Libenk: Děkuji za výborný recept :-) Dnes upečeno a manžel říkal doslova: “hodně dobrý”. Jsem v klubu nově a moc mně to baví, děkuji :-)
Pojď na živý kurz vaření
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Libenk: Děkuji za výborný recept :-) Dnes upečeno a manžel říkal doslova: “hodně dobrý”. Jsem v klubu nově a moc mně to baví, děkuji :-)
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Dobrý den, děkuji za nabídku, máte ho ještě? A máte od něj případně nějaký doklad – je ještě v záruce..?
Vyzkouším, děkuji 🙏 Opékám jakékoli oříšky nebo směs na pánvi, potom přidám rýžový slad nebo javorový sirup a lžíci shijo koji, zamíchám a potom dám na 10 min do trouby. Jsou excelentní.
Buďte první, kdo napíše komentář