Domů > Nepřehlédněte

Bio zelenina a ovoce až do domu – Freshbedýnky s 15% slevou

Chcete se vyhnout obchodům a marně hledáte kvalitní a chutnou zeleninu? Nechte si poslat domů zboží podle vašeho výběru. Máme pro vás navíc super slevu na celý nákup! V sortimentu je mnohem víc zboží než jen ovoce a zelenina.

Freshbedýnky nabízí především ovoce a zeleninu

Freshbedýnky jsou e-shop s kvalitními BIO potravinami, nabízí především širokou škálu BIO ovoce a zeleniny. V sortimentu také naleznete:

  • bylinky a houby
  • bezlepkové a celozrnné pečivo
  • maso a ryby
  • mléčné výrobky
  • vejce, majonézy
  • mražené potraviny
  • potraviny (oleje, mouky, koření, superfoods a další)
  • věci do domácnosti (prací a úklidové prostředky, hygienické prostředky)
  • krmiva

Nákup vám doručí po Praze a blízkém okolí jejich usměvavý řidič. Mimo Prahu si můžete objednat po celé ČR a nákup vám doručí přepravní společnost. Mimo Prahu nelze objednat chlazené a velmi křehké potraviny.

Proč bio potraviny

BIO potraviny jsou prokazatelně zdravější jak pro lidi, tak pro krajinu a ve Freshbedýnkách věří, že by BIO mělo být vnímané jako standard, něco, co je normální a přirozené.

V ČR vybudovali unikátní sklady s řízenou cirkulací čerstvého vzduchu a několika teplotními zónami. Technologie BIO turbo navíc ze vzduchu odstraňuje různé nečistoty. Zkrátka, každá plodina má přesně to, co potřebuje, přestože se u nich nic „neohřeje“ dlouho.

Cena bio potravin

Cena biopotravin se na první pohled může zdát vyšší, pravdou však je, že cena biopotravin je férová. Zahrnuje v sobě veškeré náklady na jejich produkci. Nevznikají vedlejší náklady potřebné ke zlepšení životního prostředí, stavu ovzduší a kvality vody, které se v konvenčním zemědělství často přenášejí na spotřebitele nepřímo – formou daní.

Osobní zkušenost

Freshbedynky dodávají zboží pečlivě zabalené a oproti konvenční zelenině je to na chuti citelný rozdíl. Vše je čerstvé a v naprostém pořádku. Perfektně funguje i vracení peněz v případě, že není zboží, které jste objednali, nebo které váží méně než byl předpoklad. Přeplatek se automaticky vrací na účet, je to velmi dobře zařízené. Jsem velmi spokojená s dovážkou až domu. S cenou nemám problém. Když člověk porovnává s běžnou zeleninou z obchodu, tak se zpočátku diví. Ale stačí ochutnat nebo něco sám pěstovat a hned víte, jakou cenu taková zelenina má, co je to práce něco vypěstovat bez chemických hnojiv, pesticidů, herbicidů atd. Sami si zeleninu pěstujeme, tak vím, co to obnáší. Jsem ráda, že mohu naši zatím malou úrodu rozšířit o pestrou nabídku od Freshbedýnek.

100 Kč sleva pro všechny na první nákup

Pokud se v eshopu zaregistrujete, získáte automaticky slevu 100 Kč na první nákup. Při dalších objednávkách tak ušetříte čas zadáváním adresy a kontaktních údajů.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají slevu 15% na celý sortiment v eshopu freshbedynky.cz . [přihlaste se]

Akce platí do 30.4.2021.

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Ahoj Evi, tak fresh bedýnky končí. Včera mi volala paní, aby mě informovala o tom, že celý freshbedýnkový sortiment přechází k 15.5.2021 pod Rohlík. Moc Tě zdravím, ahoj Jana

Ahoj Evi, teď jsem si chtěla objednat další zeleninu a při zadání slevového kodu se mi zobrazí hláška, že zadaný kod není platný. Od 1.11.2020 sleva už neplatí?

Ukázat další komentáře