Domů > O nás > Pochvaly

Manžel se přidal a dějí se zázraky! (Zuzana)

Zuzana: Svůj plán stravovat se 14 dní značně odlišně od dosavadního režimu jsem doma nasdílela s manželem. Rozhodl se, že se přidá a bude jíst se mnou. A dějí se zázraky! Vůbec nemusím vařit všechny chody, vůbec netrpíme hladem, manžel má -6 kg a já -2kg po 11 dnech (manželova startovací váha byla podstatně vyšší …). Podivuje se nad rychlostí úbytku hmotnosti a přitom pravidelným a dostatečným množstvím pokrmů. Porovnává to s obdobím, kdy v rámci hubnutí držel hladovky (vydržel i 21 dní nejíst), aby zhubnul. Jíst Jinak ho nadchlo zrovna tak, jako mě.
Děláte fantastickou práci a učíte nás nejen zdravě vařit, ale trénujete s námi i naši pevnou vůli. Přece jen je fakt, že vaření na začátku zabírá dost času (lépe řečeno příprava surovin). Pomalu se do toho dostávám a hrozně mě to baví! Držím vám moc palce, nevzdávejte to, děláte hodně pro zdraví nás všech. Za to vám patří velký DÍK!

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Byla jsem brutálně unavená, bolela mě hlava a klouby. Je to pryč! (Zuzana, 33 let)

K jedálníčku Jíme Jinak ma priviedly silné bolesti hlavy, k čomu sa postupne pridali aj ťažkosti s pohybovým aparát – bolesť chrbta, kĺbov, kolena. K...

Roky ztracená menstruace se vrátila a shodila jsem za 8 měsíců 10 kg (Dominika, 38 let)

S Jíme Jinak jsem od jara loňského roku shodila 10 kg. Protože jsem si na sobě ověřila, že zdravá strava má smysl a velký vliv nejen na postavu, ale i zdra...