Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Letní dětský tábor se zdravou stravou

Hledáte tábor pro svoje dítko, ale nechcete jej poslat někam, kde bude živo z buřtů, sladkostí a limonád? Pošlete ho s Duhovým koníkem. Tam se bonbóny za odměnu nedávají. Strava bude naprosto dokonalá a o program je dobře postaráno. A jestli jste členem Klubu Jíme jinak, ušetříte 10% z ceny!

Kdy

25.července – 1. srpna 2015

Pro koho

Pro příznivce dobré zábavy, pohybu, tvoření, přírody a přírodní stravy. Děti od 6 do 15 let.

Kde

Huť u Černého rybníka (nedaleko Pacova, kraj Vysočina)

Tábořiště je obklopeno lesy, loukami, rybníky, z nichž jeden je přímo v areálu. Turistická chata s pokoji, kuchyní a jídelnou, naproti druhá budova – stodola s jídelním posezením a krbem.

Základna Huť se nachází téměř na samotě v sousedství několika chatek v lokalitě u Černého rybníka mezi vesnicemi Velká Chyška a Bratřice, cca 6 km od Pacova. Poloha na západním konci Českomoravské vrchoviny láká za hezkého počasí k výletům do okolí ať už pěšky, na kole, či ve člunu.

Základna se skládá ze dvou samostatných budov stojících proti sobě. Mezi budovami je uzavřené prostranství s ohništěm a prostorem využitelným pro různé aktivity. K chalupě dále patří i malý rybníček (svého času bez náplně, ale postupně byl zvolen porybný, rybník opraven, napuštěn, vypuštěna násada a nyní je plný života).

Program

Celotáborová hra: EXPEDICE DO ŘÍŠE ZVÍŘAT

Vedle klasických táborových aktivit tu na jeden krásný letní týden oživnou různé příběhy z říše zvířat. Děti s nimi prožijí mnoho her a dobrodružství, v nichž budou moci zapojit i svůj výtvarný, divadelní, hudební, taneční či jiný talent. V jednotlivých etapách celotáborové hry se děti setkají s různými známými i méně známými druhy. Čeká na ně také šílený, ale přátelský vědec. A jeden úkol pro děti máme již nyní: uhádnete, jaké zvíře je „tloušť nádherný“? Odpověď najdete na tábořeJ.

Ubytování

Ve zděné budově. Více fotografií zde.

Strava

Vařit se budou přírodní, makrobiotické pokrmy, které se skládají především z obilovin, zeleniny a luštěnin (používány převážně bio suroviny).

Cena

3.900,- Kč (pro dítě člena klubu sleva 400,- Kč). Slevu nelze uplatnit zpětně.

Kontakty

Přihlášky a více informací najdete na: www.duhovykonik.cz; info@duhovykonik.cz; 602558972

 

 

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají last minute slevu 400 Kč na dítě. Slevu nelze uplatnit zpětně. Pro uplatnění slevy uveďte při rezervaci heslo uvedené v sekci Výhody pro členy.

Dopřejte dětem zdravé prázdniny :-)

 

 

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář