Domů > O nás > Pochvaly

Mám o 20 kg méně a normální tlak (Alžběta)

Alžběta: Máloco mě v životě oslovilo jako Jíme Jinak. Pravda, asi půl roku jsem jen chodila okolo, kamarádka tu byla mnohem dříve a taky mi byla velkou inspirací. Jako první jsem prošla Jarní očistou a od té doby si připadám jako závislák. Nemám moc času na experimentování, mám dvě práce, ale jak můžu, tak něco nového zkouším. Můj život se doslova obrátil. Mám stále na sobě ještě spoustu kil, která nechci, měla jsem vysoký tlak (celý život byl nízký), cítila jsem se stará a unavená. Mám o 20 kilo míň a poslední preventivní prohlídka ukázala normální tlak :-) (prášky jsem odmítla jíst). A abych se přiznala, tak jednou za měsíc neodolám třeba štrůdlu nebo rybě, taky jsem včera olízla vajíčkovou pomazánku, kterou jsem dělala pro syna :-)
Chtěla jsem poděkovat za vše, co jste mi předali. Prodloužila jsem si členství v Klubu Jíme Jinak a to si pište, mě se jen tak nezbavíte ♥

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

😂🤣to je super, že tu chceš vydržet👍, 🥰 pá pá Tinka

Alžbětko, rozesmála jsi mne, děkuji mockrát 🤩😂pá pá 🥰😘😘😘 Tinka

Ukázat další komentáře