Domů > Magazín > Jídlo pod lupou

Proč neuděláme změnu ke zdravějšímu jídelníčku

Změnu ke zdravějšímu jídelníčku neudělám. To není nic pro mě. Nevydržím to, nemám disciplínu, ani odvahu to zkoušet. V práci se mi smějí, jsem za bioblbku, doma zdravě nikdo nejí. Jsem na to sama a vůbec je to strašně pracné. Ještě k tomu neumím moc vařit. Týká se vás něco z toho? :-) Pak si pusťte moje krátké video!

Každé jaro nám přicházejí zajímavé emaily. Máme radost z vás všech, kterým jaro přináší novou energii, klíčíte semínka, odlehčujete jídelníček, chystáte se na tradiční postní období, nebo jen využíváte jaro k regeneraci a tvoření. To je skvělé a je to správně “uchopené” jaro :-)

Ptáte se nás také, co máte dělat, když jste v zimě nabraly. Jak se zbavit různých zdravotních neduhů a psychické nepohody. Co dělat, když se necítíte fit. Co jíst, co nejíst, jak udělat to, či ono … a další. Podle všeho mnoho z vás cítí, že není vše, jak by mělo být a chcete to změnit. To je taky parádní.

A teď pozor :-) Máme ještě třetí sortu dotazů. Myslíte si, že zvládnu upravit jídelníček na zdravější? Je pro mne dobré vynechat na pár dnů maso? Zvládnu jarní detoxikaci, když kojím, když jsem těhotná, když chodím do práce, když doma nikdo zdravě nejí, když mám malé děti, když nemám pochopení, když …

A to mě úplně vyburcovalo, že jsem se pustila do natočení tohoto videa.

Takže se už nebojte. Pusťte se do toho, jsme tu s vámi.

 

Jak se ještě přidat

Chcete-li více materiálů, jídelníčků, videoreceptů a výhod, stále ještě můžete využít speciální balíček Klub JJ + Jarní očista.

 

Těšíme se na vás!

Eva

 

Jarní očista “Pod pokličkou”

Každý účastník získá přístup do uzamčené sekce webu.

V horní části je vidět teploměr, který ukazuje průběh kurzu.

Hned pod nim jsou tlačítka pro jednotlivé týdny.

Na každý týden je připraveno video, kde vám vysvětlíme souvislosti a povzbudíme vás.

Pak jsou připraveny kroky, kterým se můžete věnovat.

Kurz běží ve třech rovinách

  1. strava a jídelníček
  2. osobní rozvoj
  3. péče o domácnost

Můžete se pustit co všech, ale také nemusíte. Je to na vás.

Včas vám dáme vědět nákupy a recepty k vyzkoušení.

Pro pokročilé máme připraveny speciální sekce, výzvy a také denní jídelníček – se snídaní, obědem, svačinou a večeří na každý den.

V pravém sloupečku máte přehledně seřazeny doplňující materiály a důležité informace.

Je zde první pomoc a poradna, kde odpovídáme vaše dotazy. Máme i vtipnou sekci “zhřešila jsem“. Uvidíte sami :-)

Určité sekce se vám otevřou postupně, aby přišly informace v pravý čas.

V kurzu vidíte také komentáře ostatních a můžete se zapojit – buď v kurzu nebo na Facebooku, kde je uzavřená skupina jen pro účastníky.

Specialitou je váš deníček – tam si můžete zapsat své pocity, váhu, míry a další dosažené úspěchy. Váš deníček vidíte pouze vy.

 

PS: Stále na sebe nemáte čas?

Co se postarat konečně i o sebe? Startujeme podzimní detox. Spravíme si jídelníčkem postavu, odstresujeme se a nabijeme energií. Budeme o vás 8 týdnů pečovat a podporovat vás na cestě k lepšímu zdraví.
Chci trochu péče a porozumění.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

13 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Ahoj Evi, jsem si vědoma toho,že toto video cílí na mě a máš pravdu. Vím to,protože to mám na sobě odzkoušené. Před dvěmi lety jsem v letním kurzu zhubla 4 kg a cítila jsem se výborně.Jde to!! Je toho na mě v současné době naloženo opravdu hodně… a to si myslím,že teď není výmluva, i když….? / dvě babičky,a všechno ostaní šidím/. Ale některé recepty už znám zpaměti, tak kolikrát improvizuji. Vždy jdu do kurzu s tím, že teď to budu dodržovat, ale stejně je to pak z poloviny. Snad někdy budu mít čas na sebe, zatím to nejde…vím je to špatně, ale nic s tím neudělám a tak budu zatím pilovat recepty. Jsem s JJ a s Váma všema moc ráda . Kradu chvilky , ale díky ZA
TO! Věra

Zdravím Evičko.Nedá mi to a reaguji na video.Zapomněla jste zmínit ještě jeden důvod proč to nejde.LENOST.Bohužel je to má vlastní zkušenost.
Někdy se člověku tak strašně nechce ….Pak samozřejmě použije výmluvy.Jsem důchodkyně a mohu potvrdit,že i v 62 letech jde hubnout – pokud
se držím zásad vašeho jídelníčku.Díky za to co děláte.
Marie

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

13
22

VIDEO: Mikuláš zdravě – jak ho dětem nezkazit

Jak udělat Mikuláše zdravě a přitom mít spokojené děti? Jste biomatka nebo chcete své miláčky zahrnout sladkostmi? Ve videu máme hned 5 nápadů, jak na to!
16
21

Program Jarní očista za týden začíná!

Příští pondělí startuje oblíbený jarní program určený na detoxikaci organismu, ve kterém se naučíte zdravě vařit podle připravených jarních jídelníčků a vi...

Kojibakers prozradili výrobní tajemství

V létě jsme navštívili českou rukodělnou výrobnu misa a dalších fermentovaných potravin. V Kojibakers totiž vyrábí a kvasí výhradně přírodními postupy, z e...