Marta: Milá Evička, deň po dni varím podľa Jíme Jinak, ( už cca 2 mesiace), raz sa darí lepšie, raz horšie, občas urobím kompromis kvôli návštevám alebo rodine, alebo varim na dva- tri sposoby, ale práve som manželovi hovorila, že behám ako rybička, nebolia ma bedrové kĺby ani kolená. Včera sme boli na návšteve a tak som sa napchala ( cca o 18 tej) vyprazanymi řízečkami ( dezert sme už ozaj odmietli), ale aj tak do 1:00 som funela a vzdychala a nemohla ist spat. Kilčka idu sice pomaly, ale verim ze natrvalo dole.
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Behám ako rybička, kila idú dole (Marta)
hubnutíkloubyZkušenosti - Klub Jíme Jinakosobní zkušenostikolenaZkušenosti s Jíme Jinakjídlo na návštěvách
Schovat štítky
Poslední komentáře
Pavlína
Dnes v 8:42Ahoj, už jsem si myslela, že je problém někde u mne…Držte se, ať se vše podaří rychle vyřešit?! Díky za skvělou práci celému týmu JJ?!
Pavlína
Dnes v 8:39Ahóóój, už jsem si myslela, že je problém někde u mne…Opravdu se od včerejška nedaří dostat k mnohým receptům a článkům, obzvlášť klubovým…Držte se, ať se brzy podaří vyřešit!?Díky za úžasnou práci celéme týmu JJ?!
Klub
Lenka
Včera v 13:04Já miluju ume ocet do jidla a jablečný do pití. Kokosový neznám vůbec .
Krásný povídání ♥️
Klub
Buďte první, kdo napíše komentář