Domů > Magazín > Blog

Do plavek už to nebude, ale zhubnout ještě stihnete

Jestli jste se chtěli dostat v létě do formy a místo toho jste se díky letnímu uvolněnému režimu spíš trochu spravili, neházejte flintu do žita a využijte možnost přihlásit se do letního programu zaměřeného na hubnutí. Program se dá objednat do 31.8.2017. Jídelníček je sestavený na 14 dnů a přístup k materiálům i videoreceptům budete mít až do konce září. Podívejte se, jak zafungoval pro ty, kdo jej letos prošli s námi.

Zkušenosti letošních účastníků

Pokud si neumíte představit, co vám takový kurz může přinést, přečtěte si o kurzu více a inspirujte se zkušenostmi letošních účastníků:

Janetteart: 
Dokončili sme s manželom druhýkrát po sebe kurz Hubnutí do plavek. Ja 11 cm v páse, 6 kg dole a manžel 9 cm v páse, 12 kg dole. Za to Vám posielame veľké ďakujeme. Ale miery nie sú to najpodstatnejšie.
Manželovi sa upravil tlak, zmizli opuchy. Ak stihneme, dáme ešte tretie kolo. Jedlo nám veľmi chutí, ale moja kreativita je slabá, takže sa stále opieram o recepty, čo ste vymysleli vy.

 

Katy:

Tak jsem o víkendu dokončila kurz. Opravdu chutné jídlo, vařila jsem pro celou rodinu, najedlo se 2,5 leté dítě, pubertální synové i manžel. Jedla jsem 3x denně, mezitím jsem překvapivě neměla hlad (dříve jsem byla zvyklá jíst 5x denně). Mám dole 2,5 kg tuku, nahoře 1 kg svalové hmoty, vše jsem dodržela podle Vašich pokynů.

 

 

Eva:

Milá Evo a Heleno, chtěla bych vám moc poděkovat za váš skvělý program. Moje tělo se za těch 14 dnů zbavilo 2,3 kg váhy, v bocích je o 4 cm menší, v pase a přes prsa o 5 cm, ubylo mně 3,1 % tuku a přibylo 3% svalové hmoty. Ale hlavně se cítím v harmonii, jsem neustále dobře naladěná. Tento stravovací systém mně naprosto vyhovuje a jsem šťastná, že konečně vím, co když jím, mému tělu prospívá. Už jsem se zapsala i do vašeho klubu. Ještě jednou VELKÝ DÍK vám oběma za tento skvělý program a přeji vám, ať se vám i nadále daří.

 

Dada:
Milá Evo a Heleno, tak jsem to taky zvládla ? Během těch 14 dní se sice objevily 2 menší krize, ale převládla zvědavost, co to se mnou udělá, když vydržím. A stálo to za to. Váha šla dolů sice jen o 2 kg, ale obvod stehna je menší o 4 cm a v pase mi ubylo 5 cm! Cítím se výborně, nehoní mě mlsná, nepotřebuji sladké a cukr téměř nepoužívám. Když už, tak rýžový sirup. Taky oblečení jsem si pořídila o velikost menší. Děkuji za to, že jste si mě získaly, fandím vám a v hlavě to mám díky vám nastavené tak, že už si dávám dost pozor na to, co jím.
Tím chci říct, že pokračuji dál (i když ne úplně stoprocentně jako v kurzu), ale na 90 % určitě ano. Však mi za další 2 týdny ubylo další 1 kg na váze. Mám radost z toho, že se mi potvrdilo, jak je důležité vědět, co jíme. Přeji vám hodně dalších úspěchů ve vaší činnosti ?

 

Iva: Milá Heleno a Evo, dneska jsem ukončila kurs, cítím se dobře a v klidu, jídla mě chutnají. Dnes jsem začala znovu od prvního dne. Váha se snížila o 2,5 kg , v pase 2 cm, boky 4 cm, stehna 2 cm. Je to styl na celý život. Miso polevka startuje moje tělo. Děkuji za výborné recepty, uspořádání, přehlednost a celý kurs je skvělý. Děkuji Vám.
Barbora:
Milé dámy, děkuji za báječný kurz. Většina jídel mi moc chutnala. Žádný pocit hladu nebo omezování jsem
neměla. Jediné, s čím jsem bojovala, byl čas strávený vařením, protože jsem dříve moc nevařila. Strava mi ohromně vyhovuje a to jsem doteď jedla hodně masa, chleba a mléčných výrobků. Co se týká hubnutí, tak přes prsa a v pase 3 cm a přes boky 4 cm. Jsem nadšená a chci pokračovat dál. Nejvíc se mi na jezení jinak líbí, že je zdravé a člověk pro sebe hodně dělá. Ať se vám daří.

 

Libuse:
Ahoj, s kurzem jsem nadmíru spokojená. Váha i centimetry v pase se pohnuly mírně směrem dolů a hlavně se cítím tak nějak příjemně „splaskle“. Recepty jsou vynikající, chutné a díky pestrosti vyvážené, že jsou opravdu zbytečné svačiny. Děkuji, že jste tady a pomáháte nám.
Věra:

Ahoj, tak zlost už přešla a teď vidím, co mi dieta přinesla. Největší přínos je ten, že mě nepálí žáha, mám daleko víc energie a především jsem ani ve zlosti neměla chuť na sladké. Hned po dovolené se dám
znovu do diety a určitě budu úspěšnější. Děvčatům musím ještě jednou poděkovat za skvělé recepty a za to, že si nenechaly vše pro sebe. Věra

 

Martina:

Dobrý večer, ráda bych oběma poděkovala za to, že už umím vařit jinak. O zdravých potravinách jsem věděla, některé i používala, ale o tom, že se z nich dá uvařit takové množství výborných jídel jsem neměla ani tušení.

 

Na kolik dní je program

Jídelníček je sestaven na 14 dní, přístup k materiálům a video vaření máte po dobu 60 dnů. Poslední možnost se přihlásit je 31.8. 2017, pak kurz vypínáme a znovu jej zpřístupníme opět za rok.

Proč se program zavírá

Protože je sestaven pro letní teplé období. Jídelníček a doporučení v kurzu uvedená se vztahují k tomuto období. Na podzim se stravujeme jinak, protože v přírodě i v našich tělech se odehrávají jiné procesy než v létě.

Online vaření

Novinkou v letošním programu bylo online vaření, které velmi pomohlo všem nováčkům. Díky videím, která si můžete pustit v čase, kdy vám to vyhovuje, se naučíte připravovat zdravé a chutné pokrmy. Přečtěte si o kurzu více.

 

Chci se přidat

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Jestli někdo pochybuje o tom, že zhubne poté, co se dá na stravu JJ, tak ať o tom nepochybuje…zaručeně zhubne…i když ono nejde tak uplně o to zhazovat kila, ale hlavně cítit se přitom dobře…vzhledem k pracovním povinnostem a vytížení, kterého se mi za poledního 1/2 roku dostalo, jsem bohužel začla se stravou JJ lajdačit…jaké nemilé překvapení, když jsem onehdá stoupla na váhu! tak, a znovu do toho! ne kvůli plavkám (kvůli nim samozřejmě také), ale kvůli pocitu pohody a vyrovnanosti :-)…ale pozor, na JJ jsem nezapomněla i při prac. vytížení, a vždy, když jsem se začla cítit opravdu vyčerpaná, tak honem honem, zeleninový vývar s miso pastou…balzám na pocuchané nervy…spolehlivě Vás podrží i v době pracovní zátěže!

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

52
22

Lepší postava a zdraví za 14 dnů? Jde to vůbec?

Pro spoustu lidí je těžko uvěřitelné, že 14 dní dobrého jídelníčku může způsobit nějakou výraznější změnu. Ale je to skutečně tak. Však si tady můžete přeč...

10 týdnů s Jíme Jinak mi vrátilo svobodu (Marie, 50 let)

Diet jsem kvůli váze vyzkoušela hodně, s váhou to bylo vždycky jak na houpačce. Výsledkem byly bolavé kotníky, strhané koleno a rameno, stále nafouklé břic...

Tofu s rýží, čočkou a zeleninovou zálivkou

Lahodné, bezlepkové, rychlé, barevné, chutné … Tofu s tímto dipem je pochoutka. Dip lze přizpůsobit podle sezóny a dostupné zeleniny.

Buddha bowl s konopným pestem

Lahodné a lehké asijské jídlo vhodné pro letní dny. Na první pohled vypadá složitě, ale jeho příprava je snadná a rychlá, když si práci dobře zorganizujete...
19
3

Dala jsem sbohem refluxu, únavě i 4 kilům (Jana, 29 let)

Chcela som sa zbaviť únavy, mala som oslabenú slinivku, takže reflux a nepríjemný pocit po najedení. Tiež som jedla dosť neskoro a potom ma otravovalo to, ...
85
7

Loučím s letitými zdravotními problémy (Libuše, 60 let)

Hubnutí nebylo vůbec prioritou, toužila jsem zbavit se léků a potíží. Výsledkem je, že se mi po šesti letech neměnné hodnoty konečně srovnal cholesterol, l...