Marta: Ahojte nechci nic hodnotit. Chtěla bych poděkovat za to, co jsem se na těchto stránkách a v klubu Jíme Jinak naučila. Jsem moc ráda že se s námi Eva a jeji tým podělil o své zkušenosti a recepty👍
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Marta: Nechci nic hodnotit, chci jen poděkovat
Schovat štítky
Poslední komentáře
Lenka
Dnes v 13:04Já miluju ume ocet do jidla a jablečný do pití. Kokosový neznám vůbec .
Krásný povídání ♥️
Klub
Kurz
Klub

Buďte první, kdo napíše komentář