Domů > Magazín > Blog

Magazín Zrnění

Je nám líto. Předplatné Magazínu zrnění bylo ukončeno.

Zrnění

Online verze Magazínu Zrnění vycházela na našich stránkách několik let. Všechno má ale svůj konec.

Předplatné Magazínu zrnění už není možné pořídit.

Ale nezoufejte, pokud chcete začít se zdravým životním stylem, skvěle vám v tom pomůže Klub Jíme Jinak. Začněte podle připravených jídelníčků, videoreceptů se spoustou dobrých rad a návodů od prověřených  odborníků.

Více o Klubu Jíme Jinak

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Olga Š.
5. 1. 2022

Právě jsem opakovaně dočetla knihu Dva roky bez prázdnin, kde byla zmínka o časopisu Zrnění. A ejhle, ocitla jsem se na mně známých stránkách JímeJinak. Jaká je, prosím, souvislost mezi Jíchovými a Cikrytovými a těmito stránkami?

Honza a Klárka jsou skutečně jedinečný pár a maji mnoho co nabídnout :-) az neuvěřitelné, s jakou lehkostí zvládají to vše, co jim život přináší, a že toho není zrovna málo… :-D bezpochyby na tom ma velky díl jejich strava, životní styl a především jejich přesvědčení. Maji oba můj velky obdiv.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

klub
17

22 tipů, jak si ušetřit čas v kuchyni + recepty

Také jste už slyšeli, že zdravé vaření stojí spoustu času a peněz? Nevěřte tomu. Díky našim osvědčeným tipům zvládnete hravě zdravé jídlo během pár minut i...