Domů > Magazín > Blog

Lucka, účastnice kurzu, nám napsala

Dobrý den Evo a Heleno,

ještě jednou děkuji za příjemně strávenou sobotu a vstřícnost. Seminář se mi líbil a myslím, že v rámci možných 5ti hodin obsahoval vše podstatné. Téma je by šlo samozřejmě rozebrat ještě podrobněji, ale myslím, že na “Kurz pro začátečníky” bylo informací dostatek. Výborná byla praktická ukázka a ochutnávka a hodně mi pomohlo předvedení surovin, které jsem dosud nedokázala prakticky využívat. Nejlepší pro mě byly “tipy z kuchyně”; člověk ušetří spoustu času a tolik ho neodrazují neúspěchy:).

V tomto týdnu jsme postupně začali obměňovat domácí suroviny a konečně mám pocit, že se nás jídelníček opravdu stává pestřejším a vyváženějším. V příloze zasílám důkaz o přípravě našich prvních pickles :-). Ještě jednou díky a hodně zdraví a štěstí s dětmi i s očekávaným miminkem. Budu se těšit na nové recepty a tipy na Vašem webu.

S přáním příjemného dne,

Lucie

PS: Stále na sebe nemáte čas?

Co se postarat konečně i o sebe? Startujeme podzimní detox. Spravíme si jídelníčkem postavu, odstresujeme se a nabijeme energií. Budeme o vás 8 týdnů pečovat a podporovat vás na cestě k lepšímu zdraví.
Chci trochu péče a porozumění.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Lipmonika
5. 6. 2013

Dobrý den,ráda bych se stala členkou Vašeho “Klubu jíme jinak”,vím , že to není ještě spuštěno,ale ráda bych to nepropásla a nevím zda mi stačí registrace,(mám Vaše registrační číslo). Vše stránky již sleduji delší dobu,jsou opravdu skvělé a ojedinělé i když už mám děti skoro dospělé,tak pročítám všechny Vaše postřehy a zkušenosti. S přechodem na Vaší stravu, mám ještě velké rezervy,ale snažím se,nejpíš by mi pomohly vaše kurzy,které jsou uřitě tím správným vodítkem,ale jsou pro mně od ruky,jsem ze Severni Moravy. Jinak Vám držím palce s Vaším projektem a fandím Vám. S pozdravem Monika.

Ukázat další komentáře