Libenk: Děkuji za výborný recept :-) Dnes upečeno a manžel říkal doslova: “hodně dobrý”. Jsem v klubu nově a moc mně to baví, děkuji :-)

Pojď na živý kurz vaření
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Libenk: Děkuji za výborný recept :-) Dnes upečeno a manžel říkal doslova: “hodně dobrý”. Jsem v klubu nově a moc mně to baví, děkuji :-)

Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Vypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Buďte první, kdo napíše komentář