových šťáv nebo z rozmixované čerstvé stravy. Nebo je lepší stravovat ...