Skleněné nádobí na vaření, pečení i servírování s 25% slevou

22

Skleněné hrnce a formy na pečení značky Simax, které znáte z našich video receptů, vřele doporučujeme pro zdravé vaření, pečení i skladování. Pro členy Klubu máme nyní skvělou slevu 25% na celý skleněný nákup!

Česká firma, české sklo

Sklárny Kavalier jsou česká firma s tradicí delší než 180 let. Většina z nás doma má nějaký ten pekáček či jiné varné sklo značky Simax, protože to jsou výrobky, které vydrží dlouho.

Proč sklo

Velkou výhodou skla je, že se z něj nic neuvolňuje. Je netečné k účinkům horkých a agresivních tekutin. Sklovina Simax splňuje hygienické nároky. Nepřijímá příchuti ani pachy. Při skladování, při pečení, ani při vaření.
Lisované výrobky Simax jsou tvrzené – při výrobě se cíleně vytváří na povrchu tlakové napětí, které výrobky trvale chrání proti mechanickým a tepelným šokům. Zvyšuje se tím také odolnost proti prasknutí a rozbití.
Já osobně ráda vařím ve skle, protože dovnitř vidím. Ve skleněných konvicích na čaj mám skleněná sítka, která neničí kvalitu bylinkových čajů. Skleněné pekáčky a formy obvykle ani nemusím vymazávat, zvlášť pokud dělám napařované chleby a dezerty. Na skladování potravin také preferuji sklo oproti plastu. U nás doma najdete velkou část tohoto sortimentu a nějaké to varné sklo z Kavalieru vidíte téměř v každém našem video receptu.

Co všechno můžete mít ve skle

V nabídce Kavalieru najdete skleněné hrnce, odměrky, pekáče, mísy, bábovkové formy, formy na koláče či na pizzu, karafy na nápoje, konvice na čaj, sklenice, hrnky, talíře, skladovací systémy, dětské lahve, vázy i dekorativní sklo.

Speciální zboží

Speciální pozornost si zaslouží skleněná brčka (ta plastová jsou ekologickou hrozbou, jenom v USA se jich denně vyhodí 500 mil.) a dvoustěnné nádoby z borosilikátového skla ve formě hrnků, misek a konvic. Fungují podobně jako termoska – udrží dlouho teplé nebo naopak studené jídlo a pití uvnitř nádoby a přitom zvenku nepálí do rukou. Dvoustěnky mají jedinečný design, jednoduché a bezpečné pitné okraje a jsou vhodné do myčky, ledničky i mikrovlnné trouby.

 

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají slevu 25% na celý nákup v eshopu www.kavalier.cz . [ přihlaste se ]

Akce trvá do 31.12. 2020.

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

  • Simono, to je různé. Některé akce jsou časově omezené, některé spolupráce trvají roky, ale vždy si podepíšeme novou smlouvu na další rok. Průběžně domlouvám nové a nové.

 1. Dobrý den, Evi.
  Ráda bych se zeptala z hlediska údržby skleněného nádobí, zda černá při použití na plynu a lze jej případně snadno umýt, aniž by se poškrábal povrch?

  • Mě teda nečerná, navíc se mají používat rozptylky, které dno ochrání, takže by to neměl být problém. Já mám pro všechny případy takovou nerez drátěnku řezanou laserem, která neškrábe, tou už jsem ze skleněného hrnce sundala to, co jsem tam sama připekla, když jsem zapomněla, že dělám nishime 😂

  • Jitko, je to 4. krok v objednavani“souhrn a potvrzeni objednavky“, je tam na to okenko „darkovy/slevovy kupon“, tam to prijde zadat.

 2. Dobrý den, Evi měla bych zájem o skleněný hrnec na vaření , jakým způsobem ho mohu objednat a jaká je cena? Děkuji za informace skvělé typy a recepty.

  • Libo, vse se dela pres eshop Kavalieru, viz odkaz v clanku v boxiku. Ja s nimi jen domluvila slevu, ale objednavky a platby resi eshop. Tam jsou ceny i info o preprave atd. Klubaci maji 25% slevu na cely nakup.

 3. Já taky křepčím, protože na tohle nádobí jsem zvyklá už od dětství. U nás se v něm především hodně peklo a naštěstí se nedalo rozbít. Mamka ty oválné pekáčky stále používá. :-)

 4. Teda Evi, to je bomba!!! Další skvělá akce! Měla jsem dvě skleněné zapékací mísy s víkem, ale jedna „se“ rozbila…takže píšu Ježíškovi :-)

 5. Zobrazit všech 22 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekRáno mi vaření polévky nezabere víc než 3 minuty
Další článekFazole na smetaně s noky