Domů > Magazín > Blog

Soutěž: řekněte nám, co vám přináší Klub JJ a vyhrajte balíček od Probio za 500 Kč

Soutěž byla ukončena. Výherce jsme již vyhlásili.

Co právě vám přináší KLUB JÍME JINAK?

Abychom vás mohli zařadit do soutěže, napište nám pod tento článek do komentářů, co vám osobně přinesl nebo přináší náš Klub JJ. Můžete nám napsat větičku či víc, pár slov, příběh, básničku – ztvárnění necháme na vás a vaší fantazii :-)

Soutěž trvá od 16.7. do 28.7.2019. Poté vybereme jednoho výherce, který obdrží balíček plný dobrot.

A na co vše se ve výherním balíčku za 500 Kč můžete těšit?

  • české špaldové kroupy
  • čiroková mouka
  • jahelný nápoj
  • poznávací sada čajů Vše zase dobré
  • proteinová tyčinka
  • mungo fazole
  • dýňová semínka
  • višňový džem
  • BIO pudink vanilkový

Moc se těšíme na vaše odpovědi! :)

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Žádné maso, žádné sýry, jíme hlavně obilniny. Občas tofu, občas seitan, to zas bude puse mejdan. Když pak připlíží se vlčí hlad tak si smylsnem na některé z dobrých rad.
Klub JJ jsme objevila před necelým rokem, ještě stále se považuji za začátečníka. A musím přiznat, že ne vždy jim jinak. Našla jsem zde spoustu zajímavých článku, receptů a inspirace. Uvědomila jsem si jak dokáže jídlo ovlivnit kvalitu života a být prospěšné zdraví. Já jsem se zbavila pálení žáhy, které bylo u mně na téměř denním pořádku. Děkuji za to co děláte a jak to děláte.

Klub přináší velikou osvětu a informace na jednom místě nejen o zdravém stravování ale i o životním stylu. Dodává energii a sílu hlavně na to, že jde všechno jinak : jist, vnímat svět, učit děti, rychle vařit… Za mě by měl být součástí studia nejen zdravé výživy…materiály lze přizpůsobit také různým věkovým kategoriím.. nádherné typy na knížky pro děti, příběhy ale hlavně je to o lidech. Lidech, kteří do klubu přináší všechno jiné a tím zlepšují a zjednodušují život klubakum… Děkuji za to že jste nejen tvůrci klubu jj ale také všichni klubaci!

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Zelňačka s tofu

Milujete zelňačku a nevíte jak ji uvařit zdravě bez brambor a klobásy? Nám se to povedlo a je ještě lepší, než ta klasická.
24
6

Ředkvičky 6x jinak

Máte nadúrodu ředkviček a nevíte, co s nimi? Velká škoda by byla nechat je zdřevnatět na záhonech. Máme pro vás 6 osvědčených tipů, jak je zpracovat.
47
18

Lepší postava a zdraví za 14 dnů? Jde to vůbec?

Pro spoustu lidí je těžko uvěřitelné, že 14 dní dobrého jídelníčku může způsobit nějakou výraznější změnu. Ale je to skutečně tak. Však si tady můžete přeč...
3

Japonské Ochazuke

Recept pro milovníky japonské kuchyně. Tuto jednoduchou, ale velmi dobrou rýžovou misku jsem si opravdu maximálně užila, a to i díky způsobu podávání, v mi...

Šťavnaté kedlubnové zelí

Toto kedlubnové zelí je opravdu dobrota. Milují ho všichni, kdo ho ochutnají. A navíc je úplně jednoduché a rychlé!

Lupénka ze stresu? Ukážeme vám, jak se s ní vypořádat

Proč vzniká lupénka a jak se jí zbavit, pokud je hlavní příčinou stres? Pojďte se začíst do článku, kde vám to poodhalíme a navedeme vás na cestu, která po...