Domů > O nás > Pochvaly

Cítím se výborně, snížila jsem dávky antidepresiva a přestala brát léky na cholesterol (Dagmar)

Dagmar: Evičko, cítím se výborně :-). Dokonce po tom hnusu z vařeného lněného semínka, který jsem poprvé pila s velkými obavami, jestli ještě víc nezhorší moje stále rozbouřená střeva, se mně běhání několikrát denně na toaletu srovnalo. Také jsem po poradě s psychiatričkou snížila o třetinu dávky antidepresiva. A přestala brát na podzim čerstvě napsané léky na cholesterol, protože opravdu nemlsám ani nejím nic mimo Jíme Jinak, tak věřím, že se sníží. Zůstává ještě tlak, ale s hubnutím klesá, to má logiku, že se krev nemusí prodírat tím sádlem :-).
I mám pocit, že se jakoby vracím do svého těla a duše, nejsem tolik odcizená… mně prostě ta samota a klid doma nesmírně vyhovuje :-).

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Ke komentari mne inspirovaly radky Dagmar.Mam to hodne podobne.

Jmenuji se Hanka a jsem prvni dny clenem klubuJJ.Rozhodla jsem se tak po cteni vsech vasich uzasnych pribehu a protó,ze i ja se sebou potrebuji neco udelat pro sve fyzicke i psychicke zdravi a proto abych se zase citila fajn a nasla svou rovnovahu a radost.Vzdyt to po 60 snad jeste muze jit Varim podle JJ upravuji si pomalu vse kolem sebe a netlacim na sebe Evicko hodne jsem o Vas cetla,videla v televizi,mam take nejake zazivaci problemy a tak zkousim,co mi pomuze.Ale citim se lehci,a klidnejsi.Hubnout zatim asi nehubnu.Pecivo jsem vynechala,jen si v noci,kdez nemohu spat,beru misto prasku banan.Tak zatim male krucky.Ale moc diky za skvele recepty.

Ukázat další komentáře