Časy se mění a dnes už můžete vyrazit na hory, kde nebudete odkázání jen na párek či sekanou v chatě na sjezdovce. Nemusíte dokonce vařit ani vy. Duhový koník letos nachystal zimní pobyty v Peci pod Sněžkou, Janských Lázních a Železné Rudě, na kterých vás čeká kromě lyžování a programu pro děti i dospělé také již samozřejmá plná penze naprosto po našem.  A pozor - členové klubu mají 10% slevu.

Vybírat můžete z těchto tří pobytů:

Týden v oblacích – lyžovačka v Peci pod Sněžkou1477696140

  • Termín: 28. 01. – 04.02. 2017
  • Místo: Pec pod Sněžkou, penzion Vraní bouda
  • Cena: Dospělí 6 400 Kč, děti od 3 do 15 let 4 400 Kč

Máme pro vás trochu netradiční pobyt ve výšce 1095 n m. s unikátním výhledem na Sněžku. Rozhodnete-li se prožít celý týden bez civilizace, můžeme se stát vašimi průvodci na cestě do méně probádaných končin. Kromě každodenního dětského programu jsme pro dospělé účastníky připravili DÁREK – několik workshopů na zcela aktuální téma – osobní MAPA PŘÁNÍ, meditace se záměrem vzít život do svých rukou a podíváme se na programy, proč se vám dosud vaše sny neplní.nuts-1606254_640-300x200

Pro ty, co si chtějí užít zimních radovánek – penzion Vraní bouda se nachází v centru SkiResortu Černá hora-Pec se 40 km sjezdových tratí, v blízkosti penzionu je mírný svah s vlekem (i lanovým pro děti), a také široká nabídka lyžařských škol. Běžkaři se mohou napojit na udržovanou Krkonošskou magistrálu, která je vzdálena cca 150 m od penzionu.

Penzion Vraní bouda se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonoš.

Více o pobytu zde.

 

Mužský a ženský princip – lyžovačka v Janských Lázních

  • Termín: 25.2. – 4.3.2017
  • Místo: Janské Lázně, chata Švýcarský dvůr
  • Cena: Dospělí 5 900 Kč / děti (od 3 do 15 let)3 900 Kč pokoje se soc. zař. a dospělí  4 900 Kč / děti 2900 Kč za pokoj bez soc. zař.

Speciální program pro dospělé účastníky

Poznejte hlubší rozměr partnerství muže a ženy. Pro ženy připravujeme: ženský kruh, intuitivní tanec, tvoření, meditaci aj. Muži mohou pod vedením zkušeného lektora obrátit svou pozornost do mužského kruhu, kde naberou sílu a odvahu k důležitým krokům ve svém životě. Naším záměrem je uvědomění si sebe sama a posílení pevného partnerství muže a ženy, kdy se oba navzájem podporují a respektují.sánkarskác-300x103

Lyžařské a další možnosti

Skiareál Černá hora je součástí největšího českého SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. Celková délka sjezdových tratí celého resortu je 40 km! V areálu jsou sjezdové tratě od „cvičných luk“ až po náročné sjezdovky. Na Černou horu vás vyveze osmimístná kabinková lanová dráha (jediná v Čechách) a zcela nová vyhřívaná šestisedačková lanovka (nejrychlejší svého druhu v Česku). K dispozici jsou i jednosedačkové lanové dráhy a devět lyžařských vleků různých typů a délek. Sáňkaři mohou vyzkoušet 3,5 km dlouhou „Černohorskou sáňkařskou cestu“.

Více o pobytu zde.skiarea

Jak se nastartovat – lyžovačka na Šumavě

  • Termín: 11. 3. – 18.3.2017
  • Místo: Železná Ruda, penzion ALFA (Chrám ticha)
  • Cena: Dospělý 5 990 Kč, dítě (3 až 15 let) 3 900  Kč

Speciálním tématem několika večerů budou přednášky na téma jarní očista těla i ducha.

V rámci týdenního pobytu máte možnost si zalyžovat ve známém středisku Špičák, v Německu na Velkém Javoru nebo na příjemné sjezdovce vzdálené 300 m od penzionu. Pro příznivce běžeckých tratí je zde mnoho upravovaných značených tras.

Více o pobytu zde.phoca_thumb_l_zima5-300x225

Na všech pobytech nabízíme

Ranní harmonizační cvičení, podvečerní program pro děti (hodinu před večeří a hodinu po večeři; tvoření, hry, pohádky aj.) Tip: Samostatné děti od tří let věku nám můžete ponechat po celou dobu programu na starosti. Získáte tak dostatek volného času pro své záliby, odpočinek a jiné aktivity.

Rezervace a více informací

Informace a rezervace pobytu na: info@duhovykonik.cz; tel.: 602558972

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 10% na všechny pobyty Duhového koníka v roce 2017! Pro její uplatnění uveďte při rezervaci svůj klubácký email a heslo [ přihlaste se ]. Slevu mohou využít pouze členové Klubu Jíme Jinak a s nimi ubytovaní partneři a děti.

 

O dalších akcích Duhového koníka vás budeme průběžně informovat.

 

 

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekTradiční kuchyně Blízkého východu I.
Další článekTradiční kuchyně Blízkého východu II.