Nespočet diet a detoxů slibujících vyčištění těla a rychlé shození přebytečných kilogramů vykukuje na každém kroku. Získáte díky nim sice krátkodobé výsledky, ale že kila potom naberete zpět, to už vám nikdo neřekne. Některé z nich jsou tak drastické, že je ve hře i vaše zdraví. Podívejte se na ty nejšílenější.

1Sušenková

Zní to lákavě jíst sušenky, že? Ale na ty s čokoládou můžete zapomenout. Tuto dietu vymyslel doktor Sanford Siegal a jeho sušenky obsahují oves, celozrnnou pšeničnou mouku, rýži a otruby. Můžete jich přes den sníst kolik chcete a jediné malé hlavní jídlo vás čeká večer. Tato dieta rozhodně nezajistí optimální přísun živin a navíc je kvůli pečeným vysušeným sušenkám pro organismus velmi stahující.

2Monodieta

Při této dietě se několik dní jí pouze jedna potravina – většinou se jedná o některý z druhů ovoce (např. jablka nebo grepy). Po pár soustech jí budete mít dost a navíc tělu budou scházet živiny z pestré stravy. Jakmile se vrátíte zpět ke svému obvyklému jídelníčku, naberete svá kila zase zpět.

3Dětská

Připravte si mixované kašičky, přesnídávky a pyré, kterými nahradíte 1-2 hlavní jídla. Poslední jídlo má být lehké a pouze v malém množství. Toto stravování nezajistí dostatek živin a energie pro dospělou osobu.

4Spánková

Když spíte, tak nejíte. Takto hubl například Elvis Presley. Dieta lidem doporučuje, aby co nejvíce spali (třeba i několik dní pomocí sedativ a prášků na spaní) a méně jedli. Je tu ale riziko, že už se nemusíte probudit…

5Polévková

Při této dietě se jí 2-3x denně zelná polévka spolu s dalšími nízkokalorickými jídly jako je banán nebo mléko. Opět se jedná o krátkodobou dietu a při návratu zpět ke klasickému jídelníčku přijde tzv. jojo efekt.

6Tasemnicová

Někteří lidé (například i operní diva Maria Callas) jsou schopni kvůli vysněné postavě jít i do těchto velmi drastických metod jako je spolknout vajíčko tasemnice, kterou poté krmí tím, co jí. Až jsou spokojení se svou váhou, nechají si napsat antiparazitní léky.

7Diety dle celebrit

Herečka Megan Fox si pravidelně dopřává jablečný ocet pro spálení tuku. Beyoncé pije ve velkém množství detoxikační nápoj z citrónu, javorového sirupu a cayennského pepře. Madonna praktikuje dýchací dietu, kdy si vezme prázdný talíř a předstírá, že jí nebo pouze vdechuje vůně jídla. Victoria Beckham drží dietu „5 hands“, při které jí 5x denně porci, která se jí vejde do dlaně.

Chcete shodit přebytečná kila natrvalo?

Diety jsou vždy jen krátkodobá a ošemetná záležitost. Mohou vám více ublížit, než pomoci. Pokud chcete mít trvale štíhlé tělo, je třeba udělat trvalou změnu. Nevíte jak na to? Pojďte s námi do podzimního programu , kde se budeme společně podporovat a společně zdravě a trvale hubnout.

Během 8 týdnů vás naučíme zdravě nakupovat, vařit a jíst, navíc dáme do pořádku váš domov – všechno se vším souvisí. V rámci podzimního online programu se pustíme i do vánočních příprav, abychom si mohli v klidu užívat Advent, protože to už tu bude biologická zima a bude čas pro odpočinek, nikoliv pro typický předvánoční stres. Jídelníček v kurzu je samozřejmě na podzim a zimu nastaven.

Tak co, jdete do podzimního detoxu?

Jdu do podzimního detoxu

 

 
Děkuji moc za videa
Magda: Děvčata, děkuji moc za videa, jsou úžasná a...
Za 6 dní v kurzu Hubnutí do plavek má dole 1,5 kg a 4 cm v pase!
Dagmar: Jsem 6.den v kurzu Hubneme do plavek a...
Velký dík za kurz
Jana: Paní Evičko a Heleno, velký dík za kurz vánoce...
Obdivuji vaše recepty a úžasné nápady
Lenka M.: Nejsem ortodoxní JJ, ale tuto stravu mám...
Neuvěřitelných 13 cm v pase dole!
Iveta: Od začátku ledna mám 5 kg dole, díky...
Děkuji za celý rok v Klubu
Dobrý den, Evo a Heleno, chtěla bych vám poděkovat za...
Dole 2 kg a spoustu cm a pokračuji dál
Ivana L.: Mám dole 2 kg. Ale zato těch...
Jsem čilejší a už konečně večer nezívám
Nahlie64: Jídla jsou výborná a moc Vám poděkovat :-)...
Hlavní je ten pocit, jak se po kurzu cítím!
Alko: Splaskla jsem přes prsa o 6 cm, v...
Recepty v kurzu jsou perfektně připravené
Dudkoa: Jste super, zatím mám za sebou 10. den...
Už si nedovedu představit talíř bez zeleniny
Marie: Jídla mi moc a moc chutnají! Dole 2...
Z receptů JJ jsem úplně unešená
helusa27: Bože, to je dobré! Zatím jsem trochu podezíravá...
Z jídelníčku je nadšená celá rodina
Beagil: Varím podla Vaších receptov a celá rodinka je...
Syn začal dobrovolně jíst dušenou zeleninu
Alena.brunova: Teda ty kapustičky na zádíčka! To je mňamkošinka!...
Radka: Díky za bezvadné materiály a podporu
Děkuji za všechen bezvadný materiál na webu i za...
Podzimní detox nemá chybu! Samé dobroty, které mě léčí
Pavlína M.: Již 9 měsíců jsem s Jíme Jinak...

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekDýňová hořčice
Další článek„Škvarková“ pomazánka