Domů > Nepřehlédněte

Mimořádná sleva 35% na varné sklo a skleněné nádobí

Obnovte svoji kuchyňskou výbavu. Domluvili jsme pro vás mimořádnou jarní slevu na celý sortiment v eshopu kavalier.cz. Skleněné hrnce, pekáče, formy na pečení a další varné sklo od značky Simax, konvičky na čaj, termohrnečky, skladovací dózy, skleněná brčka,lahve na pití, skleničky, talíře, mísy a vázi si můžete pořídit velkou 35% slevu do konce dubna.

Můj favorit pro napařovaný chléb

Mám od Simaxu doma téměř vše. Na stránkách už jsme vám představili skladovací systémy, skleněná brčka, lahve na pití i formy na pečení, skleněné hrnce a dvoustěnné hrnky a konvice od znyčky Simax.

Zajímavost, kterou ne každý zná, je pečení chleba v páře. Dlouho jsem nemohla najít formu, která by se dala použít, těsto z ní nevyteklo a přitom se dal hotový chlebík vyklopit. Perfektně se na to hodí tato silnostěnná forma Souffle. Dělám v ní jak  napařovaný chléb, tak napařované sladké dezerty, například tento bezlepkový dort.

Co všechno můžete mít ve skle

V nabídce Kavalieru najdete skleněné hrnce, odměrky, pekáče, mísy, bábovkové formy, formy na koláče či na pizzu, karafy na nápoje, konvice na čaj, sklenice, hrnky, talíře, skladovací systémy, dětské lahve, vázy i dekorativní sklo.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají  mimořádnou slevu 35% na celý nákup v eshopu www.kavalier.cz . [přihlaste se]

Akce trvá do 30.4. 2020!

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Já tak dlouho odkládala, až jsem slevu prošvihla. Tak snad bude někdy další.

Evo můžete mi, prosím, popsat jak naparujete chleba ve formě souffle od simaxu? Děkuji

Ukázat další komentáře