Setkání Jíme Jinak – večeře s Evou (Brno 25.3. 2019)

59

Pojďte se dobře najíst a poklábosit nejen o jídle. Dáme si slavnostní večeři a zdravý dezert. Možná tu potkáte podobně naladěné duše, které znáte z Klubu, FB skupiny nebo komentářů. Těším se na osobní viděnou!

Kdy

  • Pondělí 25.3. 2019 od 16:30 až 19:00

  Kde

  • Restaurace Zdravý život 
  • Jaselská 11, Brno

  Program

  • 16:30 příchod 
  • 17:00 slavnostní večeře ve stylu Jíme Jinak (hlavní jídlo, zdravý dezert, voda)
  • 17:30 až 19:00 dále beseda, dotazy, klábosení, seznamování a loučení

  Akce je určena pro dospělé. Sežeňte si hlídání a přijďte si mezi nás na chvíli odpočinout od rodinných starostí, od vaření a péče o děti.

  Parkování

  • Nejlepší je přijít pěšky nebo dojet MHD, v Brně je nyní horší průjezdnost městem.
  • Parkování v ulici a okolí (modrá zóna 1-13). Ceny parkování v této zóně : 1 hod 30 min – 5 Kč, 2 hod – 10 Kč , 2 hod 30 min – 20 Kč, 3 hod 30 min – 40 Kč

  Cena a rezervace

  • Cena je 300 Kč na osobu/Klubáci 200 Kč viz níže
  • V ceně vstupu je slavnostní večeře a dezert dle principů Jíme Jinak (bezlepkové) 
  • Kvůli přípravě správného množství večeří a dezertů je potřeba udělat rezervaci a do 18.3. 2019 zaplatit zálohu 200 Kč (nevratná záloha) na číslo účtu : 234 234 221/ 2010
  • Na místě se bude platit doplatek 100 Kč (prosíme přineste si přesně hotovost)

  Další možnosti

  • Na místě je možnost dokoupení kávy, čaje, vína a dalších nápojů. 
  • Dále zde bude možnost přikoupit dezerty (vše bez cukru podle principu JJ) a ostatní dle denní nabídky.
  • Vše možné zabalit a odnést. 

  Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

  • Členové Klubu mají 100 Kč slevu! Místo 300 Kč, platí 200 Kč formou zálohy viz výše, na místě už nedoplácí nic.
  • Sleva platí pouze pro členy Klubu, ne pro doprovod.
  • Pro její uplatnění [ přihlaste se ].
  Rezervace: Večeře Brno

  Kontaktní osoba

  • Celé akce se ujala, vše domluvila, zajistila a rezervace vyřizuje (a já jí tímto mooooc děkuji!) Martina Sloučková, tel: 776 737 476, email: biomar@seznam.cz

  Těším se na vás v Brně!

  Eva

  Staňte se členy Klubu Jíme Jinak

  Získáte videorecepty, jídelníčky, rozhovory s odborníky, rady, slevy na nákupy a online kurzy.

  materiály

  Z maroda jsem zase činorodá!

  Jarka: Ahoj Evi a Heli a všichni klubáci ♥...

  Velký dík za kurz

  Jana: Paní Evičko a Heleno, velký dík za kurz vánoce...

  Děkujeme za záchranu života!

  karmaocean: Dobrý den, díky Bohu vás objevila manželka, začínali...

  Vaření dle JJ je jednoduché a nejsem unavená, takže to jde samo

  Jana: Těch informací je hodně, ale strašně mě to...

  Nejraději bych vyzkoušela všechny recepty najednou (Petra)

  Petra: Zdravím, jsem v klubu asi měsíc, mám čtyři...

  Zlepšilo se mi trávení a zhubla jsem (Zuzana)

  Zuzana: Výzvu do plaviek som skončila včera. Viem, že...

  Už si nedovedu představit talíř bez zeleniny

  Marie: Jídla mi moc a moc chutnají! Dole 2...

  Za 4 týdny mám 4 kg dole (Sylva)

  Sylva: Krásný den, děvčata:-) Jsem s vámi už 4....

  I večer jsem plná energie. To už jsem dlouho nezažila!

  Petra: Chci moc poděkovat za super kurz. Už je...

  Konečně jsem začala chutně vařit

  Julajka: Chtěla jsem Vám poděkovat za úžasný kurz, pečlivě...

  Zlepšily se mi vlasy, nehty i kůže (Lidka)

  Lidka: Kila dole jsou super, ale víc se mi...

  Nákupní seznamy u receptů jsou velká pomoc

  Jorebka: Mám dolů 2.5 kg. Super pocit. Děkuji za...

  Díky JJ mám imunitu jak hrom

  Eva: Škoda, že jsem takhle nezačala jíst už ve...

  Závislost na sladkém je pryč a s ní i 8 kg váhy (Stanislava)

  Stanislava: Evi, chcem sa ti podakovať za kurz Hubneme...

  Objev stránek

  Dobrý den, vaše stránky jsem objevila někdy v tomhle...

  Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
  REGISTROVAT ZDARMA

  Neuvěřitelných 59 komentářů. Jak to vidíte vy? Napište komentář.

  1. Zpětná vazba, snad tě potěší.
   Když jsme u večeře zjistili že je tam tempeh který manžel moc nemusí, už jsem si sumírovala v hlavě, jaké benefity (kromě večeře „ve dvou“ a děti sami s babičkou) tato akcička má. Ani jsem moc nemusela, protože následným povídáním jsii Evi tento tempehoý nedostatek bohatě vyvážila Byl nakonec rád, že šel se mnou. Já zase byla ráda, že něco co říkám slyší od někoho dalšího a ještě ke všemu vtipně podané.
   Když jsi kázala pozdravovat kluky, problesklo mi hlavou, jak bude mladší Dany rád. A taky že jo, úplně se rozplýval blahem, že ho TA paní, co na něho kouká z upoutávky na kurz Jak na babičky (mimochodem, tak se mu líbí, že to pustil i staršímu Nikovi a oba se u toho bavili a čas od času si to pustěj jen tak) a z videa Jaro je tu, jak začíst jíst zdravě (to si pustil sám, když přišel k mýmu komplu a našel to na stránce) tak TA paní ho pozdravuje.
   Zákusky: všechny chutnaly oběma a dokonce Nik mě překvapil, když u sladovníku prohlásil, že je to hodně sladké.
   Zkrátka mám radost.

   • Tak to já mám taky velkou radost, Dagmar, děkuji. Mám radost, že si to manžel taky užil a že vám chutnalo. S tím videem jsi nás opět pobavila, říkám to Romanovi a smějeme se, co si asi tak kluci u těch videí myslí :-)) A že už je na synka sladovník bez cukru moc sladký, to považuju za mega úspěch! Díky za další skvělé zprávy z vaší domácnosti. Jste skvělí.

    • Jsem ráda, Evi, že sis to přečetla. Když jsem viděla v úterý tu smršť nových komentářů, bála jsem se, aby se to „neztratilo“ mezi všemi. Mladší Dany mě uhání, abych ti napsala, že video o jarním zdravém stravování bere vážně – ale fakt, když dostal starší migrénu vzpomněl si mladší, že to bylo v tom videu a honem se začal zajímat co jí a jak teda vyřadí cukr (on docela na to sladké je a už jsem to s ním i řešila) a podařilo se mu to – spolužák mu nabídl buchtu, tak si ji nadšeně vzal, pak se mu to rozleželo a rozdal ji všem, kdo chtěli ochutnat.Měli jsme t toho oba ohromnou radost. Teď se dost často ptá, jestli je to uvařené podle kurzu.
     A ta upoutávka – to asi bude mít radost Roman, protože klukům se líbí hlavně to kreslené – postava babičky, strašně se řehtali postavě mladé ženy, jak se naštve (ty zvuky)a jak vypustí páru z uší a pak se jim líbí jak zlikvodovat důmyslně protivníka. Taky je zajímalo, jeslti se na to přihlásím, ale už nic neřekli, když jsem jim prozradila že jo.

     • Tak to moc děkuji za zpětnou vazbu, Dagmar to mám fakt radost! A Bude ji mít i Roman, až si to přečte a já mu to řeknu, protože se s tou animací docela vyhrál. A počkej, až uvidíš videa, kde babičky napodobujeme ???

    • Ještě jsem chtěla dát vědět, že kdyby bylo nějaké setkání, jak jsi říkala s holkama, že už jsou větší, tak by něco zorganizovat šlo, tak mladší by byl první zájemce – úplně zajásal, když jsem to řekla.

  2. Také nechápu, že jsem přehlédla tuto akcičku. A také budu doufat, že se vám zadaří opět do této oblasti brzy sjet :-). Energetický doping :-))

  3. Milá Evi, starší dcera je z JJ skoro více informovaná než já. A když mě upozornila na Tvoji návštěvu v Brně, říkala jsem si, že to je to správné „nakopnutí“, které teď velmi ocením :-) Obě se mooc těšíme!
   A také děkuji za milý rozhovor na Radiožurnálu. JŠ

  4. Škoda, že nám to uniklo, a to matka chodí na Jaselskou každou chvíli. Já jsem na vašich stránkách kvůli receptům každou chvíli a přesto mi to uteklo. Škoda. Snad uděláte ještě jedno takové setkání. Prosím.

   • Honzo, to mě moc mrzí, lidí se přihlásilo víc, než je kapacita restaurace, nečekali jsme takový zájem, Tak uvidíme, co příště zorganizujeme a kde.

  5. Tak se mi podařilo přemluvit manžela (strávíme hodinu cestou sem a druhou hodinu cestou domů), když už měla babička volno na hlídání. Těším se a doufám, že se přidá i nějaký další chlap.

  6. Teda, tohle mi uniklo. Snad by mi to mohlo vyjít a určitě bych ráda dorazila. To by bylo fajn :-)

    • Mně to nakonec nevyjde. Zajistit hlídání je celkem komplikované a manžel nebude doma. Má totiž super-důležitý „kick off“ k novému projektu, kde musí být – prostě tlachání o ničem, ale musí tam být. Třeba dojedu někdy na jinou akci i s ním, může ženským povykládat, jak fajn je jíst jinak :-) :-)

     • No tak to mě moc mrzí! A slyšet vašeho chlapa povídat o tom, jak jí jinak, to by určitě bylo zajímavé! :-)) Tak příště!

     • Ivano nezoufejte! Podle obrovského zájmu příznivců JJ soudím, že budeme muset Evičku přemluvit k dalšímu setkání ?. Prostory nejsou nafukovací a na všechny se bohužel tentokrát nedostane, byť se hodně snažím. Evi, co na to tvůj diář ??? Martina

  7. Do Brna mám blíže než do Prahy, ale přesto je to pro mě daleko. Evi, příště Ostrava, co? Ještě prosím o odkaz, kde najdu videorecept, kde vaříte květákovou polévku s bílými fazolemi a kys. zelím. Nemůžu ho najít. Díky.

   • Ivo, vy byste tam měla být a dát nám přednášku! Vy nejste blázen, ale pro mnoho lidí nedostižný ideál :-)

   • Přesně :))). Mě už je docela jedno, jestli vypadám jako blázen. Jakmile jsem četla „Eva v Brně“, neváhala jsem ani vteřinu, i když naživo vás nikoho neznám, moc se už těším!!

  8. To je super, že zavítáte i k nám na Moravu:-)). Tahle restaurace je naše oblíbená. Kdykoliv jedeme s dětmi do Brna, tak sem chodíme na oběd. Úžasně si pochutnáme a navíc strašně milý personál. Doufám, že mi to vyjde a budu Vás zde moct vidět „na živo“.

   Lucka

   • Já mám Moravu moc ráda a Moraváky ještě víc, doma mám Ostraváky a v Brně máme spoustu příbuzných :-) Tak snad se potkáme!

  9. Zobrazit všech 59 komentářů

  Komentujte
  Vaše jméno

  Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

  Autorem článku je Eva Cikrytová
  Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
  Předchozí článek22 tipů, jak si ušetřit čas v kuchyni + recepty
  Další článekKokosová tyčinka Bounty