Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Lyžovačky se zdravou stravou

Časy se mění a dnes už můžete vyrazit na hory, kde nebudete odkázání jen na párek či sekanou v chatě na sjezdovce. Nemusíte dokonce vařit ani vy. Duhový koník letos nachystal zimní pobyty v Peci pod Sněžkou, Janských Lázních a Železné Rudě, na kterých vás čeká kromě lyžování a programu pro děti i dospělé také již samozřejmá plná penze naprosto po našem.  A pozor – členové klubu mají 10% slevu.

Vybírat můžete z těchto tří pobytů:

Týden v oblacích – lyžovačka v Peci pod Sněžkou

  • Termín: 28. 01. – 04.02. 2017
  • Místo: Pec pod Sněžkou, penzion Vraní bouda
  • Cena: Dospělí 6 400 Kč, děti od 3 do 15 let 4 400 Kč

Máme pro vás trochu netradiční pobyt ve výšce 1095 n m. s unikátním výhledem na Sněžku. Rozhodnete-li se prožít celý týden bez civilizace, můžeme se stát vašimi průvodci na cestě do méně probádaných končin. Kromě každodenního dětského programu jsme pro dospělé účastníky připravili DÁREK – několik workshopů na zcela aktuální téma – osobní MAPA PŘÁNÍ, meditace se záměrem vzít život do svých rukou a podíváme se na programy, proč se vám dosud vaše sny neplní.

Pro ty, co si chtějí užít zimních radovánek – penzion Vraní bouda se nachází v centru SkiResortu Černá hora-Pec se 40 km sjezdových tratí, v blízkosti penzionu je mírný svah s vlekem (i lanovým pro děti), a také široká nabídka lyžařských škol. Běžkaři se mohou napojit na udržovanou Krkonošskou magistrálu, která je vzdálena cca 150 m od penzionu.

Penzion Vraní bouda se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonoš.

Více o pobytu zde.

 

Mužský a ženský princip – lyžovačka v Janských Lázních

  • Termín: 25.2. – 4.3.2017
  • Místo: Janské Lázně, chata Švýcarský dvůr
  • Cena: Dospělí 5 900 Kč / děti (od 3 do 15 let)3 900 Kč pokoje se soc. zař. a dospělí  4 900 Kč / děti 2900 Kč za pokoj bez soc. zař.

Speciální program pro dospělé účastníky

Poznejte hlubší rozměr partnerství muže a ženy. Pro ženy připravujeme: ženský kruh, intuitivní tanec, tvoření, meditaci aj. Muži mohou pod vedením zkušeného lektora obrátit svou pozornost do mužského kruhu, kde naberou sílu a odvahu k důležitým krokům ve svém životě. Naším záměrem je uvědomění si sebe sama a posílení pevného partnerství muže a ženy, kdy se oba navzájem podporují a respektují.

Lyžařské a další možnosti

Skiareál Černá hora je součástí největšího českého SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. Celková délka sjezdových tratí celého resortu je 40 km! V areálu jsou sjezdové tratě od „cvičných luk“ až po náročné sjezdovky. Na Černou horu vás vyveze osmimístná kabinková lanová dráha (jediná v Čechách) a zcela nová vyhřívaná šestisedačková lanovka (nejrychlejší svého druhu v Česku). K dispozici jsou i jednosedačkové lanové dráhy a devět lyžařských vleků různých typů a délek. Sáňkaři mohou vyzkoušet 3,5 km dlouhou „Černohorskou sáňkařskou cestu“.

Více o pobytu zde.

Jak se nastartovat – lyžovačka na Šumavě

  • Termín: 11. 3. – 18.3.2017
  • Místo: Železná Ruda, penzion ALFA (Chrám ticha)
  • Cena: Dospělý 5 990 Kč, dítě (3 až 15 let) 3 900  Kč

Speciálním tématem několika večerů budou přednášky na téma jarní očista těla i ducha.

V rámci týdenního pobytu máte možnost si zalyžovat ve známém středisku Špičák, v Německu na Velkém Javoru nebo na příjemné sjezdovce vzdálené 300 m od penzionu. Pro příznivce běžeckých tratí je zde mnoho upravovaných značených tras.

Více o pobytu zde.

Na všech pobytech nabízíme

Ranní harmonizační cvičení, podvečerní program pro děti (hodinu před večeří a hodinu po večeři; tvoření, hry, pohádky aj.) Tip: Samostatné děti od tří let věku nám můžete ponechat po celou dobu programu na starosti. Získáte tak dostatek volného času pro své záliby, odpočinek a jiné aktivity.

Rezervace a více informací

Informace a rezervace pobytu na: info@duhovykonik.cz; tel.: 602558972

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 10% na všechny pobyty Duhového koníka v roce 2017! Pro její uplatnění uveďte při rezervaci svůj klubácký email a heslo [přihlaste se]. Slevu mohou využít pouze členové Klubu Jíme Jinak a s nimi ubytovaní partneři a děti.

 

O dalších akcích Duhového koníka vás budeme průběžně informovat.

 

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

trojanova-jana
5. 2. 2017

Dobry den,

planujete podobne pobyty na leto v Cechch?

diky
Jana

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Blog
kurz

Menu na horskou túru

O stravě pro horské výkony se dočteme v řadě příruček včetně těch o přežití v divočině, dobereme se i konkrétních údajů o spálených kaloriích a o nejvýživn...

Ředkvičky naložené v nálevu s ume octem

Vodní pickles s ume octem je velmi jednoduché a velmi chutné. Skvěle se hodí pro případ, že vám vyroste mnoho ředkviček najednou a nestíháte je konzumovat....

Japonský šťouchaný salát

Japonský šťouchaný salát dostal název kvůli šťouchanému tofu. Tento osvěžující salátek se zelenými fazolkami skvěle doplní váš talíř, můžete ho zvolit i ja...

Rostlinný lahůdkový sýr

Recept na výborný sýr, k jehož výrobě netřeba ořechů ani agaru či škrobu. Lze ho zapékat nebo jen tak máznout na chléb. Příprava zabere asi 30 minut a ingr...
klub
18
4

A zase ucpaný nos: Jak si konečně ulevit od potíží s dutinami?

Objevují se u vás často potíže s dutinami a již nevíte, co vyzkoušet? V článku vám poradíme, jak si s tímto problémem rychle a účinně poradit.
9
4

Jogurtový nápoj (bez sóji, bez lepku, bez cukru)

Skvělé občerstvení do teplých dnů, které jistě uspokojí i milovníky klasických jogurtových nápojů. V jogurtovači je příprava tohoto jogurtu hračka, ale jde...