Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Zrnosetí 2015 – vítání jara jinak

V neděli 26.4. budete mít báječnou příležitost se dobře najíst, poslechnout si zajímavé přednášky, nakoupit zdravé potraviny, kváskový chléb,  přírodní kosmetiku a drogerii, biotextil, literaturu, kuchyňské doplňky či umělecké předměty. Šestý ročník slavnosti vítání jara spojený s jarmarkem zakončí opět Honza Jícha podvečerním koncertem. Ke každé prodané vstupence dostanete kupón s 20% slevou na členství v Klubu JJ nebo předplatné Magazínu Zrnění. Členové klubu JJ mají pro partnery vstup zdarma! 

Kdy

Neděle 26. dubna 2015 9.00 – 19.00

Kde

Praha 10 – Toulcův dvůr (konírna)

Program

 • 9.15-10.45 Kateřina Kyselová, Sexy zelenina
  Praktická ukázka vaření s ochutnávkou – 23 typů krájení a 19 technik přípravy zeleniny jako platforma pro přitažlivost vaši i vašeho talíře.
 • 11.00-12.30 Milan Dvořák, Zásady makrobiotiky
  Rekapitulace, vysvětlení a upřesnění pravidel makrobiotického stravování a životního stylu pro začátečníky i pokročilé. Jak se vyvarovat omylů a technologických chyb, které mohou dlouhodobě škodit, přednáší nestor české makrobiotiky a zakladatel firmy Sunfood.
 • Oběd z kuchyně Honzy Tomečka
 • V pauze: Pavel Drechsler představí užitečné a inovativní prostředky na úsporu paliva.
 • 14.00-15.30 Jan Šťastný, My jsme normální
  Proč ale zdravý životní styl rozčiluje naše okolí, úřady i stát? To na příkladech a kauzách souvisejících se zdravým životním stylem i na základě vlastní dlouholeté zkušenosti přiblíží vystudovaný právník a předseda České vegetariánské společnosti.
 • 15.45-16.45 Bob Carr, Praktická diagnostika
  Přednáška, beseda a workshop v jednom. Přímo na dobrovolnících z publika se budeme moci naučit, jak z rysů v obličeji, pohybů a dalších projevů rozpoznat, co člověka trápí a jak by mohl upravit jídelníček, aby se věci zlepšily. Anglicky s tlumočením do čj.
 • 17.00-18.00 Honza Jícha s kapelou: Koncert

Hlídání dětí

Hlídání a dětský program zajišťuje Duhový koník.

Cena

Dospělí vstupné 150 Kč/ manželé či partneři členů klubu JJ vstup zdarma!

Děti do 4 let zdarma

Děti 4 až 14 let 50 Kč nebo dětský program (Duhový koník)

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají vstup svého partner/partnerku zdarma. Sleva platí pouze pro manželé/partnery nikoli pro přátele a známé. Do 23.4. si zarezervujte volnou vstupenku pro partnera na emailu redakce@zrneni.cz . Do zprávy uveďte jméno a email člena Klubu, který chce slevu pro partnera využít, jméno a příjmení partnera a heslo, které naleznete v sekci Výhody pro členy.

Dárek pro všechny

Ke každé vstupence obdržíte speciální kupón se slevou 20% na roční předplatné Magazínu Zrnění a roční členství v Klubu JJ. Slevu můžete využít na jedno, druhé či obě předplatné. Kdo už předplatné má, může si je za zvýhodněnou cenu prodloužit.

Rezervace prodejních míst

Pokud máte zájem o prodejní místo, ozvěte se na e-mail redakce@zrneni.cz.

 

 

 

 

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Dobry den, chystate se na Zrnoseti hned od rana a jedete autem z Prahy Zbraslavi nebo okoli? Byli byste ochotni me vzit s sebou? Predem moc diky za zpravicku!

Gabriela
14. 4. 2015

Taky moc doufám, že nám právě tahle akce vyjde. Těším se :-)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

klub
38
12

Jak se zbavit zahlenění

Jaké jsou nejčastější příčiny zahlenění (plné dutiny, hleny na průduškách, rýma apod.) a které orgány jsou za to odpovědné? Jak upravit stravu a stravovací...

Donuty naslano

Donuty na slano? Proč ne. Poslouží jako skvělá svačinka na výlet či dětem do školy nebo jako lehká večeře. Ingredience můžete obměnit dle chuti a zásob a u...

Lehký polentový předkrm

Svátky se blíží a se svátky určitě i návštěvy a hosté. Možná se někomu zalíbí nápad jak použít červenou řepu a jak jí, trochu svátečně, dát na stůl. Určitě...

Nenuďte se! Tvořte!

Slovo nuda určitě nepatří do mého slovníku. Nemám ráda nečinně sedět a koukat na televizi jen proto, že momentálně mě nic lepšího nenapadá. Mě toho bohužel...

Špalda s dušenou zeleninou

Velmi jednoduché jídlo, ovšem i tak velice lahodné a plné chuti. Určitě nevynechejte dip, který výsledný pokrm nádherně doladí.

Bezlepkové perníkové sušenky

Jednoduché, lahodné a rychle hotové sušenky, které provoní váš byt a jsou skvělé k čaji nebo kávě. Díky použitým ingrediencím jsou vhodné i při bezlepkové ...