Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Skleněné lahve, brčka a skladovací dózy s 25% slevou

Skleněná brčka a lahve jsou skvělou ekologickou alternativou pro jejich plastové verze. Na ně, na skladovací dózy i další sortiment značky Simax jsme pro vás domluvili úžasnou slevu 25%.

Česká firma, české sklo

Sklárny Kavalier a jejich sklo už jsme vám představili před časem. Mnoho z vás si objednalo s velkou slevou skleněné pekáčky, hrnce a konvičky na čaj a spokojeně je užíváte.

Jak skladovat zdravé potraviny

Často se nás ale ptáte, jak skladovat zdravé suroviny. Dobrou volbou pro potraviny je sklo. Velkou výhodou skla je, že se z něj nic neuvolňuje. Je netečné k účinkům horkých a agresivních tekutin. Sklovina Simax splňuje hygienické nároky. Nepřijímá příchuti ani pachy. Při skladování, při pečení, ani při vaření.

V eshopu najdete jak dózy s dřevěným víčkem (vhodné pro skladování suchých potravin), tak dózy s plastovým víčkem (vhodné pro skladování načaté zeleniny, zbytků obilovin apod.), kulaté i hranaté tvary. Perfektní jsou sady, co se dají skládat do sebe, protože nezabírají místo ve skřínkách. V zásobnících Pump & Pump (to jsou ty s červeným středem dole v galerii) můžete jak skladovat uvařené potraviny, tak je můžete používat v mrazáku.

Skleněné lahve Pure Bottle

Výhoda lahviček je, že snesou studené i horké nápoje. Lahve jsou ekologicky šetrné k životnímu prostředí – můžete je plnit stále dokola a nezatěžujete životní prostředí odpadem v podobě plastových lahví. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost. Lahve neobsahují těžké kovy, jsou vhodné i do myčky.

Já osobně je používám pro bylinkové čaje a léčebné nápoje, kterým nesvědčí s kovem. Lahve jsou dostatečně silné, aby nějakou dobu udržely čaj teplý, než ho vypiju. Pokud potřebuji udržet obsah horký delší dobu, strčím lahev do termoobalu, který jsem kdysi měla na kočárku zřejmě pro lahvičky s mlékem. Výhoda těchto lahviček je, že jsou ze silného skla a tedy celkem odolné proti rozbití. Tyto jediné jsem ochotná dávat dětem na kroužky a na výlety do batohů. Všechny slabší lahvičky měly příliš krátkou životnost.

Skleněná brčka

Speciální pozornost si zaslouží skleněná brčka (ta plastová jsou ekologickou hrozbou, jenom v USA se jich denně vyhodí 500 mil.), takže je to opět skvělá ekologicky šetrná alternativa. Brčka se používají stále dokola, snadno se myjí díky přiloženému kartáčku. Můžete je dávat do myčky. Jsou vyrobena z vysoce odolného borosilikátového skla české kvality. Bez obav je proto můžete dávat do horkých i studených nápojů, ty horké musíte jen opatrně pít, abyste se neopařili. Výhodou brček je, že snižují poškození zubních nápojů při pití kyselých nápojů. Brčka se prodávají v provedení rovné i zahnuté.

Co všechno můžete mít ve skle

V nabídce Kavalieru najdete skleněné hrnce, odměrky, pekáče, mísy, bábovkové formy, formy na koláče či na pizzu, karafy na nápoje, konvice na čaj, sklenice, hrnky, talíře, skladovací systémy, dětské lahve, vázy i dekorativní sklo.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají slevu 25% na celý nákup v eshopu www.kavalier.cz . [přihlaste se]

Akce trvá do 31.12. 2020.

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Super možnost :-)
Kdo opravdu chcete něco nakoupit tak do 13.4. je sleva 30% pro všechny přímo od eshopu. Což je ještě o kousek lepší :-)
Udělal jsem si objednávku i když ne na skladovací dózy, mají tam spoustu užitečných předmětů, které se běžně nedají koupit. Odměrné válce, kádinky, ( když jsem teď ten domácí “chemik” co si vyrábí drogerii ) ale i konvice na čaj s ohříváčkem apod.
A malé talířky které tam mají ve výprodeji za 8kč a jsou určené na odložení sáčku s čajem se mě budou akorát hodit na vaření vejce v páře. Ale ups, vlastně v JJ se vejce nedoporučují – no já tak nějak obecně ne vždy dělám jen to co se doporučuje …. Protože nějakou tu nedokonalost v sobě je třeba mít abych tu na tomto světě měl ještě důvod chvíli být ;-)
Potraviny holt dál budu mít v různých zavařovačkách …

Ukázat další komentáře