Domů > Nepřehlédněte

Jak uplatnit dárkový poukaz

Dostali jste od Ježíška dárkový poukaz na některý z našich programů a nevíte si rady s jeho uplatněním? Nezoufejte, je to snadné. Následující řádky vám s tím pomohou.

Jde se nakupovat

Samotný poukaz nestačí k tomu, aby bylo vaše členství nebo kurz aktivován, je třeba ho ještě použít na nákup. Je to stejné, jako když dostanete poukázku na slevu dejme tomu na boty do kamenného obchodu, se kterou pak jdete nakoupit. Vyberete si boty, které vám padnou a líbí se vám, u pokladny předložíte vaši poukázku a na boty dostanete příslušnou slevu.

Jak poukaz uplatnit

  1. Vyberte online program, o který máte zájem.
    (a zároveň se týká vašeho poukazu). Vyberte zde.
  2. Objednejte si kurz nebo předplatné kliknutím na tlačítko.
  3. Vyplňte objednávku a před jejím odesláním vložte kód z poukazu do políčka „Slevový kód“. Objednávka se přepočítá.

Příklad: Pokud máte poukaz na roční členství v Klubu Jíme Jinak a jeden kurz dle vašeho výběru v hodnotě 3490,- Kč, je třeba ho uplatnit na objednávku příslušného balíčku členství a kurzu, který jste si vybrali. Balíčky najdete tady.

Pokud byste chtěli prozatím aktivovat pouze Klub a výběr kurzu nechat na později, tak je to možné, ale budeme to muset nastavit od nás ručně. V tom případě napište na podpora@jimejinak.cz a my zařídíme vše potřebné.

Pomůžeme vám

Užijte si naše kurzy a předplatné. Pokud by se vám něco nedařilo, netrapte se s technikou. Jednoduše napište na podpora@jimejinak.cz a společně to vyřešíme raz dva.

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

61
9

VIDEO: Tajemství silné imunity

V tomto videu odhalíme zásadní věc, díky které bude vaše imunita jednou provždy silná.
36
6

Do roka 30 kg dole. Bez počítání kalorií. (Iulian, 29 let)

Můj přítel začínal na váze 115 kg. Ve 25 letech mu vzali žlučník. Měl špatnou životosprávu, neuběhl ani 5 minut a ze své nadváhy už měl deprese. Zkusil kde...