Dagmar: Evičko, cítím se výborně :-). Dokonce po tom hnusu z vařeného lněného semínka, který jsem poprvé pila s velkými obavami, jestli ještě víc nezhorší moje stále rozbouřená střeva, se mně běhání několikrát denně na toaletu srovnalo. Také jsem po poradě s psychiatričkou snížila o třetinu dávky antidepresiva. A přestala brát na podzim čerstvě napsané léky na cholesterol, protože opravdu nemlsám ani nejím nic mimo Jíme Jinak, tak věřím, že se sníží. Zůstává ještě tlak, ale s hubnutím klesá, to má logiku, že se krev nemusí prodírat tím sádlem :-).
I mám pocit, že se jakoby vracím do svého těla a duše, nejsem tolik odcizená… mně prostě ta samota a klid doma nesmírně vyhovuje :-).
Pojď s námi. Ochutnej, přivoň si, potkej se lidmi a zeptej se rovnou lektora! Jen 12 míst, pospěš.
Zjistit více

Chybí ti parťák na zdravé vaření? Tady jsme!
25. dubna otevíráme živé vaření ve Dobrouči. Ochutnej, přivoň si, potkej se lidmi a zeptej se lektora na cokoliv! Jen 12 míst, tak pospěš. Zjistit více
Komentáře
Ke komentari mne inspirovaly radky Dagmar.Mam to hodne podobne.
Jmenuji se Hanka a jsem prvni dny clenem klubuJJ.Rozhodla jsem se tak po cteni vsech vasich uzasnych pribehu a protó,ze i ja se sebou potrebuji neco udelat pro sve fyzicke i psychicke zdravi a proto abych se zase citila fajn a nasla svou rovnovahu a radost.Vzdyt to po 60 snad jeste muze jit Varim podle JJ upravuji si pomalu vse kolem sebe a netlacim na sebe Evicko hodne jsem o Vas cetla,videla v televizi,mam take nejake zazivaci problemy a tak zkousim,co mi pomuze.Ale citim se lehci,a klidnejsi.Hubnout zatim asi nehubnu.Pecivo jsem vynechala,jen si v noci,kdez nemohu spat,beru misto prasku banan.Tak zatim male krucky.Ale moc diky za skvele recepty.